VB redakcijai

Valerijs | 17.12.2018, 19:00:17 | 1341

Es ieteiktu VB redakcijai ar jauno gadu slēgt forumu. Nav neviena tēma kur foruma patstāvīgie apmeklētāji savā starpā nekašķētos ne pa tēmu.

Komentāri (112)

  • -4
    Frīdis 17.12.2018, 19:05:07

    Būtu labāk kādu interesantu tēmu uzsācis - aber ne - sāk raudāt !

  • -1
    sūds 17.12.2018, 19:07:29

    Vienreiz jau slēdza. Saprata, ka bez foruma šitā lapele aizies pie pēdējā Pētera, un atvēra no jauna. Redaktori laikam arī grib ēst, vells viņu zina.

  • 0
    jaanism 17.12.2018, 19:14:41

    Forumu atjaunoja, jo tas tur redakcijas galvenais, kas līdzīgs Džonijam Depam jaunībā (tik biki apaļāks), saprata, ka lielākā daļa apmeklētāju šeit nāca tieši dēļ foruma, līdz ar to adsense naudiņa no reklāmām stipri saruka. Avīzi abonē varbūt kādi 104 cilvēki, tāpēc katrs cents no svara.

  • -5
    Spītniece 17.12.2018, 19:16:44

    Nu ja jau Valerijs grib lai slēdz,tad jau vajadzētu slēgt.Vislabāk jau tādus gribētājus būtu labāk pašus izslēgt,lai pārāk daudz negrib.

  • -3
    Dajūsko 17.12.2018, 19:35:52

    Nu, vai tad šis ir adekvāts komentārs, novadniek? Vai tad pašam no sevis jau vēmis nenāk? Un vēl sauc sevi par psihiatru pensijā. Kā pats teici, ārsti mācās to, ar ko paši slimo. Jefiņš un psihiski slimais.

  • -4
    Spītniece 17.12.2018, 19:51:40

    Kas vainas tam manam komentāram.Ja nevari saprast,tad nefilozofē,vai vispār nelien tur,kur neko nesaproti.

  • -9
    Mikess 17.12.2018, 19:46:48

    Dajūsko,tas ir par maigu teikts.Viņš arī spējīgs ir draudēt art ''Mišu'' ,jo pats ir vārgulis un ņuņa ,ierasties nav spējigs personīgi alkonavts

  • -4
    Spītniece 17.12.2018, 20:01:27

    Tu gribi būt par foruma autoritāti,un tāds sasirgušais ar lielummāniju tu te esi viens,kā pats uzskati-pats pats un viss viss krutākais džeks forumā.Tev ir nepieņemams tas,ka tevi par autoritāti neviens te neuzskata.Grūti tav nākas pārdzīvot katru sakāvi forumā.Vai neesi aizdomājies,ka labāk tev ir notīt makšķeres no portāla,jo citādi galīgi vari saiet sviestā.Un tad tā slimā čiepstēšana par to 20 augustu,ka neatnāci,ka nobijies u t t.Pats tu tur noteikti ieradies (ja ieradies) ar vibrējošu pakaļu,lai gan forumā sevi pasniedz kā drošsirdi.

  • -6
    Mikss 18.12.2018, 12:19:24

    Jūs esat nopietni slims un to pierāda daudzi Jūsu komentāri.Jūs pats par sevi šo izteicāt,jo tieši Jūs nekadi nevarat pārdzīvot kad citi foruma lietotāji zin vairāk nekā Jūs.Tikko kāds pasaka to,ko neprotat,nezināt Jūs tad sākas rupjību lavīna no Jūsu puses uz tiem cilvēkiem.Vai arī ''īpaši smieklīgie jociņi'' . Par kuriem ir jāraud ka cilvēkam tik nožēlojama pat humora izjūta ir nevis smieklīgi.
    Man nav vajadzīga nekāda autoritāte.Es cenšos šad tad palīdzēt vai ieteikt kaut ko diskusijās pa tēmām,kuras zinu atšķirībā no Jums,kuram zināšanu līmenis ir ļoti šaurs tik pat cik intelekts - nulle.

  • -5
    Mikss 18.12.2018, 13:24:32

    P.S. Es neesmu viss viss. Man ir zināšanas daudz un dažādās jomās.Jums tādu nav un varat kost atkal elkonī aiz skaudības.Jums atkārtot lietas dažas kuras pārzinu ko? Varat argumentēt ar kaut kādiem saviem darbiem vai zināšanām.Nevarat jo tādu Jums nav."Makšķeres '' es noteikti notīšu,pēc tā kad beidzot tiksiet sodīts pēc visiem nopelniem saviem ar administratīviem sodiem un atvainošanos publiskā telpā visiem kurus lamājāt regulāri.Savādāk vienkārši es paziņošu citu lietu.Tad Jums būs smagi ļoti.

  • -5
    Anita 17.12.2018, 19:53:03

    Forums ir laba lieta. Lai arī anonīmi, tomēr var daudz par cilvēkiem uzzināt. Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Vislabāk no citu kļūdām dažkārt no savām arī. Biju jau it kā pārstājusi atbildēt uz Mikess, ena , krustmateflorece, default komentāriem, bet tad kādu dienu slikta garastāvokļa vadīta, atbildēju. Un lūk, rezultāts-saņēmu apvainojumus no visām iepriekš uzskaitītajām personām. Laba mācība. Visu jauku jums, foruma dalībnieki.

  • -6
    Barons 17.12.2018, 20:08:54

    Anit kundz.
    Nebūs ņemt iekš galv visād mikes un krustmāt Florenc,le viņ muld.Nav ko ņemt iekš galv,ņemt starp kāj,tur būt pulkak viet,le zinat.

  • -5
    Mikss 18.12.2018, 13:01:20

    Acīmredzot izpelnījāties,jo Jūs pati visus aizvainojat ,aizskarat,kā arī ar savām aizdomām visu jau pati provocējat kopā ar savu sievu.

  • -6
    Mikess 17.12.2018, 21:38:11

    Slimais ejiet reiz ārstēties.Iesniegums jau ir otrs. Būs rīt rešais un tā ik dienas kad būs personīgi aizvainojumi.

  • -6
    Mikess 17.12.2018, 21:56:52

    Starp citu man nebūtu problēmu ar florenci kafiju vai groku siltu vakarā padzert kopā. Nav viņai ne vainas cilvēciņam.Savi uzskati un tad? Uzspiedīsiet savus atkal debiloīd boļševik?

  • -5
    Mikess 17.12.2018, 21:59:56

    Ko J,ūs darījāt 80 tajos piemēram? Mēs izkārām Larvijas karogus visur,par ko rakstīja avīzes Cīņa ,Latvijas jaunatne....
    Uzvilkām karogu pa nakti uz TV torni Ventspilī arī.Mums bija 13-14 gadu. Gaidu atbildi debil ko darījāt Jūs 80 tajos

  • -7
    Mikess 17.12.2018, 22:02:40

    Čekisti mani klapēja 3 diennaktis tur pie Venspils domes tānī bunkerā.

  • -1
    Profesors Preobraženskis 18.12.2018, 18:53:42

    Tad jau nav brīnums,ka prātiņš atsists neatgriezeniski.

  • -7
    Mikess 17.12.2018, 22:03:10

    Jums pretenzijas boļševik ko ?

  • -3
    Sandra Harmonija 18.12.2018, 00:13:35

    a ko ventas balss pieņēmis kaut kādus noteikumus kā cilvēkiem forumā jāuzvedās ,kā jārunā , varbūt vēl rupjāk var,lai jūt ,ka cilvēki nav izmiruši un ir kāda dzīvība Ventspilī. Klubus normālus varētu atvērt ,kur inteliģence varētu atpūsties,Rīgā ir pa pilnam , a te tik senioriem . Tā kā ir pie kā padomāt.

  • -4
    arcus 18.12.2018, 13:21:21

    Ir elementāras pieklājības normas, tik vienkārši!!!

  • -5
    Mikss 18.12.2018, 14:23:17

    Ventspilī jau nebūs kas ies uz tiem klubiem.Lielākā daļa aizbraukuši.Pilsēta Ventspils ir aizvakar mirusi sen jau.Tā jau ir ja vēlas atpūsties tad Rīgā ir daudz un dažādu klubu,dažādām gaumēm kā arī koncerti,pasākumi dažādi notiek regulāri.

  • -4
    Spītniece 18.12.2018, 04:38:53

    Trata rata trata tā!

  • -1
    Pipars 18.12.2018, 09:39:53

    Slegt neko nevajag,vajag ieverot noteikumus-Portālā ir aizliegts izplatīt aicinājumus uz vardarbību, rasu naidu, diskrimināciju, propagandēt neiecietību, kūdīt uz noziegumu izdarīšanu un izdarīt citus jebkāda veida likumpārkāpumus, tai skaitā nesankcionēti iejaukties portāla darbībā.
    Portālā aizliegts ievietot ar redakciju nesaskaņotu reklāmu.
    Aizliegts izturēties aizvainojoši un rupji lamāties.
    Aizliegts maldināt citus portāla lietotājus, izmantojot cita lietotāja līdzīgu vārdu/nikneimu/foto, tādejādi uzdodoties par šo personu.
    Lietošanas noteikumu neievērošanas gadījumā administrācija ir tiesīga liegt lietotājam piekļuvi portālam.
    Šiem noteikumiem neatbilstošā informācija (teksti, attēli u.c.) tiks izdzēsta.

  • 0
    Pipars 18.12.2018, 09:41:51

    ĒTIKAS KODEKSS
    Portāla ventasbalss.lv un portāla rus.ventasbalss.lv ētikas kodekss



    Pamatprincipi

    Portālam ventasbalss.lv un portālam rus.ventasbalss.lv ir jāatspoguļo patiesība.
    Lasītāju/klausītāju/skatītāju intereses ir svarīgākas par jebkurām citām interesēm.
    Redaktoriem un žurnālistiem ir jābūt objektīviem, nedrīkst rakstu/radio un TV pārraižu saturu izmantot personīgās interesēs.
    Žurnālistam ir vispusīgi jāataino aprakstāmie notikumi.
    Žurnālists nedrīkst publicēt informāciju bez pamatotas pārliecības par tās ticamību.
    Izplatot informāciju ar cilvēkiem, ir jādod viņam iespēja izteikties.

  • -1
    Ina Vekmane 18.12.2018, 13:14:43

    VB-ļoti patīk slavināt un intervēt demagogu LAMBURGA k-gu.
    Apnicis.Liela daļa fanu visam tic un pielūdz jūsu pilsētas DIEVIŅU(1m15cm-bez spicenēm).
    Postamentu kad tad uzcelsiet-kā govij,ko jautrā tauta pavasarī,,apgleznoja,,??.

  • -6
    Spītniece 18.12.2018, 09:55:53

    Kā var būt aizvainots kāds,ja es izlamāju tādu florenci vai Mikess,kuri realitātē nemaz nav.VIens otrs šeit gan ienāk ar savi vārdu un uzvārdu un tiek nepieklājīgā formā aizskarts,kā piemēram B.jurševics.Vai ne,Mikess?

  • -5
    Mikss 18.12.2018, 13:06:46

    Kas Jums nav realitātē? Neesat tieši tādi kā Jūs,jo esat prasts interneta trollis tikai kurš regulāri visus provocē uz kašķi,aizskar ar rupeklībām parādot ka nav zināšanas nevienā no tēmām.Parādiet lūdzu kaut vienu savu komentāru kurš atbilst tēmai un ir pareizi izteikts. Es tādu neesmu redzējis noteikti.Nekad nav bijis kad kādam foruma lietotājam esat ko labu palīdzējis,ieteicis.Kāds man sakars ar to kumunistu bijušo? Es neesmu nacists ,taču nu man nepatīk komunisti un boļševiki,jo viņi maina savus kažokus laikiem līdzi.Vienīgais komunists kuru pieciešu ir vācu grupas Alphaville solists Marians Golds.Taču viņš ir mākslinieks un pietiekoši darījis mākslas jomā.Jūs jau noteikti pat nezināt ne grupu ne arī par tādiem faktiem.

  • -5
    Mikss 18.12.2018, 13:13:31

    Man jau nebūtu problēma arī ienākt ar kādu no saviem profiliem socsaitā.Man nav ne no viena jāslēpjas.Un to jau minēju kāpēc to nedaru - ja tādi kā Jūs pirmajā dienā nesāktu riet virsū par to ,ka palīdzēju,ieteicu cilvēkam padomu,tad jau būtu ar savu profilu.Pie tam ņemot vwērā ka tad biju neīpāsi jaukā situācijā un bija vajdzīgs pozitīvs cilvēku atbalsts.Negribas arī lai tādi kā Jūs bradātos ar savām ziņkārībām nenormālajām profilā.Normāliemun jaukiem cilvēkiem tikai - welcome,tikai prieks padiskutēt vai pat tikties dzīvajā kādā kafe vai restorānā,Pie reizes arī uzaicinātu uz pasākumiem,koncertiem ja būtu vēlme.Nav vienkārši Jūsos un Jūsu vīrā pozitīvā ne kripaiņas.Lai Jums veicas abiem!

  • -4
    keda 18.12.2018, 13:08:45

    Mikess bet tu nesaprotu, ka tu šitādus lohus tikai baro? Viņam tak nekādu taisnību nevajag, tikai pakaitināt kādu virtuāli un viss. Un viņam vienalga, ko tu par viņu domā un kā kaunini. neatbildi, vai atbildi retāk un nosprāgs šitie!

  • -4
    Mikss 18.12.2018, 13:15:58

    keda,es to ļoti labi zinu.Es vienkārši nesaprotu VB redfakciju,kad ļauj šādiem regulāri gadiem ilgstoši riet uz citiem virsū,taču cieš jau citi - tie kuri zin tēmās un palīdz citiem.

  • -4
    Spītniece 18.12.2018, 14:35:08

    Nu ja,keda,tu jau nu gan nepavisam neesi lohs.Apzīmējums "lohs" priekš tevis ir par maigu.

  • -2
    Sandra Harmonija 18.12.2018, 15:05:10

    Ventspilī cilvēku ir pilna pilsēta , reizēm pat mašīnu nav kur nolikt.
    bet ,ja runā pa šīs pilsētas govīm- tipa draudzīga pilsēta bērniem - Govīm pakaļpusē uztaisīts slīdkalniņš ,lai šļūc pa pakļ ārā , kas jūs smejaties.
    Kādi bērni izaugs- īsti izvirtuļi.

  • 0
    Mikss 18.12.2018, 15:06:43

    Apmēram šādi? :) https://www.youtube.com/watch?v=7ZsQdLlvuk4

  • 0
    Rasma 18.12.2018, 15:40:44

    Forumu slēgt nevajadzētu, diezgan daudz aktuālas tēmas tiek risinātas ar foruma palīdzību. Bet izdzēst rupjus dalībniekus un, komentārus, kas uz tēmu neattiecas, nejēdzīgus savstarpējos strīdus un rupjības, gan iesaku.

  • -4
    Spītniece 18.12.2018, 16:20:20

    Es arī domāju ka nevajag slēgt.Kad man galīgi nav ko darīt un gribas uzjautrināties,tad viena otra jampampiņa komentāri paceļ garīgo.Ir arī nopietnas tēmas,un tas ir labi.Labi ir arī tas ka ir galīgi aplamas tēmas.Viss ir labi ,tikai ne visiem tas pielec,kā arī nespēj to novērtēt.Bet galvenais ka viedokļu dažādība.

  • -2
    Mikss 18.12.2018, 18:05:14

    Protams,ka nē un tas tika jau uzrādīts citā tēmā . :) Ventas balss atbalsta tikai savējos rupekļus un trolīsus. Citi ,kuriem ir savs viedoklis ,palīdzība citiem tie tiek nobanoti. Pret redakciju arī jau šajā sakarā ir iesniegums kriminālpolicijā - par to ka atbalsta rupjības ,cieņas aizskaršanu vairākiem foruma lietotājiem.Acīmredzami ka par maz bija vasarā jau šiem.

  • -2
    anticenzors2 18.12.2018, 17:45:59

    Re,Mikess jau pārtapis par Miksu.
    Domājams,ne jau labprātīgi...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: