Auto atkritumi vs sadzīves atkritumi

qwerty | 22.10.2018, 18:45:49 | 884

Sarkanmuižas dambī 7,pie sadzīves atkritumu novietnes bieži novērojami atkitumi no tuvējām garāžām (nolietotas riepas,kannas,bamperi u.c)
https://failiem.lv/u/bdysuvj8
Jautājums vai garāžu īpašnieki maksā par atkritumu apsaimniekošanu?
Ja nē, tad tas ir negodīgi pret apkārtējo māju iedzīvotājiem , kuri maksā par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.
Ja jā, tad man īsti nav saprotams kāpēc atkritumi kuri ir klasificējami kā bīstamie sadzīves atkritumi tiek izmesti ,,kopējā katlā''

Komentāri (3)

  • -1
    No malas 22.10.2018, 19:19:27

    Vajag novaktēt,kurš izmet,un dot pa koko!

  • -1
    Būvniecības administratīvā inspekcija 29.10.2018, 16:49:10

    Būvniecības administratīvā inspekcija informē, ka apsekošanas brīdī lielgabarīta atkritumi pie konteineriem Sarkanmuižas dambī 7, Ventspilī, netika konstatēti. Automašīnu garāžu sabiedrībai ,,Ventmala’’ ir noslēgts līgums par atkritumu apsaimniekošanu un konteiners tiek izvests divas reizes mēnesī. Vēršam uzmanību, ka automašīnu riepas nav klasificējamas kā bīstamie atkritumi un tās var nodot (ne vairāk kā 4 gab. uz vienu auto īpašnieku) sadzīves atkritumu šķirošanas vietās - pilsētas labajā krastā Siguldas ielā 8a un kreisajā krastā Jēkaba ielā 47, Ventspilī.
    Pateicamies par ieinteresētību pilsētvides sakoptībā.

  • 0
    qwerty 03.11.2018, 01:12:34

    Jums tā apsekošana laikam iekavējās, ja jau bildē redzētais bija nokopts. Skaisti,iedzīvotāji redz,bet inspekcija nekonstatē. Ja reiz garāžu sabiedrībai ir līgums un ir konteiners , jautājums - kā tās riepas nonāk pie māju iedzīvotāju sadzīves atkritumiem?Es saprotu ,ir neapzinīgi cilvēki kuri tā dara, mēslo, bet pārāk regulāri auto detaļas,riepas u.c. nonāk kopējā atkritumu novietnē.Tas savukārt man liek domāt ka garāžu sabiedrībai līguma nav vai arī tas viņu konteiners ir pilns.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: