TĒMAS

Mikess | 24.09.2018, 17:24:30 | 692

Kapēc novada iedzīvotāji atrodas citu pilsētu forumos? Vientuļi un nīkukuļi to zinām,taču ko viņiem vajag?

Komentāri (15)

  • 0
    yolo 24.09.2018, 18:18:29

    Atkal provocē, lai pēc tam parādītu cik ļoti labāks tu esi?

  • 0
    Anita 25.09.2018, 07:28:45

    Interesanti,ka Dajūsko , pats sevi sauc par mīļo. Laikam jau ļoti sevi mīl.

  • -4
    Dajūsko 25.09.2018, 13:32:39

    Aļo, garaž, man bija iespaids, ka jūs tīri sakarīga, bet tagad... Ko es jums nodarīju? Ahreņetj... Snaiperis ir viens mēslu vagons, bet jūs?...

  • -4
    Andris R. 25.09.2018, 07:41:32

    Anita Jūs jau pati provicējat visus nikus uzskatot par Viktor def vai tagad dajūs ko par Mikesu un tad iet vaļā.

  • -2
    Andris R. 25.09.2018, 07:44:35

    Man nemaz nav patīkami lasīt ko Mikess par Jums raksta,vispār nepatīk naids, bet forumā tāds ir .Un VB nezin kāpēc attopas ka ir tas viss ieildzis, šovs vajadzīgs.

  • -2
    Anita 25.09.2018, 08:01:24

    Neprovocēju - secinu. Visos komentāros ,lai kāds niks netiktu izmantots , naids un ņirgāšanās , tad kāpēc man būtu jāklusē? Ja tā persona ,kura izmanto neskaitāmus nikus , pati nenojuktu un neputrotos un nedaudz mainītu rakstības stilu, tad varbūt arī tik vienkārši nevarētu atklāt , ka tas ir viens un tas pats cilvēks.Tik ļoti daudzas tēmas ir samaitājis tieši šis rakstītājs, jo atliek tādam Baronam , snaiperim 999 vai man ierakstīt tēmā komentāru (nopietni un par tēmu) , kā uzrodas šī persona ar kādu no saviem nikiem un sāk gānīties, protams , izsaucot pretreakciju.

  • -2
    yolo 25.09.2018, 11:24:46

    Kad kāds no jums ir komentējis “pa tēmu”? Jūs visur lienat ar savu aprobežoto un primitīvo viedokli, ko neviens nav prasījis.

  • 0
    Anita 25.09.2018, 12:05:13

    Nu , jūsu viedokli arī te neviens nav taujājis .Kā advokāts jūs , yolo , esat? Varbūt VB , varbūt Mikes, varbūt Mikessa. Pārsvarā esmu komentējusi par tēmu un par tādu ,kur man ir viedoklis, ja man un citiem , kāds nelīdzsvarots kadrs sāk gāzt virsu samazgas un lamā visos iespējamos veidos, tad gribot negribot sanāk atkāpe no sākotnējās tēmas. Tas ,ka krīt virsu tādam foruma dalībniekam kā Barons, vispār nav saprotams, cilvēks ar humoru un vienā "angļu"mierā atbild. Jā ,snaiperis999 bieži atbild asi , bet , acīmredzot , visiem nav tik stipri nervi, lai mierīgi uzņemtu faktu ,kad publiski tiec nosaukts par mīzalonkuli, mīksto utt. Tā kā ,yolo, ja gribat aizstāvēt , iedziļinieties savu aizstāvamo tekstos.

  • -4
    yolo 25.09.2018, 12:31:50

    Es neizsaku viedokli un nevienu šeit neaizstāvu, bet gan rakstu, jo nepiekrītu rakstītajam, ka jūs, fantastiskā trijotene, svēti rakstiet tikai pa tēmu. Barons šeit vispār nav neko saturīgu ierakstījis.
    Kad šeit kāds lūdz padomu, tad, parasti atbildi cilvēks nesaņem, bet gan kaudzi ar jūsu viedajiem viedokļiem, kur piesienas katram atsevišķam vārdam bez iedziļināšanās lietas būtībā.

  • -2
    Barons 25.09.2018, 12:57:47

    Yolo kung/kundz.
    Man nekad nav būts rakstit,ka to ir abzolūt patiesib,ko es ir rakstit.Nemazam ar nē,le zinat.
    Un,ja manam ir rakstit par tād tēm,ko nav smalk pārzinat,tad uz to neuzstāj Kategorisk.
    (Iekš Ventspil it tig viens,kas viss ir zinat un vienmēr būt pareiz.To sauc pa Lemberg.Meistar pa Demagōģij,le zinat.)

  • -1
    yolo 25.09.2018, 13:47:51

    Baron, es saprotu, ka tas ko Tu raksti nav nopetni domāts un man nav nekas pret to.

  • -2
    Mikess 19.10.2018, 23:14:33

    Anictant,kārtējo reizi jasecina,ka Jums nav kaut kas kārtībā.Pie tam diezgan smagi.Atkārtošu kārtējo reizi un pēdējo - 1.man ir tikai viens "niks"vai kā saka vēl "segvārds".2.yolo uzrakstīja pietiekoši arī pareizi - Jūs un Jums attiecīgas personas īstenībā jau komentējat ačgārni.3.Jums ļoti vāja atmiņa ir ,ja runa ir par to kas kuram "uzlec".Ka jau minēju agrāk - pirmais ko saņēmu šeit bija negatīvi uzlecieni par neko.Nja pats cilvēks regulāri draud un nespēj ierasties,tad kāds secinajums ko,Anictant?4. Vienmēr pa tēmu komentējat? Kas par absurdu! Atgādināt Jūsu komentārus kuras nav pa tēmu? Ļoti liels saraksts būs. Atceros no pēdējām - gan šo gan arī kad painteresējos par vinila ierakstiem! Atgādināt vēl citus ? 5. Es neesmu ar Jums par laimi pazīstams,tāpēc pieturieties pie kultūras etiķetes - nepazīstami cilvēki nav uz Tu! Ja Jums pensionāre nav ko darīt tad apmeklējiet ētikas un kultūras kursus,par cik dzīvē acīmredzot to neviens nav mācījis.6.Lai Jums veicas! ;)

  • -2
    Nif nifs 25.09.2018, 11:32:42

    Es nekur neredzu formulējumu, ka Ventas Balss norobežotos no novada iedzīvotājiem. Tieši otrādi, avīze gan drukātā gan digitālā veidā informē arī par aktualitātēm novadā. Tad kāpēc tu, Mikes, iedomājies, ka novada ļaudis te nedrīkst komentēt?

  • -4
    Mikess 19.10.2018, 23:16:41

    Kāpēc gan nē? Vienkārši pirms ko kritizēt tad vajag lūkoties sākumā savā ''sētā''.

  • -2
    Spītniece 20.10.2018, 07:55:55

    Kas darās cilvēka galvā , ja tiek izcelta vairāk kā trīs nedēļas veca tēma?Varbūt, kā pie piektdienas vakara atkal ir kas lietots un ir vēlme "pakasīties"? Nav neviens ar ko padiskutēt? Esi gluži viens?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: