Popes kulturasnams

Blāze | 08.09.2018, 09:04:28 | 1203

Tas bija vieNs briniskigs koncerts un bija loti daudzi skatitaji. Priecajos ka ir tadi jauniesi kuri bez maksas taisa pasakumus un visulaiku izdoma ka mus iepriecinat. Kapecmums ir domats Popes kulturas nams kur strada vairaki cilveki un visu laiku sanem algu bet pasakumi neviens nenotiek un neko tadu nemak taisit?????? Pagastsvetkos ari bija tikai sports un no kulturas nebija nekas interEsants. Pasakumi vasara nebija un tagad ari nekas nav un nezina vai bus. Kapec tad mums vajag tadu kulturas namu kur nekas nenotiek bet naudu maksa no musu nodokliem???? Vakar koncerta bija makslinieki no Rigas un par koncertu nebija jamaksa. Bet kapec mums Pope ir kulturas nams????? prieksnieki so neredz vai negrib redzet?????

Komentāri (28)

  • -4
    snaiperis999 08.09.2018, 10:57:13

    Tas tāpēc,Avenīte,ka jūsu,un ne tikai jūsu kultūras namā skaitās ka strādā cilveki,kuri grib neko nedarīt un par to saņemt algu.Tādus cilvēkus var saukt par parazītiem un dīkdieņiem.Pilna Latvija ar tādiem.Un lielākais kreņķis ir par to,ka viņi ir piezīdušies pie nodokļu maksātāju ,,naudas maka,, .

  • -1
    Mikess 17.09.2018, 22:44:56

    Kas nu to būtu teicis! :DD Tas,kurš pats auro ka nodokļus nekad nemaksā! :DDD Vai kādreiz Maigoņonkul atceraties un piefiksē ko sakāt? Attiecīgi ko paši saucāt uz sevi jau attiecināt ;)

  • -5
    Lita2 08.09.2018, 12:04:59

    Pēc 4 gadu pārtraukuma apmeklēju Popes pagasta svētkus. Man tiw ļoti patika! Lieliski pavadīju dienu kopā ar savu mammu, savu meitiņu. Un interesanti bija mums visām, lai gan nesportojām. Tieši nopriecājos, ka nākamgad braukšu atkal!
    Lasot pēdējā laika Popes muižas ierakstus, šķiet, ka ir kāds liels naidīgums, negācijas, tāda Popes pazemošana, slavinot sevi un nomelnojot citus. Katrā ziņā, man, lasot tos ierakstus, ir sajūta, ka es lasītu Kaimiņu, Gobzemu... Bet varbūt tāda ir tā mūsdienu komunikācija un tikai man tā nav pieņemama. Riešana uz citiem un vainīgo meklēšana, katrā ziņā ne jau sadarbības un attīstības meklēšana.

  • -5
    Ens 08.09.2018, 12:46:48

    Katrā ziņā, man, lasot Lita2 ierakstus, ir sajūta, ka es lasītu..mušmires

  • -2
    Silga 08.09.2018, 13:31:57

    Laikam jāpiekrīt Litai, ka Popes muiža sākotnēji šķita tāda jauka iecere, bet tā kaut kā zaudējusi savu vīziju. Vai varbūt vienkārši to, kā es uz to visu skatījos.
    Tagad pārsvarā var lasīt tādus kā apvainojumus, negatīvismu. Laikam kāds kaut ko nav dabūjis.

    Man gan šķiet, ka Popē viss kārtībā. Vienmēr sakopta, zāle nopļauta, viss tīrs un skaists. Un tagad vēl viss būs gaišs, jo tiek ievilktas tā gaidītās laternas! Paldies par to!

    P. S. Ceru, ka kādreiz Popē visi spēs apvienoties un mūsu brīnišķās mājās spēs pacelt, nevis paši gremdēt citu acīs.

  • -3
    Vairis 08.09.2018, 18:31:52

    Te vispār nav ko salīdzināt. Popes Kultūras namu ar biedrību. Vieni to dara par algu otri no brīvas gribas, vieni daudzus gadus un nesekmīgi, otri dažus un ar lielu sparu. Un kopš ir šī biedrība tā arī par Popei beidzot dzird un redz. Lai daudz spēka sakārtot visas tās senās ēkas. Nav neviens nomelnots, tikai beidzot sauktas lietas īstajos vārdos un cilvēkiem atvērtas acis. Un neteiktu, ka kritika par kultūras namu nav vietā. Tikai. nevajag to šeit šādos forumos risināt.

  • 0
    Vairis 08.09.2018, 18:38:18

    Silga vai tas, ka pagastā ir nopļauta zāle un ievilkta elektrība ir Kultūras nama nopelns?

  • -2
    EdijsR 10.09.2018, 11:42:44

    Vēl būtu interesanti uzzināt, cik tad diez biedrības "biedriem" atlec no šī projekta, kurā tik plaši izmanto pašvaldības telpas, estrādi, elektrību.
    Vai par visu samaksā arī, pucējot savu biznesu un kabatu?
    Sen jau apšaubu šo muižas padarīšanas patiesumu un sabiedrības labuma vairošanu.
    Izskatās pēc projektiņa, kur atkal izsūkt naudu no valsts, projektiem un fondiem un uz biedrības statusa piepildīt kabatas.

  • -1
    Renarsm 10.09.2018, 13:01:11

    Tieši manas domas EdijsR!
    Kārtējie kuri gāž dubļus uz citiem kamēr piesmeļ pilnas kabatas!
    Sākumā facebookā sekoju un tad jau redzēju ka kārtējā propagandas mašīna. Es labs, tu slikts. tik ar pirkstu rāda!

    un pavasarī iemet vēl fočeni ar hokeja bortiem vispirms facebookā un pasaka, ka visi lohi. Jā, varbūt nebija izvilkti laicīgi no ūdens, bet nu nav jau jāmelno kāds facebokā vai jāparāda savs pagasts tādā gaismā, ja to var normāli rināt un pateikt. Var tak uzzvanīt vai uzrakstīt privāti.

  • 0
    Vairis 10.09.2018, 16:51:58

    EdijsR vai tev pašam nešķiet ka tagad anonīmi kādu nomelno ar nepatiesām ziņām? Kur tava tolerance iet un izteikt savu nepatiku aci pret aci?

  • -6
    snaiperis999 08.09.2018, 12:33:35

    Kur tu te,Lita2,redzi kopsakarības ar Kaimiņu un Gobzemu?Un ja pa to,tad no to divu cilvēku ne reizi reizi nav izskanējusi nomelnošana vai nepatiesības paušana,bet gan tieša runa ar realitātes paušanu.

  • -4
    snaiperis999 08.09.2018, 12:51:50

    Tu tās mušmires varētu pa īstam salasīt labi daudz un saēsties,Ens.

  • -2
    Ens 08.09.2018, 12:58:06

    tavu stulbumu pat mušmires nespēs ietekmēt. vari droši turpināt pārtikt no stirnu spirām.

  • -2
    Ens 08.09.2018, 13:16:12

    komjaunieti Gunča! Atgriez PSRS nodokļu maksātājiem naudu,par savu piespraužamo komjaunatnes nozīmīti! Nekauņa! Nabaga cilvēki maksāja nodokļus,lai snaiperis999 varētu nēsāt komjaunatnes nozīmīti.

  • -2
    Renarsm 08.09.2018, 13:46:12

    Izskatās, ka kāds dikt grib tikt kultūras nama krēslā, ka tik ilgstoši un apņēmīgi norej šo namu. :D
    Žēl tik, ka tik vāja tā kandidatūra kas tur tik agresīvi tēmē.

  • -2
    Ens 08.09.2018, 13:53:06

    Ielieciet snaiperis999 kultūras nama krēslā-muļķi taču liks mierā..

  • -2
    snaiperis999 08.09.2018, 17:15:21

    Jā jā jā,Ens,tā tas ir.Un nesatraucies tik ļoti.Paātrināts pulss sirdij pa labu nenāk.Tu kā liels gudrinieks laikam māki tik sienas apķēpāt,un tad arī tik tumšā laikā,jo pa dienu čura raustās.Vai tad tā nav ,defmikensflorenci?Varētu jau to vārdu garāku uzrakstīt,bet tad jau varam aiziet līdz pirmam pāvestam,svētam Pēterim,jo tev taču ciltsrakstu saknes sniedzas Vatikānā.Tā ir vai nav,zālītes kāsi?

  • -2
    Mikess 17.09.2018, 22:49:38

    Maigoņonkul.Jums steidzami vajag speciālista apmeklējumu.Jums "gļjuki" kā Anitastantei ,kurai viss liekas vienā personā.

  • -3
    Ens 08.09.2018, 17:31:27

    slepenais komjaunieti gunča, nenovirzies no tēmas-atgriez PSRS darbaļaudīm nodokļu naudu par savu piespraužamo komjaunieša nozīmīti!

  • -3
    Ens 08.09.2018, 17:33:51

    varbūt tava "karsējmeitene" Anita var nomaksāt?

  • -2
    snaiperis999 08.09.2018, 18:13:41

    Cik zināms,tad tevi sauc Viktors.Nu tad,Viktor,iepazīsties tu arī ar kādu ,,karsējmeiteni,,un vismaz vienu reizi paguli viņai blakām,varbūt vēl kaut kas sanāks.Citādi tu te uzvedies kā galīgs neveiksminieks daudzās dzīves jomās.Entās kļičkas entos portālos.Galīgi nojūdzies esi.Varbūt esi ratiņkrēslā?Nu tad atvainojos.Tad tik vālē tālāk.Ko citu.

  • -2
    Ens 08.09.2018, 18:18:59

    cik man zināms: cik tev zināms-tu esot pats sev ne visai skaidri zināms, krievlaiku komjaunietis ar politisko "nepieskaitāmības" statusu

  • -3
    snaiperis999 08.09.2018, 20:35:34

    Biju tajā komjaunatnē vai nebiju,kāda starpība.Ja pa tukšo vāvuļojot,centies te kādu nepatīkami pārsteigt vai mani aizvainot ar kaut kādu,sen izbijušu PSRS laika atraugu,tad veltīgi centies.
    Zem katra normāla cilvēka goda un kauna lieta ir sastāvēt tagad tādos grupējumos kā ZZS,VIENOTĪBA,SASKAŅA,NA,kuru darbības rezultātā valsts ir tur,kur ir,kā arī tas attiecas uz vienu otru jaunizveidotu partiju.Tā kā beidz te vemstīties.

  • -1
    Mikess 17.09.2018, 22:57:02

    Starpība ir liela Maigoni.Tada,ka tādi kā Jūs sēž tur augšā joprojām.Un Jūs kā jau skauģis kurš nav tur iekļuvis rejat pa tukšo forumos. Otrkārt ,tas ka Jūs putrojaties savos izteiktajos komentāros,regulāri rejat,neko nedarat ,parazitējat taču citiem vēl uzdrošināties to uzriet..nu sorry..tas jau izsaka par Jūsu personas degradāciju. Pēc maniem novērojumiem tā Jums ir visu dzīvi. Veiksmi veseļošanā ,Maigoņonkul! Sen nav manīts kāds PetrosJāņa "izcili" smieklīgs joks

  • -2
    Ens 08.09.2018, 21:37:07

    tevis pieminētie grupējumi arī bija,savā laikā, draiski komjaunieši. līdzīgi,kā tu. tātad,snaiperis999, tie ir tavējie!

  • -2
    Ens 08.09.2018, 21:40:35

    starpība tā,ka tie nelieši bija nedaudz viltīgāki par tevi,un tika komūnistu kārtā. a tu,nu tu esi,kur esi tagad,ar savu komjaunieša nozīmīti..

  • -2
    snaiperis999 08.09.2018, 23:18:36

    Vai tu pats zini ka esi psihiski slims?Tu kaut vakariņas paēdi,vai tev visu laiku viena roka ir uz kompa klaviertūras un otra biksēs,kājstarpī krāniņu saķērusi?Pasauc kādu savu draugu,lai viņš uz brītiņu tev dod iespēju paēst,kamēr tu raksti šeit un otrā rokā maizīti turi.
    Tu,Ens,sovakar tāds foruma varonis.Vai tad florencei vai Mikess nemaz pie vemšanas nelaidīsi,vai kādu citu tavas slimās fantāzijas varoni?

  • -1
    Mikess 17.09.2018, 22:52:57

    Maigoni,man atgadināt Jūsu gļēvulību kārtējo reizi vai kā?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: