VENTSPILS SMIRDOŅA

Parko | 19.07.2018, 08:47:40 | 3379

NU OSTA, jūs man jau zaje*ala ar savu pārkraušanu!!!! Šitaaa smirdēt ka pat logu nevar atvērt! Nafig šito pilsētu! Es braucu prom.

Komentāri (93)

  • -3
    snaiperis999 19.07.2018, 09:28:32

    Varbūt tie kampēji sāktu normāli domāt,ja prom aizbrauktu apmēram puse ventspilnieku,aiz sevis atstājot pilsētu ar vakardienu.

  • 0
    Ivetts 19.07.2018, 20:41:32

    Pa 30 gadiem jau puse tapaat aizbraukusi :(

  • -4
    yolo 19.07.2018, 15:17:58

    Turpini sapņot. Atbrauktu bars, nezināmas rases, gasterbaitetu un laimīgi strādātu 14h maiņas pa minimālo

  • -1
    snaiperis999 19.07.2018, 15:26:58

    yolo,varbūt ka tāds ir attiecīgo aprindu mērķis?Ir taču tāds variants iespējams,vai tu domā citādāk?

  • 0
    yolo 19.07.2018, 17:26:09

    Viņu mērķis ir peļņa. Viņiem tak vienalga, kas te dzīvo. Ir Latvijā daži patriotiski vietējie uzņēmēji, kas mēģina būt sociāli atbildīgi un viņiem arī tas izdodas, bet Ventspilī, man šķiet, tādu nav

  • -1
    krusttēvs vilhelms 19.07.2018, 22:58:52

    Varbūt Lembergaivars var savās svarīgajās inetrveišen paskaidrot kā risina šo ostas darbību? un vai tvaiku nosūcēj darbojas,lai smakas nebūtu!!! jādomā ,kam vēl var pasūdzēties!!!!

  • -3
    Ieva 19.07.2018, 22:59:36

    Kas notiek! No rīta pie Poruka ielas RIMI sita elpu ciet ķīmijas smaka un nupat atkal sāk smirdēt. Kaklā kož! Šinī karstumā jāver logi būs ciet! Ko tai ostā naktīs dara? Kāda jēga uzstādīt tvaiku savācējus, ja nekas nemainās un smird tāpat?!

  • 0
    krusttēvs vilhelms 19.07.2018, 23:29:46

    tā ir ostā ir stipra ķīmija, darbinieki pat sabīstas ar kādām ķīmijām saskarās. kāds jums mērķis Ventspils ostas priekšniecība?

  • -2
    Maska 19.07.2018, 23:55:40

    Patiešām nav ko elpot! Viss smird un es pat nezinu, kas tā ir par smaku! Pēc benzīna, pēc kaut kādām eļļām! Man jau galva griežas

  • -1
    Nezināmā 20.07.2018, 03:00:22

    Tās smakas tiešām jau daudz par traku. Gandrīz katru dienu. Dzīvoklī karsti, logi jātur uz nakti vaļā un tad tik atliek naktī pamosties no tā, ka ir sūdīgi. Tiešām sāk parādīties vēlme pārvākties, nu cik var. Ziņo vai neziņo, nekas nemainās. Pretīgi paliek domājot, kas mūsu plaušās uzkrājas.

  • 0
    Mimmīte 20.07.2018, 13:08:13

    Padomju laikos kad cēla tās ķīmijas bija skaidrs,ka ir neprāts pilsētā tās būvēt.Tagad,kad esam brīvā Latvijā,nekas jau nav mainījies.Naudas kāre ir vispirms un ko mēs te reņģēdāji vāvuļojam ,irpupu mizas.Elpojiet tik tālāk,neviens negrasās palīdzēt!

  • -2
    Barons 20.07.2018, 13:16:45

    Es var paziņot,ka iekš man muiž nekas nekad nav bijs smirdet un nav smirdet ar tagad,le zinat.
    Un tie cilvēk,ko te ir rakstit,ir palikuš par daudz fērlig.Pie viss var pierast.

  • -11
    Ens 20.07.2018, 18:14:14

    baronbirdiens

  • 0
    Cuca 20.07.2018, 13:37:30

    > Vpils
    No tās ostas, kura Tevi z******a, ienākumiem ir uzbūvēta šī pilsēta ar rītdienu. Tas ka vēl līdz šim, kaut osta jau eksistē gana ilgi, pilsētas vadība nav veicinājusi un attīstijusi vienu no diviem - ostas pārcelšanu tālāk no pilsētas vai pilsētas robežu paplašināšanos uz valdošo vēju pusi ir vienkārša mantrausība. Izrādās, ka osta ir tikai dažu darboņu peļņas avots un rītdiena. Pārējie nebļauj, jo viņiem te ir darbs. Nebūs osta, kur strādās ostas, pilsētas ar rītdienu, iedzīvotāji? Liela daļa nekā vairāk par atsēdēšanu nemāk. No kurienes pilsētā iedzīvotājiem radīsies nauda ar kuru var veicināt apkalpojošo firmu izveidošanos un pastāvēšanu? Tūristi Ventspilī ir tikai 2-3 mēnešus gadā. Daudzi vietējie nemaz navar atļauties aiziet pat uz hūtes atrakcijām, kuras tiek subsidētas. Paēst vakariņas krogā arī retais. Uzprasiet saviem kaimiņiem - cik viņi saņem? "Pilsētas saimnieki" čakarē viens otru ostas uzņēmumos un bremzē da jabkādu attīstību.

  • -11
    Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome 20.07.2018, 14:44:21

    Ventspils pilsētas Domes pārstāvjus AS “Ventspils tirdzniecības osta” telpās neielaiž, Valsts vides dienests sola sniegt informāciju.
    https://www.youtube.com/watch?v=EOSpruDhhyU

  • -1
    Cuca 20.07.2018, 15:16:45

    Vai tad domnieki kaut ko saprot no ogļu putēšanas novēršanas? Tik pat cik es. Speciālisti pieņems lēmumu un domniekiem, ja nepieciešams, paziņos kādas darbības tiks veiktas. Runā ar tiem, ar kuriem var parunāt, kuri nebremzē uzņēmējattīstību, bet meklē kompromisus un zelta vidusceļu, kādi starp ekonomiskiem un vides problēmu njautājumiem vienmēr ir bijuši.

  • -1
    Ens 20.07.2018, 18:10:05

    cien."Ventspils pilsētas dome". tagad jūs esiet kā viens no mums-foruma dalībnieks? kauns nav vispār jums! Ko jūs tagad meklējat forumā? atbalstu? Suns zina,ko ēdis. Jūsu nekaunība nesaprot šo sakamvārdu.

  • -9
    Soross 20.07.2018, 17:13:48

    Smird Ventbunkers, kuru kontrolē mans kōrišs Meroni.
    Ogļu putekļi nāk no VTO, kuru tāpat kontrolē Meroni.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 20.07.2018, 22:14:24

    Pasaki, ko viņš kontrolē?

  • -2
    Ivars Jansons 20.07.2018, 23:59:46

    Apzināta iedzīvotāju indēšana ar ostas kuģu un Pārventas uzņēmumu kancerogēniem izmešiem, atgāzēm, emisijām ir lielākais NOZIEGUMS LR pastāvēšanas laikā!!! Viena svētā mocekļa biznesu piesedz VARAM ministrs, premjers, un, arī Prezis!!!

  • -11
    VentspilsMen 21.07.2018, 00:39:03

    Tie kas te čīkst, liekas ir personas ar zemu inteliģenci. Kuri tālak par domi un Lembergu neredz, jo nav iedziļinājušies likumos kas regulē attiecīgos uzņēmumus un kāda vara ir domei. Par Jansona kungu vispār nav ko runāt. Un beigsim lūdzu pārspilēt, konkrēti ja ir putekļi, tad vietu/bildes utt. Nevis tizli bļaut, kad visa Ventspils melna staigā un smok nost.

  • -1
    yolo 21.07.2018, 07:08:07

    Vīzija par inteleka esamību ir vēl augstāka stulbuma pakāpe. Turpini justies pārāks

  • 0
    Rolands Gūtmans 23.07.2018, 10:43:53

    Pilnīgs ēzelis.

  • 0
    Krišs Daugulis 21.07.2018, 14:43:36

    Vončpils

  • -8
    Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome 23.07.2018, 17:47:30

    Par situāciju, kas izveidojusies Ventspils pilsētā, pašvaldība ir vērsusies atbildīgajās valsts institūcijās – Valsts vides dienestā un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, norādot uz neatliekamo nepieciešamību rast risinājumu sasāpējušām vides problēmām. Papildus tam šodien, 23.jūlijā pašvaldība nosūtīja kārtējo vēstuli Valsts vides dienesta Ventspils reģionālai vides pārvaldei ar prasību sniegt plašu informāciju par pārvaldes veiktās AS “Ventspils Tirdzniecības osta” darbības un atļaujas nosacījumu ievērošanas kontroles pārbaudes rezultātiem. Arī šodien notikusi Domes vadības telefonsaruna ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru K.Gerhardu, kurš apsolīja tuvāko dienu laikā sniegt pašvaldībai konkrētu rīcības plānu vides situācijas uzlabošanai Ventspilī.

  • -7
    Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome 23.07.2018, 17:47:41

    Vēlamies atgādināt, ka, lai operatīvi reaģētu uz sūdzībām par vides problēmām¸ aicinām konkrētu sūdzību gadījumā vērsties kontrolējošajā iestādē - Valsts vides dienesta Ventspils reģionālajā vides pārvaldē: tel. 63626903 (darba laikā), mob. 25749231 (24 h diennaktī).

  • 0
    Parko 25.07.2018, 10:32:48

    Pasakiet man - KĀDA JĒGA no tiem tālruņu numuriem? Nu es šiem esmu zvanījs un viss ko man atbild ir - Jā! Šorīt 10:00 no rīta krāvām mazuti, vējš pūš uz pilsētu, tāpēc smird, neko nevar izdarīt.
    ????????????
    Kāda jēga no tām kontrolējošām iestādēm? Esat nolīguši cilvēkus kuriem vienkārši maksā par to ka viņi “uzklausa” sūdzības un turpina darīt iesākto.

  • -4
    Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome 25.07.2018, 12:36:54

    Pēc zvanu saņemšanas par konstatētiem vides problēmām ( SOS tālr. 25749231 ) vai informācijas nodošanas Valsts vides dienesta (VVD) “Vides SOS” lietotnē www.videssos.lv , Valsts vides dienesta dežurējošam inspektoram jārīkojas savās kompetences ietvaros, lai atrisinātu radušos problēmu vai novērstu konstatēto pārkāpumu. Valsts vides dienesta amatpersonām likumā noteiktas tiesības arī ietekmēt uzņēmumu piesārņojošo darbību, pat apturēt to, ja netiek ievērotas atļaujas prasības. Zvanot uz SOS tālruni, jāpieprasa arī sniegt informāciju par VVD pieņemto lēmumu un veiktajām rīcībām. Savukārt, ja informācija par konstatētiem pārkāpumiem tika nodota “Vides SOS” lietotnē, ziņotājs tiks informēts par vides pārkāpuma novēršanas gaitu savā e-pastā un varēs sekot līdzi iesūtīto ziņojumu statusa gaitai no informācijas iesūtīšanas brīža līdz pārkāpuma novēršanai www.videssos.lv.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: