Agresīvais apkalpošanas personāls.

PatiesībasVirzītais | 08.04.2018, 22:34:11 | 1859

Labdien,
Pēdējo laiku esmu pamanījis,ka apkalpośanas personāls ir agresīvs un nelaipns.Tā vienmēr bija,vai tikai tagad kaut kāds agresivitātes bums ir sācies?
Vakar iegāju "Mego",pienācu pie vitrīnas,stāvu gaidu...Stāvu kādu laiku un jau sāk veidotes rinda...Pamanu sev aiz muguras sievieti,kura plauktus kārto.Tālāk seko dialogs:
Es:sakiet lūdzu,vai šajā nodaļā ir pārdevēja?
Pārdēvēja: ir...(ar neapmierinātu balsi atbild un kārto plauku tālāk)
Es: var būt mani kāds apkalpos? Gaidu jau labu laiku.
Pārdevēja:Neko Jūs negaidāt.Tiko atnācāt.Uzgaidīt nevarat...(pec tam atnāk un sāk mani apkalpot).sapratu,ka viņa ir no šīs nodaļas...
Kad mani apkalpoja teicu paldies,bet no viņas sadzirdēju tikai burkśčienu.
Pārdevējas,ja Jums nav garastāvokļa,nebojājiet to citiem.Savas problēmas atstājiet mājās.

Komentāri (10)

  • -1
    qwerty 09.04.2018, 00:01:35

    Kur tad agresija?
    Par agresiju uzskata destruktīvo uzvedību, kas parasti ir ļaunprātīga. No latīņu valodas “aggresio” nozīmē uzbrukums.

  • 0
    sranskis 09.04.2018, 09:09:43

    Atbilde viena- kā reiz man atbildēja bijušā IKI veikala (lai viņam vieglas smiltis) vadītāja: "Kā maksā, tā arī strādājam!"! Otrs- saņemtas personas, kuras neko nesaprot no laipnas apkalpošanas un nesaprot, ka viņas ir priekš cilvēkiem un ne otrādi!

  • 0
    ilona kaķis 09.04.2018, 09:44:45

    Laikā, kad veikalos ir grūtības nokomlektēt komandu, kad vienkārši vairs nav cilvēku, kas vēlētos strādāt veikalos,- nu, nāksies samierināties ar tādiem kadriem, kādi ir. Tie laiki ir pagājuši, kad aiz veikala durvīm strādātgribētāji rindā esot stāvējuši.

  • -1
    Rasma 09.04.2018, 11:03:05

    Mego vadītāja- Despots. Tāpēc tādi darbinieki.

  • 0
    Nah Nahs. 09.04.2018, 12:12:15

    Kas ir burkščiens?

  • 0
    Diāna Kalniņa 09.04.2018, 17:07:28

    Kādu attieksmi jūs gaidāt ja saņem algu pabalsta apmērā :))) darba devējs neciena strādniekus ,strādnieki neciena klientus viss normāli . Kur maksā NORMĀLAS tur šādas problēmas nav .

  • 0
    Jans 09.04.2018, 17:18:15

    Tas, vai pārdevējs ir laipns pret pircējiem, nav atkarīgs no algas bet no pārdevēja kā cilvēka, no viņa intelekta, izglītības līmeņa un audzināšanas. Varbūt esi dzirdējusi par mūžīgi neapmierinātajiem klientiem (pircējiem), kas vienmēr ar visu ir nemierā, vienmēr grib pamācīt un uzsvērt, ka taisnība ir viņam. Tādi cilvēki laipnu attieksmi nav pelnījuši un arī parasti nesaņem. Kā mežā sauc, tā atskan!

  • 0
    qwerty 09.04.2018, 18:47:56

    Daļēji var piekrist Jūsu teiktajam ,,kā maksā,tā strādā''. Varbūt to var attiecināt uz darbiem kas nav tieši saistīts ar apkalpojošo sfēru .Ja tā saka sētnieks vai apsargs tad it kā OK, bet ja pārdevējs,busa šoferis vai nedod Dies mediķis , tad ir traki.
    Tā nevar. To saku, jo pats esmu strādājis tirdzniecībā 18 gadu , jā ir dienas kad slikts garastāvoklis , bet tur tas pircējs nav vainīgs. Kā jau iepriekš esmu teicis , darbs ar cilvēkiem tas kompromisa darbs un ne visi to prot. Lūk rezultāts.

  • 0
    Barons 09.04.2018, 17:28:18

    Es ir bijs redzet,ka to Bodniec ir sist pa galv Pircej kungam ar skaitam kauliņ rām,ta ka grab vien.
    To liet gan bij notikt kād trīzdemit gād apakļam.
    Vot tad bij Pārdevej iekš veikal tie īst Saimniek,le zinat.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 10.04.2018, 01:14:05

    mego kurā stāvā augšā vai apakšā ?
    Mego ir laipnas , ar humoru pardevējas.
    Ko pats lecies? laipnību aizmirsi, pats izprovocēji, ko gribēji ,to saņēmi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: