Pirmsskolas izglītības Iestāde "Zvaigznīte"

Zane no Ventspils | 25.02.2018, 20:37:22 | 1934

Labvakar, rīt jauna nedēļa un vedīšu savu bērnu uz PII ''Zvaigznīte". Viss jau būtu ļoti jauki, jauks bērnu dārziņš, audzinātājas mīļas, BET ir viena lieta, kas man šķiet absolūti nepieņemama. Nezinu kā ir, rīta pusē kad iet grupas bērniņi ārā svaigā gaisā, bet vakaros ejot pakaļ bērni regulāri iekštelpās sildās.Tas ir tā-visi izgājuši ārā, palicis auksts un tad iet koridoros , iekštelpās sildīties.Varat iedomāties, ka ienākot iekšā bērniem, protams, paliek karsti un ir sasvīduši.Stāv ar visiem kombinzoniem, cepurēm galvā un svīst. Kas likumsakarīgi rada labākajā gadījumā bērnam iesnas un saaukstēšanos. Es saprotu, ka audzinātājām ir auksti jo viņas stāv un mazāk kustās varbūt, bet ja viņām šķiet, ka bērniem ir auksti vai nav iespējams iet ārā mazāku laiku? NU NEVAR STĀVĒT SILTOS KORIDOROS UN GAIDĪT KAD VECĀKI BŪS PAKAĻ! Ejot runāt ar vadību atbilde ir viena,TĀ IR IEKŠĒJĀ KĀRTĪBA KO bērnu dārzs un audzinātājas piekopj, jo tā TAK ESOT LABĀK KĀ ārā SALT!vai tiešām jāmaina dārziņš būs.

Komentāri (18)

  • -4
    Pilsēta 25.02.2018, 21:05:39

    Kautkā neticās, ka tā vadība varētu atbildēt.

  • 0
    Zane no Ventspils 25.02.2018, 21:11:00

    Principā tāda arī ir vadības atbilde. Bet es vairāk domāju, vai vispār tādai situācijai būtu jābūt.

  • 0
    Nif nifs 26.02.2018, 08:19:49

    Kaut ko tik ērmīgu pirmoreiz dzirdu. Nu, ja ārā auksti, tad iet iekšā, ģērbjas nost un rotaļājas, nevis stāv koridorā...Citur tiešām tā nav!

  • -2
    berjozova13 26.02.2018, 08:46:50

    Kur citur? runa konkrēti...

  • 0
    Nif nifs 27.02.2018, 11:48:54

    Citur, t.i. bērnudārzā, kurā gāja mans bērns un kas nav PII Zvaigznīte. Konkrētāk nevajag.

  • -1
    berjozova13 27.02.2018, 13:22:40

    Haaa, nu tu gan jocīgs esi :D

  • 0
    Nif nifs 27.02.2018, 14:19:15

    Kādā ziņā jocīgs? Tāpēc, ka saku, ka citā bērnudārzā pilnā apģērbā koridoros nesvīdinās? Tiešām pirmoreiz dzirdu par šitik dīvainu rīcību. Arī ģimenē tā nedara. Ja ārā par aukstu, iet iekšā un ģērbjas nost.

  • 0
    Anita 27.02.2018, 13:33:24

    Nezinu ,kā ir šodienas bērnudārzos, bet agrāk , kad mani bērni bija mazi ,tad pastaigas un rotaļas laukā bija pa dienas vidu un, pirms vecāki nāca pakaļ bērniem , tie bija telpās , nu vismaz aukstajā laikā. Vasarā cita lieta , bērni bija laukā arī pievakarē. Nu jācer ,ka šajā aukstumā viņi nesadomā ilgi uzturēties laukā?

  • 0
    Zane no Ventspils 27.02.2018, 19:25:16

    Bet kā ir pēc prasībām? Izglitibas pārvalde varbūt var atbildēt? Es labprāt ietu vēlreiz parunāt ar vadību, vai nav citu risinājumu šai situācijai. Bet ja tas ir pieļaujams, šaubos vai mani bērnu dārzā kāds sadzirdēs. Jāaiziet būs uz Izglītības pārvaldi pakonsultēties.

  • 0
    Daina Darija Ramane 28.02.2018, 09:56:09

    Kādreiz obligāta prasība pirmsskolas iestādēs bija tada, ka bērniem japavada āra 4 stundas (2 priekšpusdienā un 2 pēcpusdienā) jebkuros laika apstākļos dažādās aktivitātes, lietus laikā nojumēs. Tagad varbūt ir kādas izmaiņas.

  • -2
    X5 28.02.2018, 13:35:17

    Nu 2 stundas ara tada sala ir absurds ! Pasiem mazakajiem pietiktu ar 30min -1 st.Ja saulite spid var protams ilgak,arí esmu ieverojusi neskatoties uz laika apstakliem bernus ved ara vai lietus vai vējš ,lietus list vini sez nojumēs rudens vesaja diena pusmirkuši un no rita ir vai nu temperatura vai iesnas klāt.Berniem ir nepieciesama svaigs gaiss ,bet nu izvertejot laika apstaklus
    Vēl man nav saprotams pasai kapec audzinatajas pienem grupa bernus jam ir iesnas vai klepus ,ja es arsteju savu bernu un veselu nododu grupina savu bernu tad tur mus sagaida ar iesnam un klepu ,nepaiet ne dienas ka atkal mans berns saslimst.Nedomaju ka vaina ir audzinatajos bet gan kartibas sistema un vadibaa.Ja tiem vecakiem nav kur likt savu bernu un ir jabut darbaaa taaa nav musu problema un ne mums ir parejiem no taa jacieš...Ir virusi neprognozejami un var pekšni sakties bet nejau ka vecaks redz ka berns klepo un ir ar iesnam apzibati stumj vinu grupaa pie parejiem.

  • -1
    Zane no Ventspils 28.02.2018, 13:42:48

    Es gan nespriežu par to cik.un vai vaig iet ārā-VAIG! Un laiks nav slikts vai labs. Man nav pieņemama tā koridorī sildīšanās un tad ārā sasvīdušus. Kā lai ar to cīnās???

  • -1
    berjozova13 28.02.2018, 17:15:35

    Nu nav jau viss tur tik traģiski ka tu te raksti...

  • -2
    DaceDucite 28.02.2018, 20:35:12

    Saja bernu darza ar ara vesanu viss ir kartiba,speali gajam uz so darzinu,jo iepriekseja neveda ara pat saulai na laika,ja klust auksti,tad ieiet ieksa apsildities,kas tur slikts?

  • -2
    Latvija pāri visām! 28.02.2018, 22:39:56

    Vienai par maz, otrai par daudz, trešai...
    Nabadzītes.

  • -1
    Nif nifs 01.03.2018, 22:03:29

    Savukārt ir vīrieši, kuriem sirds par bērniem nesāp vispār...

  • -1
    Ventspils Izglītības pārvalde 01.03.2018, 09:09:51

    Labdien!
    Atbild pirmsskolas izglītības iestādes "Zvaigznīte" vadītāja Olga Ņefjodova:
    Pirmsskolas izglītības iestādē “Zvaigznīte” tika veiktas pārrunas ar grupu skolotājām, ka nav pieļaujams virsdrēbēs ģērbtus bērnus atstāt koridorā sildīšanās nolūkos. Ja bērni ir nosaluši, jāpārtrauc pastaiga, jānoģērbjas un jāturpina dažādas aktivitātes grupā.

    Cienījamie vecāki, ja radušās kādas domstarpības, lūgums vērsties pie iestādes vadītājas, lai kopīgi risinātu radušos situāciju. Par šo situāciju neviens vecāks nav informējis, iestādē tiek veikta vecāku sūdzību un ierosinājumu rakstiskā uzskaite.

  • -1
    Zane no Ventspils 01.03.2018, 19:56:45

    Izglitibas pārvalde, paldies par noskaidroto atbildi. Paldies!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: