Bērnudārza auklītes

Ventspils119 | 29.12.2017, 20:39:08 | 2674

Labdien!
Šodien diezgan ļoti saniknoja ieraksts facebook lapā Ventspils-mazulim draudzīga pilsēta . (
https://m.facebook.com/368240173561639/photos/a.368286816890308.1073741828.368240173561639/515468478838807/?type=3&source=54)

Īsumā. No jaunā gada katrā "silītes grupiņā" bērnudārzos , darbu uzsāks papildus auklīte. Fakts kā tāds jau būtu pozitīvs. BET! Tā kā pašlaik esmu bezdarbniece, darba sludinājumi ir mana ikdiena, pēdējā pus gada laikā nav bijis neviens sludinājums par auklītes vakanci kādā portālā. Pieņemot, ka Ventspilī ir 10 bērnudārzi un katrā, es pieļauju, ir viena silītes grupiņa, iet runa par aptuveni 10 darba vietām uz kurām netika izvirzīts konkurss. Vai es ko saprotu nepareizi?

Gaidu Izglītības Pārvaldes atbildi.

Komentāri (12)

  • -3
    Amilda 29.12.2017, 20:51:08

    Silites ir tikai 4 darzinos. Un skolu valde ir pilna ar cv, no tiem, kas macas par pedagogiem. Vini pasi izvirzis un atradis darbiniekus. Ka ari PII ir diezgan labas darba vietas, kur darbinieki meginas savus radus, draugus un pazistamus iestumt. Man pazistama viena gimene, kur mate ir audzinataja ievilkusi meitu ari par audzinataju stradat viena no darziniem. Bet tai meitenei nav pat pabeigta pedagogiska.
    Ta ka varat dusmoties cik gribat, bet visas vietas jau ir aizrunatas. Cik tas nebutu negodigi vai skumji. Ventspili bez blata, draugiem vai radiem ir gandriz neiespejami ateast labu darba vietu

  • -5
    Amilda 29.12.2017, 20:54:10

    Un nevajag aizmirst, ka tagat pat aukles darbam jamacas. Jebkuru no ielas nenems. Par auklitem parasti klust vai nu studentes, vai nu vecas audzinatajas, kas darzinos pavadijusi visu muzu un klaino ta ka svetie gari.

  • -3
    vai man dieniņ!!! 29.12.2017, 21:21:26

    Labi vien ir, ka tādu žultainu bābu neuzaicināja uz bērnu dārzu.
    Redz, šai kaut kas pienākoties, bezmaz vai atņemts pienākošs amats.
    Apriebušies jau šie mūžīgie nelaimīgie/apdalītie ar savu mantru - kur konkurss, radi, draugi, blats utt.
    Kāpēc lai kāds rīkotu kautkādu bezjēdzīgu konkursu, ja ir zināmi cilvēki no iekšienes ar atbilstošu pieredzi un labu atsauksmi, ko var ņemt darbā uzreiz, nevis kautkādu kaķi maisā - šajā gadījumā, žultainu veceni.

  • -2
    Ventspils119 29.12.2017, 21:35:00

    Atbilde arprac

    Sevi gan neuzskatu par žultainu bābu, bet par inteleğentu, jaunu sievieti.

    Pati gan nebūtu izvirzījusi savu kandidatūru uz šo amatu, nav priekš manīm, bet runa ir par principa jautājumu.
    Man pašai ir pazīstamas divas, jaunas sievietes, kurām ir atbilstoša specializācija, bet Ventspilī darbu savā arodā nevar atrast. Par nožēlu jāatzīst, ka nav brīnums, kā jauni cilvēki darbu Ventspilī nevar atrast, un brauc dzīvot uz Rīgu/ārzemēm.

  • -1
    Ventspils119 29.12.2017, 21:41:41

    Saprotu, ka ir varbūt "apgrūtinoši" taisīt konkurus un pārrunas ar potenciālajiem darbiniekiem, bet tādā veidā var palaist garām tiešām izcilus darbiniekus.

    Un galu galā runa nav par kādu privātu uzņēmumu, bet gan par pašvaldības iestādi, darbiniekiem, kuriem algas tiek maksātas par nodokļu maksātāju naudu.

  • -1
    Studente 29.12.2017, 22:15:03

    Ziniet, es ari studeju pedagogiju. Un varu apgalvot, ka auklites vakance ir loti loti pieprasita. Un diemzel nav tada veida, ka atlasit tas labakas un jaukakas auklites. Citreiz pieredze nem virsroku, bet ne vienmer tas nozime, ka cilveks ir sava vieta. Es pati labprat stradatu par aukliti, jo milu bernus un lai cik banali tas skanetu, mani tiesam interese joma, kura es studeju. Bet pretendentes ir tik daudz un vakantas vietas ir tik maz. Vai visas auklites atbilst izvirzitajam prasibam, to paradis laiks. Un es ticu, ka tas labakas noteikti tiks novertetas.

  • -5
    gunča 30.12.2017, 04:13:38

    Ko jūs tur studējiet,kādas auklītes?Ejiet uz zivju kombinātu un strādājiet.Taisiet bieziem naudu.Gan jau jums pašiem arī kādu jevriku atmetīs.

  • 0
    kaktuss 30.12.2017, 13:13:54

    Tik tiešām, auklītes pašlaik ir tiek meklētas vairākos bērnudārzos. Konkurss ( ja tā to var nosaukt) uz šīm vakancēm rīkots netiek, jo, acīmredzot, vēlas iebīdīt savējos, jo darbs nav pārāk smags un līdz ar to ir ļoti pieprasīts. Ja kāds te cenšas izlikties, ka tur tiek pieņemti pārbaudīti cilvēki, kuriem patīk bērni, tad ļaujiet man kārtīgi pasmieties, jo tās ir pilnīga muļķības. Ja vēlies strādāt savā profesijā, tas nekas neatliek kā pārcelties uz Rīgu, diemžēl.

  • 0
    gunča 30.12.2017, 13:40:11

    Tu labāk iedod naudu dzīvnieku patversmēm,vai vēl labāk,nopērc barību,celtniecības materiālus.Izdari kaut ko labu,nevis te soli naudu,kuru vajadzēs atdot ar procentiem.Kaut vai bomžiem izdali uz Jauno gadu pa bamslim.Tādi paši izdzimteņi esat kā komercbankas.Gaidu,kad piezvanīsiet man pie durvīm ar šādu piedāvājumu.Savus zobus apēdīsiet.

  • -1
    Studente 30.12.2017, 14:04:42

    Es tomer ticu, ka darzinos strada gan audzinatajas, gan auklites, kuras mil bernus un savu darbu. Jo darbs ar berniem nemaz nav tik viegls, jabut pacietigam, radosam, izpalidzigam, kustigam. Un mans uzskats ir tads, ka auklite ir pedagoga paligs vistiesakaja nozime, nevis vienkarsi melno darbu daritaja.

  • -1
    Ventspils Izglītības pārvalde 02.01.2018, 10:27:22

    Labdien!
    Izglītības pārvalde pieņem darbā pirmsskolas izglītības iestāžu (PII) vadītājus un vadītāju vietniekus saimnieciskajā darbā. Savukārt PII vadītājs ir atbildīgs par iestādes darbu kopumā, par darbinieku atlasi, kā arī ar kādām kompetencēm tiek pieņemts darbā darbinieks uz attiecīgo amatu.

    Ja Jums ir vēlme strādāt kādā no jaunizveidotajām 25 darba vietām, lūdzu interesēties pie katras PII atsevišķi.

    Informējam, ka PII “Bitīte” ir 2 jaunas darba vietas auklītēm, PII “Vāverīte” ir 3 darba vietas, PII “Zvaigznīte” ir 3 darba vietas, PII “Pasaka” ir 4 darba vietas, PII “Margrietiņa” ir 3 darba vietas, PII “Varavīksne” ir 4 darba vietas, PII “Saulīte” ir 1 darba vieta, PII “Rūķītis” ir 2 darba vietas, PII “Eglīte” ir 2 darba vietas un PII “Zīlīte” ir 1 darba vieta.

  • -2
    гражданка 03.01.2018, 12:44:50

    Решила сегодня попытать счастье и попробывать устроиться на одну из вакансий в детсадик но они уже заняты. Вопрос а где были обьявления о вакансиях ....Согласна с автором кто создал тему . Извините что пишу на русском ... Гос.Мэр вопрос к Вам когда наведете порядок ведь это уже не первый случай что обьявлений нет о найме на работу а вакансии заняты...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: