ŪDEKAS krāpšanās

Markus | 13.11.2017, 17:00:14 | 2112

Kas tā par diskrimināciju no ŪDEKAS puses?
Manai kaimiņienei ūdeka nomainīja 4 skaitītājus par 45eur, uzlika pilnīgi jaunus skaitītājus, bet man par to pašu cenu uzlika vecus lūžņus.
Interesanti kā var uzlikt 4 jaunus skaitītājus pa 45eur ja veikalā jauns skaitītājs vidēji maksā ~ 13eur tad sanāk ka ūdeka piemaksā no savas kabatas par skaitītāju nomaiņu. Intresanti būtu zināt pēc kādiem kritērijiem ūdeka izvērtē kam likt jaunus un kam vecus skaitītājus!

Komentāri (29)

  • 0
    Riebīgais 13.11.2017, 19:00:28

    Kaimiņienei noņēma- tev uzlika,tad sanāk,ka par jauniem skaitītājiem ir samaksāts 90 eur:D tev tak arī tie vecie lūžņi ir jauni!!:D ba-bāc divi zaķi ar vienu šāvienu no ūdekas puses! :D

  • -1
    Markus 13.11.2017, 19:17:37

    Te vienkārši pēc KNAB prasās jo tur tie cipari nav izskaidrojami, kā var par jauniem skaitītājiem maksāt tikpat kā par veciem.

  • 0
    Es 13.11.2017, 19:26:55

    Par 4 jaunu skaitītāju uzstādīšanu būtu bijis jāmaksā 86 euro ar centiem.
    Varbūt tā kaimiņiene to starpību meistaram samaksāja savādākā veidā,ne naudā?

  • -1
    Kārlis_ 13.11.2017, 21:02:08

    Protams, šis PSIA ir krāpnieki, tiek aprēķināti pārtēriņi uz visiem iedzīvotājiem un pēc tam, kad parādnieki atmaksā parādu, vai tad PSIA atmaksā šo starpību? NĒ! Tātad krāpniecība valsts apmērā!

  • -4
    zaķis 13.11.2017, 22:29:51

    Cik stulbam jābūt, lai tādas muļķības rakstītu! Manā mājā uz visiem dalās ūdens, ko kāds gudrinieks nav uzrādījis vai laiž ūdeni ne caur skaitītājiem, nevis kāda iedzīvotāja parāds.

  • -1
    peteronkuls 14.11.2017, 12:21:41

    Zaķi - lasi uzmanīgāk!
    Ja 1. mēnesi X deklarē mazāk kā rāda viņa skaitītājs - starpību samaksā visi mājas iedz.
    2. mēnesī X deklarējot pareizu rādījumu - samaksā vēlreiz par to ūdeni, ko iepriekš jau apmaksāja kā starpību visi mājas iedz.

    Pielēca???? Zaķi?

  • 0
    Nif nifs 14.11.2017, 14:40:58

    Tad jau var iznākt, ka pat 3x pārmaksā par vienu un to pašu, jo ir jau arī kā te dažai, ka par nokavētu skaitītāja nomaiņu viņa viena samaksā visu parādnieku nesamaksāto...tātad: vispirms starpību samaksā visi draudzīgi; tad pats parādnieks nomaksā; un vēl to uzliek kā sodu kādam, kurš skaitītāju laikā nenomaina.
    Es kaut ko pārpratu?

  • -1
    peteronkuls 14.11.2017, 14:53:44

    nuja - un tas ir pie tam likumīgs bizness, tiesa ar kretīnisku piegaršu.

  • -1
    Latvija pāri visām! 13.11.2017, 22:13:06

    Jā, ar parādu piedziņu veidojas naudas apjoms, par kuru nekas skaidri nav zināms.
    Ūdeka nopelna divreiz par vienu un to pašu.
    Interesanti, cik tiesiski tas ir ?

  • -1
    mīļie ventiņi 13.11.2017, 23:46:43

    sia-sabiedrība ar ierobežotu atbildību.man tie sia izraisa vemšanas simulāciju publiskā vietā. Jebkura pašvaldības sia,tiek piesegta un ir korumpēta,kā ūdeka,siltums ,vnī,un pārēije parazīti.ar tādiem rukšiem tiesāties arī nav jēgas,jo vietējā tiesvedība ir notirgota.kam? spriediet paši

  • 0
    Lienda 14.11.2017, 10:11:55

    Cik atceros man šogad katrs skaitītājs maksāja 25e. Skaitītājs, kā jau parasts skaitītājs.

  • 0
    Lienda 14.11.2017, 10:15:04

    Arī man gadījās laikā nenomainīt skaitītāju un samaksāt kaudzi naudas (vairāk kā 300 e) par pārējiem un kaimiņi neticēja, jo tāpat kā vienmēr bija pielikta klāt mēneša starpība.

  • -1
    Rasma 14.11.2017, 12:38:05

    Lielākā daļa šeit esošo ir tikai tukši bļāvēji. Par pazudušajiem ūdens kubiem, kuru strarpību apmaksā visi iedzīvotāji. Tad nu iedzīvotājiem vajadzētu apvienoties, vērsties pie apsaimniekotāja, lai veic izmeklēšanu, ja tas netiek darīt pašiem jāvēršās polocijā, jo tā ir ūdens zagšana. Lai izmeklē!

  • 0
    gg65 14.11.2017, 13:17:42

    Tu nevari neko tur izmeklēt. Ūdens pazūd skaitītāju žņaudzēju un magnetizētāju dzīvokļos. Aiziesi uz pārbaudi un neko tur neredzēsi.
    Ir 2 varianti:
    1) Apsaimniekotājs ievāc info par de facto dzīvojošo cilvēku skaitu dzīvoklī un vidēji parēķina vai tas cilvēku skaits tiešām patērē adekvātu ūdens daudzumu. Ja dzīvoklī dzīvo 4 cilvēki un patērē kopā 3 kubus ūdens, tad tur kaut kas nav OK un viņi šmaucas;
    2) attālinātie ūdens skaitītāji.

  • -4
    Pašvaldības SIA "ŪDEKA" 14.11.2017, 14:25:59

    Pašvaldības SIA “ŪDEKA” pakalpojumu cenrādī, ko iespējams apskatīt arī mājaslapā http://udeka.lv/sites/default/files/pakalpojumu_cenas_web.pdf, norādīts, ka skaitītāju nomaiņa pret četriem verificētiem, lietotiem skaitītājiem izmaksā 45 EUR.
    Pašvaldības SIA “ŪDEKA” regulāri pārskata savā rīcībā esošo nomaiņai paredzēto skaitītāju klāstu, utilizējot vecus un neremontējamus skaitītājus, un papildinot to ar jauniem skaitītājiem.
    Konkrēto situāciju grūti komentēt, nezinot precīzu adresi, bet dažreiz tā var gadīties, ka dažādu sakritību dēļ uzņēmuma rīcībā uz noteikto brīdi nav nomaiņai paredzētu lietotu, verificētu skaitītāju, tāpēc kādam klientam vienkārši to vietā var tikt uzstādīti pavisam jauni skaitītāji.

  • 0
    Latvija pāri visām! 14.11.2017, 15:39:44

    Uz jautājumu,
    kur paliek nauda,
    kas iekasēta divreiz - par nemaksātājiem no visiem,
    un pēc tam no konkrētā nemaksātāja,
    PSIA Ūdeka acīmredzot nevar atbildēt?

  • -3
    Pašvaldības SIA "ŪDEKA" 16.11.2017, 10:49:09

    Saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem (Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums, 22.03.2016. MK noteikumi Nr.174 “Noteikumi par sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu un lietošanu”, Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likums un 15.09.2015. Ministru kabineta noteikumi Nr.524. “Kārtība, kādā nosaka, aprēķina un uzskaita katra dzīvojamās mājas īpašnieka maksājamo daļu par dzīvojamās mājas uzturēšanai nepieciešamajiem pakalpojumiem”) norēķinos par ūdenssaimniecības pakalpojumiem primāri ir jāņem vērā mājas kopējais ūdens patēriņš, un tas jāsadala starp dzīvokļiem. Tas nozīmē, to, ka pašvaldības SIA "ŪDEKA" nevar mājai izrakstīt ne mazākus rēķinus, ne lielākus rēķinus kopsummā par to patēriņu, ko rāda minētais skaitītājs.

  • -4
    Pašvaldības SIA "ŪDEKA" 16.11.2017, 10:49:27

    Katra dzīvokļa iemītnieks deklarē savu patēriņu, kas veido deklarēto patēriņu kopsummu. Starp kopējo mājas patēriņu un deklarēto patēriņa summu rodas starpība, kas var būt gan ar plus zīmi (ja kopējais uzskaitītais patēriņš ir lielāks par kopējo deklarēto), gan arī ar mīnus zīmi (ja kopējais uzskaitītais patēriņš ir mazāks par kopējo deklarēto). Jebkurā gadījumā pašvaldības SIA "ŪDEKA" nevar rasties papildus ienākumi, jo aprēķinos katru mēnesi tiek izmantots mājas kopējais patēriņš, kas uzskaitīts ar kopējo ēkas ievada skaitītāju.
    Ja kāds dzīvokļu iemītnieks norāda nepareizi sava dzīvokļa skaitītāju rādījumus (tādējādi norādot nepareizu patēriņu), tas ietekmē tikai kopējo deklarēto patēriņu un kopējo aprēķinu, un pašvaldības SIA "ŪDEKA" nekādā veidā papildus ienākumi nerodas.

  • -3
    Pašvaldības SIA "ŪDEKA" 16.11.2017, 10:49:40

    Ja klients nedeklarē savu patēriņu vienu, divus vai trīs mēnešus, viņam rēķinā par šiem mēnešiem tiek uzrādīts un jāapmaksā attiecīgā dzīvokļa iepriekšējo trīs mēnešu vidējais patēriņš. Taču, ja klients turpina savu patēriņu nedeklarēt arī turpmāk, sākot ar ceturto mēnesi viņam sāk uzrēķināt mājas patēriņa starpību.
    Katra atsevišķā dzīvokļa konkrēto rēķinu apmaksa vai neapmaksa neietekmē daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai sniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu uzskaiti un mājas kopējā patēriņa sadales principus starp dzīvokļiem.

  • 0
    Kārlis_ 15.11.2017, 09:22:21

    Jā, lūdzu komentējiet!!!

  • -2
    Ķitvainazīt 15.11.2017, 10:02:07

    Vaīī, kādu jautājumu uzdevāt. Kur suņubūdā paliek desa?

  • -1
    DaceDucite 15.11.2017, 11:51:06

    Shema laba ,naudina nekur nepazud,milie ventini,visa tiek apguta un pat pietrukst,ta ka vajag maksat vairak nevis cikstet

  • -1
    Markus 15.11.2017, 13:02:21

    Da tur vispār kaut kāds bardaks, vienu dienu atnāk uzņemt skaitītāju rādījumus (itkā inventarizācija) nākamā dienā cits meistars klāt mainīt to skaitītāju. Liekas viņi tur paši nezina ko kurš dara. Galvenais starpības iekasēt.

  • 0
    Latvija pāri visām! 16.11.2017, 11:04:11

    PSIA_UDEKA, vienkāršā valodā, bez tiem ministriem un kabinetiem,

    vai pārējie mājas iedzīvotāji ik mēnesi maksā par starpību, kas izveidojusies kādam indivīdam nemaksājot par patēriņu savā dzīvoklī?

    Jā vai nē!

    Vai pēc tam no ļaunprātīgā nemaksātāja tiek tiesas ceļā piedzīta nesamaksātā summa?

    Jā vai nē!

  • 0
    ILze Graudina 16.11.2017, 11:21:10

    Sākumā manu (pieņemsim:) ) neuzrādīto ūdens patēriņu (kubus) izdala uz visiem dzīvokļiem. Viņi godīgi samaksā.
    Kaut kad jau arī es samaksāju savus rēķinus par ūdeni, jo parādu jau neviens nedzēš!! Un tagad PSIA ūdeka paskaidrojiet man vēlreiz kā jums nerodas dubulta peļņa!!

  • 0
    peteronkuls 16.11.2017, 12:58:54

    Es jau teicu, ka tas ir LIKUMĪGS, bet kretīnisks bizness. Negodīgi iekasēta, iespējams pat izkrāpta nauda labumu nenes.
    Un tos idiotiskos noteikumus neizdomāja ūdeka, bet Latvijas valdība ar visu zzs varzu priekšgalā.

  • 0
    mīļie ventiņi 16.11.2017, 11:29:12

    MAMA MIA! Veselu diennakti,PSIHĀ_UDEKA,gatavoja atbildi uz Kurzemnieka jautājumu! Vai tiešām esiet sadzērušies atpakaļūdeni ,(kanalizāciju) lai sacerētu savus birokrātiskos "palagus"?.Nu stāviet klusu.Tā būs inteliģentāk.

  • 0
    Kakadū 16.11.2017, 23:22:58

    Speciāli izpētīju savus šā gada rēķinus, jo šis Ūdekas citāts: "Taču, ja klients turpina savu patēriņu nedeklarēt arī turpmāk, sākot ar ceturto mēnesi viņam sāk uzrēķināt mājas patēriņa starpību" neatbilst patiesībai. Manā gadījumā mājas patēriņa starpība ir pierēķināta arī tad, ja tikai vienu mēnesi nedeklarēju savu patēriņu!! Šogad bija kopumā divi tādi mēneši - gada sākumā un vasarā, kad aizmirsu nodeklarēt savus rādītājus un abos gadījumos nākamajā mēnesī ir sarēķināts mans vidējais patēriņš +pierēķināta mājas patēriņa starpība. Esmu dusmīga :((

  • 0
    Danute 17.11.2017, 07:30:30

    Es iesniedzu aizdevuma piedavajumu starp individiem,
    lai jus varetu realizet savus sapnus bez ipašuma. Es rak
    stišu savu tekstu šaja vietne, lai palidzetu jums atri u
    n nopietni finanset. Tatad, ja jums ir nepieciešama stei
    dzama nauda, ludzu, atbildiet man, lai es varetu dalitie
    s ar savu piedavajumu. Mana procentu likme ir 2% un aptv
    er visu aizdevumu. Mana finansejuma jauda ir 500 000 eir
    o. jorge.liscano189@gmail.co

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: