ĢIMENEI DZĪVOKLIS

Saule5882 | 03.11.2017, 11:51:44 | 2984

Gribas izspaust savu sāpi par dzīvokļiem Ventspilī. Ģimene nevar atļauties sev nopirkt dzīvokli, kredītu ar visu valsts atbalsta programmu nedod,lai būtu.Labprāt īrētu, bet pat tāda iespēja nav, jo īres dzīvokļu ģimenēm nav, paskatos sludinājumus, pilns ģimene meklē 2 istabiņas un tas nav tikai Ventspilī visā valstī. Kad sāks domār par parastiem cilvēkiem, bērniem - nevienam neintresē. Un pats sāpīgākais, ka vienīgā iespēja ir īrēt kur prasa 120 euro un uz augšu līdz pat 200 euro virsmaksu un komunālos maksājumus, kas tāpat ir augsti pie parastu cilvēku algām. Kapēc nevar būt parasti īres dzīvokļi ģimenēm ar bērniem??? Un tad var skrūvēt cenas lietuviešu vasarniekim, un parastiem viestrādniekiem utt.

Komentāri (60)

  • -1
    nu nu 03.11.2017, 13:30:35

    Tā tas bija un būs..lielāko ties izīrē privātīpašnieki, pelna kā prot un viņiem pārmest nevar.

  • 0
    Ciemiņš 03.11.2017, 13:32:26

    Nu tā tas diemžēl ir. Kādu risinājumu piedāvā?

  • -2
    Maija Ozolina 03.11.2017, 13:36:21

    Piedavaju pasvaldibai uzcelt kadu letu maju lai cilvekiem ir kur dzivot. Ja man butu nauda, es uzceltu kaut vai barakas un daudzi butu laimigi ari par tadu pajumti.

  • 0
    nu nu 03.11.2017, 13:37:03

    Kas ir parasti cilvēki un neparasti??? Visiem ir bijusi iespēja kļūt par neparastiem. Ir iespēja varbūt dzīvot čigānmājā centrā...kur no otra stāva sīkies spĺauj garāmgājējiem uz galvas un met samazgas...neejiet nekad gar šo māji, es parasti eju pa otro ceļa pusi gar ūdens pumi.

  • 0
    dzives_butiba 14.11.2017, 08:49:40

    Nekādi nevaru atrast sev atbildi uz jautājumu.Cik sevi atceros ,tad arī mūsu tautība ir cilvēki ,kurus pastāvīgi nonicina un viņu dzīves tiek izpostītas.Bet čigānu tautības pārstāvji tiek nonicināti īpaši .Kāpēc ,ja apkārt valda tik daudz netaisnības un ļaunuma un nav taisnība.ka visu var ja gribi.Varbūt te ir liels darbs psihologiem ar reālu domāšanu ,ja tādu vispār ir.Ja runa par dzīvokļiem tad tas ir briesmīgi ,ja svešam cilvēkam jānopērk īpašums.

  • -1
    nu nu 03.11.2017, 13:52:37

    Nav risinājuma...žēl, bet ar to jāsamierinās. Pats tagad irēju, 4 cilvēku ğimene, 130 EUR mēnesì 3 istabu 78 kvadrātmetri. Biju priecīgs ka tik lēti dabūju. Nepērku jo 95 % ka pilsētā ar nākotni nedzīvošu, kaut gan te 6 gadus jau dzīvoju. Veselības stāvoklis strauji pasliktinās pašam un bērniem...iesnas visu gadu un galvas sāpes. Atvaļinājumā padzīvojām pie vecākiem Balvos un Talsos..cilvēks kā cilvēks. Sakiet ko gribat nu nav kaut kas te riktīgi. Asmātiķiem vispār iesaka mainīt dzìvesvietu. Kaut kā tā...tas protams katra paša ziņā, lai veicas.

  • 0
    Pipars 03.11.2017, 14:02:03

    Bet tajā paša laikā Valmierā ceļ ires namu!
    Nākamā gada martā pirmie īrnieki varētu saņemt dzīvokļu atslēgas pašlaik topošajos Valmieras pašvaldības namos. Divās jaunbūvēs būs 150 dzīvokļu, un celšot vēl.
    http://jauns.lv/raksts/zinas/257157-trisistabnieks-jauna-maja-valmiera-dome-cel-ires-namus

  • -1
    Āmen 03.11.2017, 14:16:03

    4.5 milj. nevajadzīgam Robežu ielas remontam naudiņa atrodas, bet jauniem īres namiem gan laikam nepietiek. Kā tur īsti ir?

  • -2
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 08.11.2017, 12:46:33

    Skaidrojam, ka Ventspils pilsētas pašvaldība pilsētas attīstībai budžetu dala pa vairākiem sektoriem, un finansējums pilsētas infrastruktūras attīstībai tiek plānots vairāku gadu garumā, piesaistot dažādus fondus, kas ar finansējumu palīdz īstenot lielus infrastruktūras uzlabojumu projektus.

    Projektam Robežu ielā apstiprinātās kopējās attiecināmās izmaksas ir 6 330 000 EUR, tai skaitā Eiropas Savienības (ES) Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums – 5 380 500 EUR, Valsts budžeta dotācija – 189 900 EUR, savukārt Ventspils pilsētas pašvaldības līdzfinansējums – 759 600 EUR apmērā.

    Robežu ielas rekonstrukcijas darbu laikā ieguvēji būs ne tikai vietējie uzņēmēji, bet arī Robežu ielas iedzīvotājiem tiks sakārtota komunikācijas un apgaismojums, papildus gājēju drošībai - visa rekonstruētā ceļa posma garumā izbūvējot apgaismotu ietvi un veloceliņu, kā arī veikta notekūdeņu sistēmas uzlabošana.

  • -1
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 08.11.2017, 12:46:46

    Robežu ielas, kas ir Latvijas autoceļa P122 ceļa posms, jeb 1. klases autoceļš, ir līdzvērtīgā iedalījumā kā autoceļš P108 Liepājas virzienā, tādēļ arī Robežu ielas posms jāsakārto atbilstošai 1. klasei.

    Šāds pavērsiens iespējams tieši dos stimulu uzņēmējdarbības atbalstam, piemēram, kokrūpniecībai, kas šo ceļu iespējams izmantos par alternatīvu, lai nepārvietotos pa mazākiem ceļiem rajonā.

  • 0
    defauIt 08.11.2017, 13:21:17

    @KP
    Jūsu, tā daudzus gadus sludinātā «rītdiena», ir kaut kur ļoti stipri aizkavējusies...

  • 0
    Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome 10.11.2017, 08:26:03

    Robežu ielas rekonstrukcija tiek veikta ES fondu atbalsta programmas ietvaros, kuras mērķis ir radīt alternatīvu maršrutu tranzīta un kravas transportam.
    Tā ir unikāla iespēja piesaistīt līdzekļus ielas rekonstrukcijai, jo, ja nebūtu šādas iespējas, pašvaldība sava budžeta ietvaros nevarētu ieguldīt vairāk nekā 6 milj. EUR minētās ielas sakārtošanai. Norādām, ka jomas, kur var ieguldīt ES fondu līdzekļus, tiek noteikts regulās, konkretizējot to līgumā starp Eiropas Komisiju un Latviju.
    ES fondu līdzekļus piešķir tikai tiem mērķiem, kuri ir plānoti. Ja saņem finansējumu ielas būvniecībai, nav iespējams to novirzīt kādam citam mērķim. Diemžēl ES fondu līdzekļus nav paredzēts un nevar ieguldīt īres namu izveidē.

  • 0
    dzives_butiba 14.11.2017, 08:57:32

    Nu ko teiksim : risinām- dalām,risinām -dalām ,bet reāla būtība ir tāda kāda nu ir.Vieni nezina ,kur naudu likt. Otri nezina ,kā izdzīvot.

  • -1
    Maija Ozolina 03.11.2017, 14:31:17

    Kops neatkaribas atgusanas nav neviens nams uzcelts, kauns, pilsetai ar ritdienu. Es seit nesaskatu ritdienu, ta nepienaks,ticiet man!!!

  • -4
    P SIA "Ventspils reiss" 03.11.2017, 14:52:58

    nu kas attiecas uz Valmieru, tad dzirdēju interviju, kurā teica, ka arī šajos dzīvokļos īres maksa būs ap 200 par divistabu dzīvokli....tad vēl siltums, ūdens...uc..nekāda dižā starpība nesanāk, vai īrēt no privātā, vai pašvaldības, ja tas tiešām tā būs.

  • 0
    Maija Ozolina 03.11.2017, 15:04:54

    Par to jau ir runa,ka lielas cenas. Vidusmera cilveks ari ar grutibam visu nomaksa. Bet ko darit lielakajai dalai cilveku? Jo sini valsti nabadzigo ir daudz vairak.

  • -3
    Anita 03.11.2017, 15:18:50

    Valmiera jau nav Ventspils , tur arī darba vietu ir pietiekami daudz, tagad ceļ tos īres namus , un ticiet man , neviens normāls cilvēks nemuks prom no pilsētas ,kur ir darbs un pieejami dzīvokļi un droši vien tur pa ielām nav saliktas plastmasas govis , neceļ nenormāli dārgas strūklakas un koncertzāles , zinot ,ka pilsēta izmirst , iztukšojas uz aizbraukušo rēķina , darba rokas un gudrie prāti aizplūst uz citām pilsētām un valstīm. Aūūū- pilsētas tēvi , mostieties !!!!!

  • -1
    Māris 03.11.2017, 17:00:42

    Varbūt jāšak no otra gala, jāaprēķina cik "paratsi "cilvēki ir ar mieru maksāt, un jāskatās, kas par to naudu sanāk, it kā jau pamestas ēkas netrūkst varbūt arī kaut ko var savest kārtībā.Mazturīgām personām es zinu, ka palīdz ar komunālu maksājumu nomaksu un vēl ir kādi atbalstas veidi.

  • 0
    Maija Ozolina 03.11.2017, 18:21:33

    Ja ja,palidz jau gan,ka tikai butu kur dzivot.

  • -1
    dzintars 03.11.2017, 19:01:14

    Kādi dzīvokļi? galvenais lai čangaļu govis uz ielām stav zvejnieku pilsētā.

  • -6
    Latvija pāri visām! 03.11.2017, 20:58:38

    Neķerat kreņķi par to, kur dzīvot, galvenais ka vēl esat dzīvi.
    Tāpēc turpiniet balsot par pie varas esošajiem,
    citādi taču krievi atnāks un jūs apēdīs.
    Ha-ha-ha.

  • -2
    Maija Ozolina 03.11.2017, 22:02:27

    Malacis kurzemniek!!!

  • 0
    Baltğìmis 04.11.2017, 07:35:01

    Iesaku nomainìt dzìves pilsètu.
    "Šodien nav ko darìt,nàciet rìt"
    Galvenais pèrc,lieto,guli...atkàrto.

  • -3
    Santulus 04.11.2017, 08:19:00

    Ta tur gaudo vai nav kur dzivot neviens nekur neko nedoma ,laikam pazist tapec neko nedod,ej strada bled ,vai ka tur tiem iet un sita ,ta doma ka viss ir leti musdienas ,tad lai iet mezu dzivot.,hahahajahaja

  • -6
    Santulus 04.11.2017, 08:19:46

    Ta tur gaudo vai nav kur dzivot neviens nekur neko nedoma ,laikam pazist tapec neko nedod,ej strada bled ,vai ka tur tiem iet un sita ,ta doma ka viss ir leti musdienas ,tad lai iet mezu dzivot.,hahahajahaja

  • 0
    tupenis 04.11.2017, 13:06:01

    pavasarī izīrēšu 2-istabu pilsētā. Diemžēl ātrāk nesanāks..

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: