Stāvvieta bērnu vecākiem pie bērnudārziem un skolām

Lieneee | 30.10.2017, 09:07:34 | 1617

Labdien!
Man ir liels lūgums atbildīgām personām iejusties māmiņas ādā, kura pirms darba, no rīta mēģina vienu bērnu nogādāt bērnudārzā un otru skolā. Pie bērnu dārza "Saulīte" auto nav iespējams novietot, jo no rīta to jau ir aizņēmuši PII "Rūķītis" un "Saulīte" darbinieki. (Tā kā pie "Rūķīša" ir zīmē, kas ļauj stāvēt tikai 30 min.) Tad vēl kāds ir izsaucis policiju, kas kontrolē, lai neviens tur negaidītu, kad atbrīvosies kāda no palikušajām stāvvietām. Lūgums noņemt 30 min. ierobežojumu, jo bērnudārzā mēdz būt arī dažādi pasākumi un sapulces, kas neaizņem tikai 30 min!!!

Komentāri (49)

  • -10
    Lieneee 30.10.2017, 09:07:42

    Braucam tālāk uz Ventspils 4. vidusskolu, kur no rīta ir tāda satiksme, ka bērniem ir jābūt ļoti uzmanīgiem, skrienot pāri ielai uz skolu, lai no rīta krēslā viņu kāds nesabrauktu. Auto atkal nav kur novietot, un šorīt vēl iedeva draudu zīmējumu ar uzzīmētiem kapiem, ar mērķi aizliegt piebraukt pie skolas tuvāk, kur bērnam ir drošāk aiziet līdz skolai. Neskatoties uz to, ka skolas teritorijā ir stāvvieta, kur auto iebrauc un caurbrauc tik un tā. Lūgums atļaut piebraukt pie skolas, tā kā tas bija līdz šim. Vai arī izsniegt mazāko klašu vecākiem atļaujas, kas to ļauj darīt. Tas samazina sastrēgumu, un tas savukārt sekmē bērna drošu nokļūšanu līdz skolai.

  • 0
    šašliks 30.10.2017, 15:12:14

    Nu ko nu stāsti, tĀĀĀĀĀĀĀDa satiksme, ja. Pie ceturtās, saki, uz bruģēta ceļa, tĀĀĀĀĀĀĀDa satiksme, ja.

  • -1
    Kitija Joksta 30.10.2017, 09:23:20

    Arī vedu bērnu uz 4.vidusskolu un brinos par tiem slinkajiem vecākiem,kuri saviem mīlulīšiem nenovēl pat 10 metrus ar kājām paiet.Ja varētu,tad māmuliņas savus tizleņus pat skolā iekšā ievestu,ka tik nenogurst no agra rīta.
    Tā viņus uz dārziņu vadāja līdz durvīm,tad uz skolu,augstskolu un beigās memļaki vien iznāk.

  • -13
    Lieneee 30.10.2017, 09:33:24

    Kas par leksiku:) Nu, galvenais, jau kaut ko pateikt, neiedziļinoties sīkumos. Bet vispār es ceru, ka mani sadzirdēs atbildīgās personās, kas kaut ko izdarīs lietas labā. Jo tā ir problēms!!!!

  • -1
    Kitija Joksta 30.10.2017, 09:41:22

    Un kā Jūs,Lieneeee, iedomājaties šīs "problēms" risinājumu,kādi Jūsu ieteikumi?
    Pie katras izglītības iestādes no 7.30-9.00 norīkot satiksmes regulētāju? Aizlieguma zīmes un norādes visi ignorē un ignorēs. Māciet savus bērnus būt patstāvīgiem!

  • -10
    Lieneee 30.10.2017, 09:47:35

    Risinājumu jau piedāvāju, kamēr nav cits vecākiem draudzīgs risinājums , ko piedāvāt, neaizliegt esošās "opcijas". Nezinu, kā jūs vedāt, palaidāt savu bērnu uz skolu, es savējo pirmajā klasē līdz klases durvīm. Tā ir mūsu atbildība! Nerunājot jau par bērnu dārzu!

  • -3
    -_- 30.10.2017, 09:48:51

    Šaubas,problēmu es saprotu,bet tavs risinājums ir vinekārši absurds. Ja noņems 30 min. zīmi,tad tur teorētiski var stāvēt mašīnas no visas Ventspils uz neierobežotu laiku. Problēma ar bērnudārziem tiešām pastāv,bet tāpēc ir jaizbruc 10 min. ātrāk un jānovieto mašīnu blakus esošajā pagalmā vai jāsameklē stāvvieta citur (Ventspilī par stāvvietām nav jāmaksā).
    Un par 4. Vidusskolu.... Kur Tev tur problēma? Pietiekami daudz vietas,lai izlaistu bērnu un brauktu prom,ja vēlies pavadīt,tad novieto mašīnu pie brauktuves malas,ja nav brīvu vietu,tad blakus ir 2 ielas,kuras ir turpat blakus un tur vietas pietiks vienmēr un visiem (pat izlaidumu laikā).
    Es varu iedomāties kā Tu justos,ja dzīvotu Rīgā... Ujjj kā tur tā nogādāšana,izlaišana..

  • -9
    Lieneee 30.10.2017, 10:01:54

    Varu diskutēt, argumentēt u.tml. Un kās vēl Ņujorkā darās:) Bet mēs esam šei, Ventspilī, un to visu nevajag sarežģīt ar aizliegumiem, kamēr nav normāls risinājums vietā. Pirms zīmes uzlikšanas, mašīnas pie bērnudārza rotēja ātrāk. Pie skolas ar vēl var iztikt, bet nepiekrītu aizliegumam, iebraukt skolas stāvvietā. Tas ir labs un drošs ceļš no rīta bērnam, un vecāks mierīgi izbrauc. Aizliegums veidos lielāku sastrēgumu, respektīvi, nedrošāku ceļu līdz skolai.

  • -1
    -_- 30.10.2017, 11:28:46

    Bet kur tev problēma novietot mašīnu blakus pagalmā vai 100m no bērnudārza? Pie šiem bērnudārziem praktiski nevar izveidot papildus stāvvietas.

  • 0
    Nif nifs 30.10.2017, 10:11:02

    Un kādas vēl problēmas sāksies, kad uz šīm pilsētas skolām vecāki sāks vest bērnus no novada, jo tur tak grasās aizklapēt vidusskolas un pat pamatskolas, atstājot tikai sākumskolas. Tad būs vēl jautrāk . Vismaz valdība taču par to sapņo.

  • 0
    *** 30.10.2017, 10:34:17

    Es atkal apbrīnoju tos 4.vsk. skolēnu vecākus, kuriem obligāti ir jāpiebrauc ar auto pie pašas skolas. Sviests. Kāpēc gan nevar atstāt auto ielas malā un AR KĀJĀM aiziet līdz skolai? Ja nebūtu šo "pie pašām durvīm"piebraucēju, tad arī būtu mazāks sastrēgums.

  • 0
    *** 30.10.2017, 10:36:25

    Kā gan izdzīvo tie bērniņi- nabadziņi, kuriem jāiet uz skolu, bērnudārzu ar kājām? Ja jau te dažiem vajag pievest līdz pašām durvīm?

  • -10
    Lieneee 30.10.2017, 10:38:54

    Tur jau tā lieta, ka uz ielas nav iespējams apstāties:) Par ko tad iet runa?!!:))
    Paskaities, cik ir pirmklasnieku un sešgadīgo plūsma, katram ir viens vecāks, un ja vēl ar auto? Es tikai lūdzu, nesarežģīt vecākiem un bērniem dzīvi!!!!!!!

  • 0
    -_- 30.10.2017, 12:05:17

    Gaidu bildi ar aprakstīto situāciju pie 4.vsk. Un nofotogrāfē vēl blakus ielas,kuras vienmēr ir tukšas un neviena mašīna nestāv.

  • 0
    *** 30.10.2017, 17:29:43

    Konkrēti man pie 4.vsk. un bd "Saulīte" nav vēl bijis, ka no rīta neesmu varējusi novietot auto. Jā, jāpaiet gan kādi m, bet tā, ka nav kur, tā nav bijis nekad! 4.vsk. vispār- tik gara Rīgas iela, škērsielas!

  • -7
    Lieneee 30.10.2017, 10:43:56

    Un te nav vieta zobgalībām...es ne vienu neizsmeju. Stāvvietas ir domātas automašīnām, ja nav auto, nav problēmu ar stāvvietām...loģiski. Bet ir cilvēki, kas brauc ar automašīnām, un tā ir mūsu aktīvās, steidzīgās dzīves sastāvdaļa...

  • -1
    Jānis Parastais 30.10.2017, 10:45:43

    Problēmas parasti rodas tiem, kuri redz tikai sevi. Tiem vajag ātrāk kā citiem, tuvāk kā citiem.Izbrauciet laicīgāk, nevis pēdējā brīdī, un nebūs jums problēmu.

  • -1
    gg65 30.10.2017, 11:58:02

    Kad Liene atbildēs uz jautājumu par to kāpēc nevar izbraukt 10-15min agrāk un vajadzības gadījumā auto novietot kādā sētā blakus bērnudārzam? Pēc tam vari ar kājām aiziet līdzi bērnam līdz pašām durvīm.
    Un šīs zīmes uzlika tā iemesla dēļ, lai tur aktīvajās stundās parastie iedzīvotāji neturētu savus transporta līdzekļus. Ja aizlieguma zīmes noņems, tad tur jau no rīta stāvēs ne tikai darbinieku, bet arī iedzīvotāju auto. Tad vēl mazāk vietu jums būs. Manos laikos manai ģimenei auto nebija. Mani visur ar kājām izvadāja pa puspilsētu. Es stipri apšaubu to, ka tev nokritīs kāds gabals, ja izkāpsi no mašīnas un noiesi 100m līdz bērnudārzam. Aiz 6. vidusskolas ir liels stāvlaukums. Kur problēma izbraukt 10min agrāk, nolikt tur auto, zinot, ka tur vienmēr ir brīvas vietas, un aiziet ar kājām līdz Saulītei, pie reizes pasmejoties par stresainajiem vecākiem, kuri cenšas noparkoties pie grupiņas klasītes durvīm?

  • -6
    Lieneee 30.10.2017, 12:27:26

    Ak titek, gribas pateikt kaut ko...:)) Esat mēģinājis skriet vienu bērnu uz rokas, otru pie rokas, un tā katru rītu?

  • 0
    -_- 30.10.2017, 14:36:53

    Varbūt nevajag skriet,bet iet? Ja Jūs skrienat,tad jau tas vien norāda,ka esat aizkavējusies un Jums ceļā ir jādodas ātrāk. Un es ziemā vai pat vasara neieteiktu skriet ar bērnu pie rokas,kur nu vēl ar bērnu rokās... kas notiks,ja netīšām paslidēsiet? Labāk lēnāk,prātīgāk un mierīgāk. Bez skriešanas,stresa un steigas. I bērni būs priecigāki i pašai vakarā atnākot mājās būs vēl spēka.

  • 0
    gg65 30.10.2017, 15:01:27

    Visu cieņu tev un tam, ka centies, bet es esmu redzējis arī vientuļās mammas, kuras to spēj izdarīt + nostrādāt 240 stundas mēnesī. Es šeit redzu problēmu tikai tavā rīta organizēšanā. Tev jāsaprot kā pareizi saorganizēt savu rītu, lai nebūtu jāskrien un nebūtu jākavējas.

  • -7
    Nif nifs 30.10.2017, 15:19:12

    Ziniet veči, nevajag. Diez vai jūs aptverat, ko nozīmē pamodināt (tas vien jau ir kaut kas!) laicīgi divus mazus bērnus, apģērbt, saposties mammai pašai, +vēl visi citi sīkumi, kas no rīta jāpaspēj, un tad laicīgi (lēnā gaitā, kā te viens pamāca) doties dienas gaitās....un visur paspēt.
    Tas NAV vienkārši. To spēj saprast tik tas, kurš dabūjis izbaudīt uz savas ādas.

  • -5
    Lieneee 30.10.2017, 12:52:53

    ...nevajag sarežģīt ar aizliegumiem, kamēr nav normāls risinājums vietā.

  • 0
    -_- 30.10.2017, 14:40:25

    Bet ko Jūs piedāvājat? Uzbūvēt pazemes stāvvietu,kura no plkst 6:30 - 9:00 pildīs stāvvietas funkciju,bet no 9:00-15:00 ēdnīcas funkciju,tad no 15:00:-18:00 stāvvietas funkciju un no 18:00 līdz nākamās dienas rītam tur būs nočņiks? Tak jābūt kaut kādai ģeogrāfiskai uztverei un jāsaprot,ka tur NAV KUR ierīkot stāvvietu. Ja būtu vietas,tad tā sen jau tur atrastos.

  • 0
    S. 30.10.2017, 13:17:44

    Lieneee,
    vispār jau pie 4.vidusskolas zīme "Iebraukt aizliegts" ir vismaz 4 gadus. Šogad uzsākuši akciju tiem māmuķīšiem un papucīšiem, kuri izliekas to neredzam. Malači, skola! Atbalstu.

  • -7
    Lieneee 30.10.2017, 15:13:03

    jankjelsViedais, un ko jūs piedāvājat? Viss ir ideāli? Neko nevajag uzlabot? Varbūt, lai padomā atbildīgās personas, ko var darīt lietas labā?

    Protams, ka skriesim, gan ap stūri, gan no otra pilsētas gala, gan celsimies ātrāk, leksim, rausim bērnus, skriesim maratonu katru rītu. Es jau saprotu, ka ērtības tā ir liela greznība:) Es tikai lūdzu, lai padomā, ja jau mazulim draudzīga pilsēta!? Jo ir grūti!!!

  • 0
    -_- 30.10.2017, 17:28:49

    Es jau savu risinājumu izklāstīju. Pie bērnudārza mašīnu atstāt pagalmā (50m no ieejas) un pie 4. vsk reti,bet kad tas vajadzīgs atstāt mašīnu uz blakus esošajām ielām. Tas aizņems papildus 5 minūtes. Jums ir vismaz 2 bērni un šaubos,ka strādājat par stjuarti vai pilotu,kolēģi sapratīs,ja darbā ieradīsieties 5 min vēlāk. Lai gan izdevīgāk būtu uzlikt modinātāju par 5.min ātrāk. Un gaidu no Jums bildi ar problēmu pie 4. Vsk.

  • -1
    Kitija Joksta 30.10.2017, 16:32:06

    Lieneeee,piekrīti tak beidzot vairākumam,ka neproti savākties no rītiem un organizēt sev un bērniem mierīgu dienas sākumu bez stresa.
    Tādām kā Tu,nelīdzēs ne īpašas stāvēšanas atļaujas kaut pie grupiņas/klases durvīm,ne papildus stāvvietas.

  • -1
    tas pats psihopāts 30.10.2017, 16:44:51

    Tātad indivīds jeb invalīds???

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: