Nummuri Rimi

tery | 24.10.2017, 19:17:39 | 2909

Kas tagad, lai iepirktos Rimi veikalā pie kulinārijas izstrādājumu letes būs jāņem nummurs un reizē ar pārdevēju jāiet un jāizvēlas preces? Kautkāds drausmīgs jauninājums. Tālāk jau vairs nav kur iet.

Komentāri (28)

  • -2
    prof.Preobraženskis. 24.10.2017, 19:22:08

    Tālāk ir gan,kur iet-uz citiem veikaliem."Rimi",pirmkārt,ir dārgs veikals.

  • -1
    Riebīgais 24.10.2017, 20:04:39

    Vai tad nebija "vienmēr labāk,vienmēr lētāk?"

  • -1
    Ilgа 24.10.2017, 20:14:17

    Nummmur ir jarakst ar trīs emburtiem,ei skola pamācies vel.

  • -9
    Persona 24.10.2017, 21:25:59

    Rīgā jau sen tā ir.
    Ļoti labi, ka ir ieviests pie mums, savādāk vienmēr visādi mudaki pielie priekšā.

  • -1
    Riktīgs Lops 25.10.2017, 16:23:00

    A kas, grūti ievilkt tādiem lohiem vienu taisno pa zobiem? Ja ne fiziski, tad vismaz morāli.

  • 0
    PatiesībasVirzītais 25.10.2017, 11:12:29

    Pat ar šiem numuriņiem ir kundzes, kuras lien visai pasaulei pa priekšu un galu galā vel paliek neapmierinātas ar to,ka viņas neapkalpo bez numuriņiem. Žēl tikai pārdevējas, kurām ir jāklausās visus aizvainojumus un negatīvos komentārus...Cerams, ka ar laiku varēsim pierast.

  • -1
    Barons 25.10.2017, 12:28:08

    Ja kād ir līzt bez rind,vaig dot pa koko,le zinat.

  • -1
    norge 25.10.2017, 14:14:53

    Brezneva laiki atgriezas , tad jau driz ari alhakolu pa taloniem pardos

  • -1
    No malas 25.10.2017, 15:55:41

    Brežņeva laikā ar alkohola tirdzniecību vēl bija puslīdz ciešami.Ziepes savārīja atturībnieks Gorbačovs ar alkohola tirdzniecību no pulksten diviem,ar 2 pudelēm uz pircēju un tikai dažiem veikaliem uz pilsētu.
    Taloni bija pēc tam.

  • -4
    Riktīgs Lops 25.10.2017, 15:11:10

    Ģibili. Labi, ka tur neiepērkos - mana nauda viņu šizofrēniju neatbalstīs.

  • -2
    tupenis 25.10.2017, 15:29:32

    šovakar visi uz dārgo veikalu - 30% atlaide . Nez kāds ir uzcenojums precēm, ja jau ar tādu atlaidi viņi vēl pelna...?

  • -5
    NormālsCilvēks 25.10.2017, 16:02:48

    Īsti nesaprotu, par ko cepiens. Pārsvarā lielajos veikalos, gan Lietuvā, gan Igaunijā, un Rīgā arī, numuriņu sistēma sen jau ir ieviesta, un nez kāpēc tur cilvēki ,,neprotestē"?! Jo nu padomāsim loģiski, kas tur ir tik drausmīgs? Rindā ir jāstāv jebkurā gadījumā, gan bez, gan ar numuriņu. Atšķirība ir tā, ka tu stāvi rindā secīgi, nevis kā - bez numuriņu, jo tad tiešām, ļoti izteikti Ventspils tautai, tu stāvi un gaidi, kad pie tevis pienāks pārdevējas, bet te pēkšņi kāds ,,gudrais" aiztešas priekšā, un vēl strīdas, ka viņš redz esot bijis pirmais. Un stulbeņa lomā paliec tu pats ar visu pārdevēju, bet tagad, lūdzu, man ir numuriņš un viss, kas pirmais atnāca, to arī pirmo apkalpo. Nu nav nekas taaaaads, lai tagad iedomātos, ka nu ir viss, vairs neiepirkšos Rimi. Bet redz, mums jau labāk, ka tik visus noriet, ka viss ir slikti utt. Tā kā, mīlīši, sāciet pierast, burkšķ jau tie, kas ne pa labi, ne pa kreisi nepaskatījās, un aizlīda citiem priekšā, jo iedomājās, ka viņš tak ir vienīgais!

  • -4
    Riktīgs Lops 25.10.2017, 16:20:13

    "pēkšņi kāds ,,gudrais" aiztešas priekšā, un vēl strīdas, ka viņš redz esot bijis pirmais. Un stulbeņa lomā paliec tu pats ar visu pārdevēju"
    Pārdevējam tādā gadījumā arī vajadzētu teikt- apkalpojam rindas secībā- un ignorēt to, kurš pielīda priekšā, nevis palikt stulbeņa lomā. Lai stulbeņa lomā paliek tas,kurš lohs.

    "tagad, lūdzu, man ir numuriņš un viss, kas pirmais atnāca, to arī pirmo apkalpo. Nu nav nekas taaaaads, lai tagad iedomātos, ka nu ir viss"
    Un kad pēc gadiem 25 pasaules elite būs mūs visus brīvprātīgi-piespiedu kārtā nomarķējusi ar svītrukodiem? Kā veprus uz kaušanu? Kad pēdējās cilvēku brīvības būs atdotas un pārdotas, un piesmietas? Arī tad teiksiet "nu nav jau nekas TĀĀĀĀĀĀĀDS lai tagad domātu, ka viss ir beidzies". Uz to pusi jau ejam.

    "Bet redz, mums jau labāk, ka tik visus noriet, ka viss ir slikti utt. burkšķ jau tie, kas ne pa labi, ne pa kreisi nepaskatījās, un aizlīda citiem priekšā"
    Domāt ar savu galvu vajag, ābram, nevis tikai cepuri uz viņas nēsāt.

  • 0
    No malas 25.10.2017, 16:30:55

    >>Riktīgs Lops
    Jau šobrīd daudzu ir tikpat kā ar svītrkodu marķēti.
    Ja pirms 25 gadiem kāds būtu teicis,ka cilvēkiem būs jānēsā ikdienā līdzi ierīce,pēc kuras valdīšana varēs noteikt katra atrašanās vietu,kas par traci būtu sacēlies!!!
    Šodien daudzi to dara brīvprātīgi un vēl par savu nauduKas tad ir tie jaunmodīgie mobilie telefoni,ja ne izspiegošanas ierīces?
    Manu Siemens C35,kas joprojām darbojas( 16 gadus),ar ZZ priekšapmaksas karti ,nofiksēt būtu pagrūti...

  • 0
    Riktīgs Lops 25.10.2017, 16:37:27

    Var nofiksēt, tikuntā. Papēti kas ir mobilā signāla triangulācija.
    Bet par tām izsekošanas ierīcēm tikai jāpiekrīt, jo šaubos ka lielākā daļa, kas izmanto "smārtfõnus" ir tik gudri un attapīgi, lai aizdomātos par tādām lietām un zinātu kā sevi pasargāt. Protams, 100% drošs mūsdienās vairs nebūsi nekad, bet tomēr.

  • -3
    NormālsCilvēks 25.10.2017, 16:34:49

    Un ja pārdevēja ieiet noliktavā kaut ko papildināt, iznākot ārā sastājusies rinda, uz jautājumu, kurš pirmais, atbild vairāki ,,ES" ...tagad ir numurs, stāvi un gaidi savu kārtu. Tāpat visi blāva, kad pastā uzstādīja nr.sistēmu, diez kā neviens nav nomiris.

  • -5
    Riktīgs Lops 25.10.2017, 16:39:46

    Es nu gan nesalīdzinātu pastu ar veikalu. Mans viewdoklis par tevi paliek spēkā - galīgs ambīlis.

  • -4
    Riktīgs Lops 25.10.2017, 16:40:15

    Viedoklis, atvainojos. Ar pakaviem grūti rakstīt.

  • 0
    Nif nifs 27.10.2017, 23:21:33

    Govslopam pakavi, tas gan vēl nebij redzēts.

  • -1
    norge 25.10.2017, 20:35:44

    to NormālsCilvēks , pastastiju kolegiem par taloniem vini nesaprot ta pat ka es , jo tas nava ne marketinga ne logistikas triks bet stulbums

  • -1
    tery 25.10.2017, 23:09:16

    taloni veikalā - idiotisms. Tā arī uztveru. Jau šodien nopirku kulināriju citur- bez taloniem.

  • -2
    Eeriks 26.10.2017, 11:10:02

    Nē nu ok, man nav grūti paņemt to numuriņu, taču ir viens liels "BET". Ja ir lielas rindas, tad ok, es tikai par, ka mani apkalpo, pirmo, ja esmu atnācis pirms kāda cita "loha" kurš pielien priekšā, kā jau te citi saka. Tomēr ir situācijas kurās šķiet stulbi ņemt kaut kādu numuriņu, kā piemēram vakar pats biju liecinieks - stāv tantuks (gadi 60-70) pie letes, neviena cita cilvēka apkārt, bet pārdevēja sūta viņas pēc numuriņa. Nu vai tik tiešām tas ko maina, ja tu klientu apkalpo bez numuriņa, ja neviena cita cilvēka rindā nav, it īpaši, ja tas ir cilvēks gados, kuriem reizēm ir grūti pierast pie visa jaunā?

  • -2
    Vilis Skuja 28.10.2017, 12:37:17

    Tantuki pensijas gados nevar atļauties iepirkties dārgos veikalos!

  • -2
    Nif nifs 28.10.2017, 13:57:16

    Varbūt tantuks to kūku atļaujas vienreiz gadā uz dzimšanas dienu.

  • -2
    Milda Kušš 27.10.2017, 16:41:56

    oo jee,jaiet uztaisit škandāls :D

  • -1
    Milda Kušš 27.10.2017, 16:44:59

    ...BARDAKS PASAULĒ,BARDAKS VISUR

  • -1
    Temida 16.11.2017, 00:29:32

    Vismaz tagad kartiba ne tur lielu rindu sen ta vajadzeja ,citadi kurs bezkaunigaks tas pirmais, tagad mierigi Bez nervozesanas ieperkos.

  • -1
    Danute 17.11.2017, 07:31:23

    Es iesniedzu aizdevuma piedavajumu starp individiem,
    lai jus varetu realizet savus sapnus bez ipašuma. Es rak
    stišu savu tekstu šaja vietne, lai palidzetu jums atri u
    n nopietni finanset. Tatad, ja jums ir nepieciešama stei
    dzama nauda, ludzu, atbildiet man, lai es varetu dalitie
    s ar savu piedavajumu. Mana procentu likme ir 2% un aptv
    er visu aizdevumu. Mana finansejuma jauda ir 500 000 eir
    o. jorge.liscano189@gmail.co

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: