latvenergo

Bezjūtām | 02.03.2017, 19:07:13 | 2151

02.03.2017. Tiešām šim nagu maucēju kantorim nav ko pateikt Ventspils iedzīvotājiem par to,ka vairāk kā divas stundas marinēja lielu daļu pilsētas bez elektrības?!Sadales tīkla telefona operatoru vietā mierīgi var apsedināt autoatbildētāju,informāciju tāpat iegūt nav iespējams!Kas atbildēs par zaudējumiem,liekām darba stundām u.t.t.?!Standarta frāzītes par darām ko varam neinteresē!Atlaide par tiklu uzturēšanu rēķinos būs?Jo,kā rādās,visi kurzemes loki un citas "attīstīšanās" ir tukša lielīšanās un acu aizmālēšana!

Komentāri (17)

  • -5
    Opaps 02.03.2017, 20:26:28

    Uzskatu , ka nekāda traģēdija nav notikusu.Divas stundas bez elektrības un kas? Ledusskapis neatkusa.Laikā nav pusdienas-tas nāk par labu.

  • -4
    bezjuutaam 02.03.2017, 20:42:25

    Opi,ja Tev dzīve griežas tikai ap ledusskapi,tad neizdari secinājumus par citiem!Ja nezināji,tad bez Tava rijamā elektroenerģija ir nepieciešama arī daudz citām lietām!

  • -2
    Ilgа 02.03.2017, 21:27:11

    Jā vot piemēram man ferma viss rāceņ sapuv jo nevarej laicig novākt viss nerv čupa zajebaļi :-(((
    un vel es tagac vēletos zinat nakuj venktsbals izdzēsuš mān akkaunt ka es netiek iekša vairak,es dabūj saukt datormeister lai ustais man jaun ēpast lai es te var tikt iekša sava rupori un izkliegt savas mazās sāpītes.kas jūs tur redakcija galig galvs saspiedušš????
    Ilgastanta Miķeļielā.

  • -6
    Frīdis 02.03.2017, 22:35:40

    Tas ir sīkums , nav ko iespringt . Tāpat notiek visādi remontdarbi , pie kuriem bez atslēgšanas neiztikt. Un tas bez jūutam var aptaisīties i pāris stundas iztiks bez tās !

  • -3
    bezjuutaam 02.03.2017, 23:25:41

    Tipiski krēslā pirdēji :D Ja jūsu (speciāli ar mazo burtu) darbs,darba tehnoloģija būtu tieši atkarīga no elektroapgādes,tad dziesma būtu pavisam cita!Ja ieinteresētība aprobežojas vienam ar ledusskapja izrīšanu,otram ar svētkiem,ka tiek ātrāk no darba mājās,jo bez elektrības nevar bliest pa taustiņiem...tā turpināt,bez ūdens,bez apkures,bez sakariem....

  • -6
    Opaps 03.03.2017, 00:09:50

    bejuutaam! Skatos,ka tev ir tikai 7 klases izglītība,jo tādu murgojumu var rakstīt tie kam ar galvu ir broblēmas vai atkarība no kaut kādām vielām Saved kārtībā savu dzīvokli..Par tavu personību varu izteikties rupjāk , bet līdz tavam līmenim nemāku nolaisties. Ar labu nakti un nomierinies.

  • 0
    Citizen 07.03.2017, 10:17:20

    pašam gramatika zemā līmenī, bet pukst par citiem.

  • -2
    Bezjūtām 03.03.2017, 00:50:28

    Opi,kāds sakars ar manu personu,dzīvokli un līmeni?Es mēģinu paskaidrot,ka arī ne tikai dzīvokļos var būt problēmas dēļ neesošas elektrības...kaut gan,kam es to skaidroju,vecuma marazmā iekritušam opim,kam attīstība beigusies,manuprāt,septītajā klasē :D

  • -3
    Sarmīte Saulīte 03.03.2017, 05:05:29

    Varēji iet uz to Ventspils daļu,kur elektrība bija...
    Kāda jēga dusmoties, ja neko jau tas uz labu nemainīja. Vai ne?
    Tostarp 2005.gada janvārī elektrība nebija pāris diennaktis. Nedarbojās siltums, veikali, bankas, bankomāti, degvielas stacijas, apsardze, nedarbojās elektrības atkarīgās mājas ieejas durvis, telefoni izlādējās... Nekādu ziņu. Vien Aivars pēcāk ierēca par dumjajiem Ventspilniekiem, kurus tas satrauca, un iespējamā sprādziensituācija. Tas bija skarbi.
    Lai šī būtu bijusi lielākā "nelaime" Tavā mūžā!

  • 0
    peteronkuls 03.03.2017, 09:11:40

    2005. gadā nebija jāmaksā idiotiskais maksājums katru mēnesi par to, ka tev ir elektrības pieslēgums.
    Pareizi teica iepriekš - bezjuutaam - . ja man uzvārās apkures katls, - kas apmaksās manus zaudējumus????
    Par nekvalitatīvu pakalpojumu - jāpārrēķina samaksa - tas tak ir loģiski...

  • -8
    Viedais 04.03.2017, 10:38:34

    Peteronkul
    Pirms tam tas maksājums par pieslēgumu nebija vienkārši izdalits . Tas tāpat ietilpa summā. Vienkārši nebija atsevišķi formulēts.

  • 0
    peteronkuls 05.03.2017, 13:27:27

    Muļķības!
    2005, gadā, ja man elektrības patēriņš bija 0 - jāmaksā bija - 0.

  • 0
    Nif nifs 07.03.2017, 10:23:55

    Varbūt nebija "izdalīts atsevišķi", taču, kad "izdalīja", tad gan ar plus zīmi, pielika klāt, nevis "izdalīja" ārā.

  • -4
    Viedais 07.03.2017, 09:51:29

    un tad par jusu pieslēgumu samaksāju es un visi pārejie. Lai jums pieslēgumu nodrošinātu ir javeic regulāri ieguldījumi, remonti tiklos utt. Nekas nav mūžīgs. Agrāk to maksāja visi kopīgi elektroenerģijas tarifā. Uzskatu, ka tagad ir taisnīgāka maksājuma sistēma.

  • 0
    peteronkuls 07.03.2017, 19:32:11

    Nezin gan!
    Es par sadales tīklu izbūvi līdz manam pieslēgumam samaksāju latos rēķinu ar 4ciparu skaitli.
    Skaidrs, ka par visu ir jāmaksā, tomēr pamatīgi krīt uz nerviem tās mūsdienu ierēdņu izdomātās naudas slaucammašīnas, kas parazitē no manas smieklīgās algas.
    Kāds pie velnamanir labums piem. no OIK?????????? - katru mēnesi padsmit eiro ....

  • 0
    Nif nifs 07.03.2017, 10:22:28

    Mūsu miestā jau atkal nav elektrība. Un tā gandrīz katru nedēļu. Tikai neviens par to nepiegādāšanu mazākus rēķinus nepiestāda. Norma.

  • 0
    Opaps 09.03.2017, 21:08:46

    Monopolisti dara ko grib. Rēķinus ceļ Latenergo, Latvijas ga;ze, LMT, Lattelekom,tas izdomā visādākus iemēslus. BARDAKS

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: