Vides pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem!

Justinete | 14.05.2021, 14:00:10 | 100

Tikko kā bija foršs rakstiņš par to, ka Ventspilī ir iespēja dažādiem brīvdabas objektiem, pat kalna virsotnei, piekļūt arī cilvēkiem arī ratiņkrēslos! Ziņa fantastiska, pakalpojums fantastisks, bet mani pārsteidza kādas Anželikas komentāri sociālajos tīklos. Kundzīte, kas sakās, ka visu ko zinot un visu mācēšot izdarīt labāk brīvā tekstā saka paldies dažādiem uzņēmumiem par projektu, kamēr pat nav iepazinusies, ka tas īstenots ar projektu konkursu līdzfinansējumu! Vai tā nav melošana!? Vai tā drīkst!? Protams viegli jau samelot, ka mums nekā tāda nav un pēcāk teikt, ka viņa izdarījusi, bet tas jau ir izdarīts ar pašvaldības palīdzību.

Komentāri (2)

  • -1
    Justinete 14.05.2021, 14:03:40

    Un tad lasot tālāk izlasām, ka redz Ventspilī neesot Mājas aprūpes. tikai vēl pavisam nesen tam tika palielināts pašvaldības pabalsts! Tas jau ar laikam neskaitās!! To ar šī kundzīte noteikti vēlētos piedēvēt sev!

  • -1
    sranskis 14.05.2021, 14:21:37

    Žēl. ka šī kundzīte vairs nenāk šeit diskutēt; acīmredzot saprata, k akatrs viņas un un citu JēKāPistu komentārs tiek uzskaitīts kā priekšvēlēšanu reklāma. Blakus tēmā par diskusijām viens pilsonis no Liepājas to vēl nav sapratis!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: