Rimi

Antonija | 03.11.2017, 23:53:57 | 3435

Elastīgs darba grafiks,???Tas nozīmē ,ka var darbiniekus jebkurā laikā ,pat viņu brīvdienā,aicināt strādāt?

Komentāri (36)

  • 0
    Riktīgs Lops 04.11.2017, 00:09:26

    Normālā gadījumā tas nozīmētu to, ka darba devējs var pielāgot tavu darba grafiku tavām vajadzībām. Latvidžā gan visādi mēdz būt, bet visbiežāk jā - tieši tā, kā tu saki.

  • 0
    Riktīgs Lops 04.11.2017, 00:11:38

    PS.
    Un nemaz neiedomājies, ka, ja iznāksi uz darbu brīvdienā, tev par to samaksās kā par virsstundām, tādu cerību vispār aizmirsti.

  • 0
    Batman 04.11.2017, 17:14:29

    Kur problēma pateikt,ka nevari iziet?

  • -2
    PatiesībasVirzītais 04.11.2017, 17:57:52

    Agrāk bērns strādaja šajā uzņēmumā.Nāca mājās visu laiku ar asarām...Visi ģimenes izbraukumi bija palaisti garām, jo bērnam bija atteikts visās brīvdienās(Nu kā.Vispirms vadība sasola brīvdienas,bet kad pienāk brīvdienu laiks,tad čau,nav darbinieku).Vai tad tā ir mana bērna vaina, ka uzņēmums nevar sev darbiniekus atrast??Visur raksta,ka piedāvā labu atalgojumu...Nopietni??Kopš kuriem laikiem,par nostrādātām 180 stundām(Kas šajā valstī skaitās par normu), alga 160 eiro apmērā skaitās par labu atalgojumu.Un avans 110 eiro apmērā.Un tik pamēģini neiznākt darbā, gan uzkliegt var virsu, gan vel visu to labāko pateikt...Par slimības lapām vispār var klusēt...Tik zvana un sauc darbā(Pie vienas vietas viņiem Tava veselība).Dāžreiz jūtos vainīgs, ka bērna vietā necelu klausuli un neizteicu visu, ko vēlējos. Vajadzētu jau sen uz turieni aizūtīt VALSTS DARBA INSPEKCIJU, jo cilvēki aizmirst par darbinieku tiesībām.

  • -1
    Riktīgs Lops 04.11.2017, 18:10:05

    Visai valstij vajadzētu uzsūtīt vienu kārtīgu inspekciju... vai atombumbu.

  • -1
    Riktīgs Lops 04.11.2017, 18:11:29

    Es pat nesūdzētos, ja te atnāktu USA un uztaisītu pa savam visu. Pieciestu pat, ka prezidents galvā pajāts.

  • -1
    DaceDucite 04.11.2017, 18:31:05

    Valstis kur atnak usa dzives limenis neceljas maigi izsakoties,diemzel

  • -9
    gg65 04.11.2017, 19:33:34

    Ja avansā saņem 110 euro un pēc tam algā 160 euro, tad kopā tie ir 270 euro. Šobrīd par minimālo algu tu vidēji uz rokas saņem 270 euro mēnesī. Tātad tā ir minimālā alga. Ko tu gaidīji, ka par preču krāmēšanu plauktos saņemsi tūkstoti? Primitīvam darbam, primitīva alga. Nevar gaidīt, ka par primitīvu darbu tu saņemsi tādu pašu algu kā cits par daudz sarežģītāku. Tā ir amatu un atalgojumu piramīda.

  • 0
    trusis 04.11.2017, 22:12:42

    Tāda sajūta, ka tu nesaproti, kas tā ir par slodzi - strādāt lielveikalos, noliktavās, rūpnīcās, par med. personālu, policistiem un glābējiem pat nerunāsim.. Tās ir garas stundas uz kājām, gandrīz bez atpūtas un domāju, ka arī šie cilvēki ir pelnījuši NORMĀLU atalgojumu.

  • 0
    karlito 04.11.2017, 19:56:27

    žēl man to strādnieku,kuri dzīves spiesti,vergo tādos rimi...

  • -4
    Latvija pāri visām! 04.11.2017, 20:44:28

    Nu ja, visādi načaiņiki mega baiso darbu dara par n-tajiem tūkstošiem.
    Hemorojā iedzīvojas un balsis aizsmok aiz lielās darīšanas.

    Titek - saucot lietas īstajos vārdos, atvaino, - uiņa ir tava piramīda, jo veidojas typa - es načaiņičeks un piešķiru sev cik varu, bet tu pārdevējs - tev piešķīru cik gribu.

  • -6
    Latvija pāri visām! 04.11.2017, 20:49:20

    te atnāktu USA un uztaisītu pa savam visu
    -----
    Dievs, pasargā, jo tur kur USA atnāk pa visam, tur asinis šķīst...

    USA, draugi, čakarējot citus, taisa bagātību sev, bet par tur vienkaršajam jeņķim viņa daļa netiek, jo USAs sev reāli ir -rotvelleriem ( vai kā viņus tur) un rotšildiem...

  • -1
    Riktīgs Lops 05.11.2017, 04:30:14

    Nu labi, bumbas un pārējos ķēmus pie malas - bet nu es neteiktu, ka šitā brīvā Latvija ir kaut ko diži labu panākusi.

  • -6
    Latvija pāri visām! 04.11.2017, 20:51:48

    Un, paradoksāli,
    jo augstāk sēdi un lielāku piķi saņem, jo mazāka tev jebkāda atbildība,

    bet, ja sēdi pie kases,
    atbildi par katru eiro.

  • -2
    Riebīgais 04.11.2017, 21:28:40

    Es skolas laikā pastrādāju 2 gadus rimi
    Da nu nafig.... Atceros Līgo diena no 09:00- 20:00 sēdēju kasē,cilvēku rinda,uz tualeti netiek,par pusdienām uz 15 min palaida, bet kā skolniekam 140 Ls arī bija nauda,ja neskaita ka puse aizgāja degvielai un burbuļa remontam,jo jābrauc bija no rajona.
    Bet par to brīvdienu traumēšanu 100% taisnība,kā brīvdiena,tā zvans no darba....

  • 0
    defauIt 04.11.2017, 23:46:22

    Brīvdienās necel augšā vnk. Ja kaut ko jautās - nezinu, man bija brīvdiena, telefonam izslēgta skaņa un kas tev par daļu... Kur problēma? Mana b-diena, atpūšos kā gribu, nav man jāsēž uz telefona un jāgaida. DLīg. nav noteikts, ka brīvdienās man obligāti jābūt ieslēgtam telefonam.
    Lai gan pašam ir bijis, kad saku, bet es šodien esmu Rīgā. Uz ko man atbild, nu bet tu atbrauc, pastrādā..... Jā, pēc 5 min būšu klāt.! Je*aall :DDDD

  • 0
    Nif nifs 05.11.2017, 08:14:40

    Bet patiesībā, ja tas telefons ir privātais, nav no darbavietas kā dienesta dots, tad tak var slēgt brīvdienās ārā, kas to var aizliegt?

  • 0
    Riebīgais 05.11.2017, 10:21:43

    redzi,tajā laikā jau tos skolniekus īpaši ņemt negribēja patstāvīgā darbā,pa cik senči bija caur pazīšanos sarunājuši,tad gluži "mīksto"
    likt virsū nevarēja. un ja gadījumā necēli klausuli,tad pēc tam tevi morāli nograuza un nākošajā mēnesī mazāk darba stundu un attiecīgi mazāk naudas....bet, nu saprotu,ka īpaši nekas mainījies nav....

  • -1
    Vigil 04.11.2017, 23:19:25

    Tāpēc zodziet uz nebēdu, bet tā, lai ja gadījumā pieķer, nauda ir. Tad neskaitās kā zādzība.
    Protams, ka joks. Tā nedariet.

  • -2
    gunča 05.11.2017, 06:44:03

    Vai tad tam Rimčikam nav kāds sakars ar Lemberga kungu,vai vismaz ar viņa dēlu?Viņi taču abi tādi saprotoši cilvēki liekas,vajag ar viņiem parunāt,gan problēma atrisināsies.Cik ir dzirdēts par Lembergu senioru,tad it kā kā neesot labāka cilvēka,kuru tumšie spēki nomelnojot.

  • -1
    cits 05.11.2017, 09:10:21

    Sakars esot tikai tāds,ka tā zeme,uz kuŗas atrodas tas lielais veikals,piederot Lemberga bērniem...

  • 0
    Amilda 05.11.2017, 15:00:25

    Ja kkas nepatik, zvaniet sudzeties uz Rigu, uz galveno ofisu Deglava. Nummurs ir uz katras rimi kartinas. Es domaju, ka runa iet par lielo rimcika prieksnieci. Es jau sen taisos uzzvanit uz turieni, pasudzetos uz vinas raksturu, un blausanu un darbinieku apmanisanu

  • 0
    Antonija 05.11.2017, 18:08:46

    Ne velti ir paruna:"Zivs pūst no galvas"

  • 0
    TK 05.11.2017, 19:06:04

    Vai vēl kāds pēdējā laikā ir pamanījis, ka lielajā Rimi, daudzi preču plaukti stāv pustukši kā rītā, tā arī vakarā? Runā, ka neesot vairs, kas stur strādā :)

  • 0
    Anita 05.11.2017, 19:36:32

    Pareizi jau dara ,ka neiet tur strādāt , varbūt beidzot sāks maksāt lielākas algas un pret strādājošiem attieksies kā pret cilvēkiem , tad arī darbinieku būs pietiekami. Tādā veidā tikai var pārmācīt tos veikalu īpašniekus .Ja sajutīs sviluma smaku ,kad zeme zem kājām sāk degt.Lai nav pašiem jāiet krāmēt plauktus , jāmaina attieksme pret tiem ,kas reāli sapelna viņiem naudu ,no kuras lepni dzīvot.

  • 0
    Batman 06.11.2017, 01:06:30

    Rimī ir liels veikalu tīkls,viņiem pēc idejas būtu vienalga,cik daudz pie mums sapelna,ja var izbraukt uz pārējo veikalu rēķina.Bet reāli simtiem cilvēku zaudēs darbu,ja Rimi pietaisīs savu biznesu Latvijā,pat tūkstošiem cilvēku būs bez darba un tad sāksies jautrība.Vispār pārējās Baltijas valstīs darbiniekiem tajos pašos veikalos vairāk maksā nekā te un tas ir tikai tāpēc,ka te viņi var atļauties maksāt tādas algas,kuras noteica augstāk stāvošās personas.Ja būtu 700€ minimālā alga,tad arī Rimi darbinieki tik pat saņemtu.

  • 0
    Rasma 07.11.2017, 11:05:39

    Rimi, Maxima, uc tīkli ir iznīcinājušī vietējos. Mazo un vidējo biznesu. To visu, ko tirgo Rimi varēja sadalīt uz 100 mazām, skaistām, omulīgām un bodītēm, pilsētā, (Piemēri skatāmi ārzemēs.) paši sev nopelnītu, ņemot produkciju un tirgojot vietējos ražojumus, un valsts līdz ar to attīstītos. Tagad ir daži naudas grābēji un pārējie nabagi, kas strādā tīklos. Baudam rezultātu!

  • 0
    Rasma 07.11.2017, 11:07:27

    Ēdam importa sviestu, krējumu, visi dārzeņi apsmidzinātie no ārzemēm.

  • -3
    Latvija pāri visām! 07.11.2017, 11:24:30

    Ej nu, pilni veikali ar vietējo sviestu un krējumu, gan tikpat dārgu kā importa.
    Arī bodītes ir, bet princips tas pats - pieder kādam, kas algo pārdevēju un biežāk ar mazu algu. Kapitaļizmus tak. Tipa - cilvēks cilvēku ekspluatē un savāc peļņu.

  • 0
    Rasma 07.11.2017, 11:48:26

    Pirmais mafijas likums naudai jāpaliek ģimenē. Visām precēm, ko varam saražot paši, nebūtu jākonkurē ar importa, vienkārši nelaist vietējā tirgū, kā to varam redzēt Dānijā. Tagad nu ir izveidojies kā ir. Barojam Holandiešus, ķīniešus. kartupeļi, āboli- Poilija, Lietuva utt. Nauda aizplūst prom no mājām.

  • 0
    Amilda 07.11.2017, 12:03:18

    Minna, pilnigi piekritu. Uzreiz ari paraditos tik daudz iespeju izdzivot laukos, butu darbs. Mazas majurazosanas varetu pardot savu produkciju. Mes pasi butu veseligaki, jo vietejais ir labak jebkura gadijuma, jo nevejag transportet no pus pasaules. Vel butu labi, ja butu likums kas liktu stradat kaut vei piespiedkarta, lai nebutu tie, kas izdzivo uz citu rekina

  • -3
    Latvija pāri visām! 07.11.2017, 17:22:02

    Pareizi tā būtu, protams,
    bet importa pārtikas daļa nav nemaz tik liela, lai nevarētu izvēlēties šejienes ražojumu.
    Un pamatā tas, ko tobrīd vietējie nevar piegādāt.
    Piem.papriekš jaunie kartupeļi no Ēģiptes, tad no Itālijas, visbeidzot vietējie.
    Āboli gan štrunti, labāk nemaz tos ābolu izstrādājumus nepārdotu.
    Un leišu, igauņu pārtika Rimī, jo Rimi uzreiz gādā priekš visas Baltijas.
    Tāpat Maximā leišu, bet viņu pārtika lielākoties kvalitatīvāka par visādām "vietējām" (jo gaļa ta' lēta mporta) ramatām un foreveriem.
    Bet - parasti iepērkos Miesniekā, tāpēc nerūp visi štrunti, kas veikalu tīklos.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: