Ka aizbraukt bomzim uz Eiropu ???

Бомж | 10.01.2017, 01:55:51 | 935

Atvainojos par traucēšanu un krievu valodu...
Я бомж и хочу уехать работать в Европу у меня даже есть деньги чтобы уехать и есть знакомый который мне там поможет. Но как ? У меня нету гражданства, а его надо получить ... А как я его получу , ? если им надо доказать что ты задекларирован и должен был проживать по этому адресу в течении последних пяти лет ? А я живу последние 10 лет без декларации по всяким притонам подъездам и сараям и нигде никогда официально не работал собирал железо бутылки подметал улицы, на стройке работал и всякую разную подработку делал. Вы спросите как такое возможно ? Возможно.... У меня нету ни интернет банка ни счета в банке... К врачам я тоже не ходил чеков тоже нету никаких чтобы им доказать что я тут был, хотя я родился и всю жизнь тут прожил в этой дыре и последние 15 лет за пределы Латвии не выезжал... Как я им докажу что я тут всю жизнь существовал ? Я хочу уехать отсюда но у меня даже и этой возможности нету у меня ее забрали, я выпал из жизни.... Es zinu latviešu valodu un varu runat latviski un vesturi es ari labi zinu un himnu, un ja vajag es varu viniem to nodziedat... Pastastiet ka bomzim aizbraukt no pilsetas ar ritdienu ??? Или прикинуться беженцом и меня там примут ???

Komentāri (7)

 • -1
  Novadnieks 10.01.2017, 04:51:54

  Ja esi nepilsoņa statusā (ar nepilsoņa pasi),tad vari aizbraukt bez problēmām.Ja tur tev ir cilvēks,kurš var palīdzēt,tas ir jau daudz,un tur arī visu nokārtosi,jo tur nav problēmu (tur nav Latvija).
  Vari vēl griezties kādas valsts vēstniecībā un lūdz politisko patvērumu.Lai veicas.Ceru, ka neblefo.

 • -10
  Nif nifs 10.01.2017, 10:15:12

  "Pastastiet ka bomzim aizbraukt no pilsetas ar ritdienu" - vai tad tevi pilsēta tur ciet un nelaiž vaļā? Nu gan! Likumus izdomā valdība un lidostā tos ievēro, kāds sakars te pilsētai?
  Šķiet, blefo gan...ja ir nauda datoram-telefonam-netam, tad nevajadzētu būt problēmām arī pasi nokārtot! un lidot tālēs zilajās...
  Pārāk pareizi raksta, lai būtu bomzis. Neticu. Kaut kur jau to internetu dabūji, kaut raksti, ka tev nav.

 • -1
  Ridzinieks.. 10.01.2017, 12:30:40

  A kas to zin, neaizmirstam ka Vergpilī ir arī bibliotekas. :)

 • 0
  666.lv. 10.01.2017, 14:18:16

  Pievērs uzmanību tēmas ievietošanas pulksteņlaikam!

 • 0
  Ieva 10.01.2017, 12:35:47

  un cilvèeks ar augstako izglitibu ari var nonakt neapskauzama situacija,nonakot uz ielas,,tas tikai priece, ka ir tadi, kuri doma par nakotni savu,lai veicas:)

 • -2
  Parteigenosse 10.01.2017, 14:01:55

  Bet kāpēc tad akurāt uz rietumu pusi,uz Eirōpu šam tā kārojas?
  Pareizāk būtu vērst skatienu uz Austrumiem,kur gaiši spīdKremļa zvaigznes un Pūķins aicina tautiešus atgriezties,lai stiprinātu "mātuškas" varenību!
  Un,visticamāk,viņa saknes ir meklējamas tieši tur!Gan jau senākos laikos viņa priekšteči iebrauca Latvijā latviešu nelūgti,pufaiku mugurā,vāļenkiem kājās un finiera čemodānu rokā vai maišeli uz muguras,lai "palīdzētu brālīgajai tautai celt komunismu"....
  Varbūt varētu izsludināt līdzekļu vākšanu,lai cilvēkam iznāk priekš biļetes līdz Zilupei.

 • -3
  Ena 11.01.2017, 22:59:29

  Parteigenosse , ej d..st nacist !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: