Par ko domā vecāki.....

Sieviete.. | 06.01.2017, 21:13:28 | 1627

Ar šādu nosaukumu lasām tekstu kādā izdevumā;
""""Skatoties savas vecās skolas laika fotogrāfijas, noteikti mēdzat ieslīgt atmiņās. Tolaik bijām tik naivi, ambiciozi, ne no kā nebaidījāmies, un viss mums bija pa spēkam.
Citiem vārdiem sakot – mēs vienkārši bijām bērni. Šobrīd, skatoties uz mūsdienu jauniešiem, paliek mazliet bail par mūsu nākotni.
Šobrīd 13 – 14 gadus vecām meitenēm ir pilnīgi normāli krāsoties un uz skolu nevar iet, ja nav uzlikt grims un pie sāniem nav jau puisis. Kautrīgums vairs netiek uzskatīts par kaut ko tādu, kas meiteni padara skaistu un pievilcīgu. Tieši šī iemesla dēļ lielākā daļa meiteņu pamatskolu beidz vairs nebūdamas jaunavas.
Mūsu redakcija ir apkopojusi meiteņu fotogrāfijas, kas liek uzdot parastu jautājumu “Kur skatās viņu vecāki?
Nākotnē gribētos dzemdēt zēnu, jo nezinu, ko lai iesāk ar šādu meiteni.""""
"bildes variet skatīt šeit;
http://dzentlmenis.lv/ka-paslaik-izskatas-13-14-gadus-vecas-meitenes-nav-saprotams-kur-skatas-vecaki/52612

Komentāri (20)

  • -2
    hi-hi 07.01.2017, 02:02:20

    vienkārši 21. gadsimts!

  • 0
    Novadnieks 07.01.2017, 05:23:55

    Nevis puisis pie sāniem,bet puiši.Lai kā arī tur ir,satraukumam nav pamata,jo bērni māk izsargāties.

  • -1
    Anita 07.01.2017, 08:45:06

    Bail domāt ,kādas izskatīsies šīs meitenes pēc gadiem desmit, bez pamatīgas "špakteļa"kārtas uz ielas nevarēs rādīties , ja jau jaunām ir jākrāsojas , kur paliek dabīgais skaistums?.Bet ko te brīnīties par padsmitniecēm , ja ārzemēs jau mazgadīgās tiek izkrāsotas kā mazas prostitūtas, drīz jau pie mums arī tas nonāks un māmiņas "cacas"" savas mazās meitiņas vedīs uz skaistumkonkursiem un tāpat izmālēs.Diemžēl , tādā laikā dzīvojam.

  • 0
    Merkakits 07.01.2017, 10:21:20

    Nu nemetiet visus pār vienu kārti!

  • 0
    Novadnieks 07.01.2017, 11:33:07

    Visus un visas pār vienu kārti arī nemet.Šeit neiet diskusija par normāliem bērniem,bet par subproduktiem,kuriem vecāki nav labāki(pārsvarā).Bijušajā postpadomijā demokrātija tiek izmantota kā izlaišanās veicinātājs.Un ne tikai uz bērniem tas attiecas.

  • -2
    Gunvaldis 07.01.2017, 11:07:08

    Kā jums nav kauna! Nav ko skatīties pusaudžiem! Trakākās šausmu filmas ir nieks salīdzinājuma ar šo diskusiju! Viss ir atkarīgs no ta vai galvai ir smadzenes...

  • 0
    Novadnieks 07.01.2017, 11:21:57

    Sen sen tiku dzirdējis ka kauns ir zagt un melot.Un kur tad šajā diskusijā ir kaut kādas šausmas?Par smadzenēm.Kaut kādas smadzenes tiem bērniem jau ir,ja māk izsargāties.

  • -2
    Gunvaldis 07.01.2017, 11:31:43

    Es arī neredzu nekādu problēmu! Šajā jautājumā man ir gluži vienalga - kādam kas ir.... kas ar kādu.... ! Kur.... Ar ko.... Kāda kuram daļa?! Manuprāt, katrs pats par sevi atbild. Ventspilī īsti vairs nav ko darīt???

  • 0
    Novadnieks 07.01.2017, 11:43:01

    Arī man ne vienmēr uzreiz pielec.Neviens nav pati pilnība.Centīšos laboties un pilnveidoties.Tas ir kā katra vīrieša mērķis-pārgulēt ar visām sievietēm.Visi zin ka tas nav iespējams,bet ir jācenšas šo mērķi sasniegt.

  • -1
    Sieviete.. 07.01.2017, 13:06:42

    Manuprāt ir jācenšas būt meitenei dvēseliski skaistai , nevis ārēji; ko dod ārējais-tas nāk un aiziet... meiteni jāgatavo dzīvei.. mātēm jāmāca , lai viņa būtu laba sieva, mājsaimniece , lai bērni dzimtu gribēti, mīlēti ; nevis -ai, man gadījās! Meitenes sevi jau sabojā līdz tam vecumam, kad laiks par ģimeni domāt; viņa jau izdzīvojusi vairāk kā sieviete gados; tāda meitene ir daudz zaudējusi.. ne tur normāla māte ne sieva vairs.. jā, jā .. attiecības vienas, otras bez laulības.. praktiski laimi savu izmētājusi pa malu malām..
    Ne jau meitenes tik vainīgas kā audzināšana, kas nav vecākos tas nevar būt bērnos...
    Un nevajag teikt tagad tādi laiki 21.g.s... nē, laikam nav vainas tikai bērniem nevajag darīt pieaugušo lietas, mazliet morāles un viss būtu labi...
    Kāpēc aptaujā ar 21 puisi par attiecībām un ģimenes veidošanu -atbildes ir baisas; "" kur lai atrod meiteni , ko par sievu ņemt? Kad meitenes atverot muti; tas vienlīdzīgi tualetes vākam ""; un vēl līdzīgi par dzeršanu, pīpēšanu... pati esmu dzirdējusi kā meitenes pēc kādas balles sarunājas ; nu teikšu -baisi..

  • 0
    Novadnieks 07.01.2017, 14:55:39

    Piekrītu gandrīz visam Sievietes rakstītam,tikai par ārējo skaistumu gan iebilstu.Nu kurš gribēs dzīvot kopā ar nīlzirga un grīdas lupatas krustojumu,lai arī ar kādu eņģeļa dvēseli viņa nebūtu.Pasaku princeses etalons nebūs nevienam,bet jāizskatās ir normāli.

  • 0
    Anita 07.01.2017, 14:07:01

    Pilnīgi jāpiekrīt iepriekšējam komentāram, daudz reižu dzirdēts no puišiem , uz nakti dabūt meiteni nav problēmu , bet lai ko vairāk ,nē ,tādu sievu nevēlos . Nu traki , bet sievas ir jādabū ,lai visi puiši nepaliek par gejiem, un galu galā , lai latviešu tauta neizmirst, ja visas pratīs izsargāties,vienīgi neizglītotās un padumjās tad dzemdēs, kas jau tagad nav retums.Nu slikti izskatās tā mūsu nākotne......

  • 0
    ozols 07.01.2017, 14:07:07

    Viss atkarīgs no vecākiem un .

  • -2
    Latvija pāri visām! 07.01.2017, 14:26:14

    Loģiski, ja ģimenē nav pamats, teiksim kristīgā ticība vai pat vnk kādi ētiski principi, pie kuriem stipri turēties, tukšumā rodas akla sekošana visam tam portālu uzspiestam modelim, šai gadījumā - meičai tēls kā prostitūta. Un kur tēls, tur tas dažreiz arī realizējas īstenībā.

  • -1
    Novadnieks 07.01.2017, 14:59:47

    Es tā skatos,ka bez kristīgās ticības tuvākā nākotnē vairs pat uz tualeti nebūsi pareizi aizgājis,ja-vienā rokā bībele,otrā tualetes papīrs,un tikai tad tā kakāšana būs pareiza.

  • -3
    Sieviete.. 07.01.2017, 15:53:41

    Cienījamais Novadniek; nav runa par kristīgām lietām, bet morāles normām.. nesaku , ka meitenei nav nozīmes ārējam, bet ja meitene jauki kopta, piedienīgi.. ari tas ir jaukums+ laba, mīļa iekšpasaule.. citādi, kā mans dēls saka; ko ar šodienas meiteni var parunāt??? Tukšas, vulgāras, nopīpējušās; vai man apskaut tualetes vāku, kas ari ož-smird... (mans dēls nesmēķē) .. tad saprotiet cik grūti atrast meiteni... draudzeni nopietnām attiecībām...

  • -3
    Sieviete.. 07.01.2017, 15:55:48

    Un vai esi Novadniek skatījis linkā norādītās bildes; ko teiksi, ja tava meita tā staigātu apģērbusies 14 gados?

  • -1
    hi-hi 07.01.2017, 16:39:31

    to Sieviete..- linkā ir tikai mazākais! Aizejiet kādreiz uz skolu paskatīties!...

  • 0
    pūka 07.01.2017, 16:58:27

    un tu domā ka zēns būs baznīcēns vai!!!! Te jau nav labāki. Atnāks tavs dēls 14 gados un paziņos ka kļūsi par vecmāmiņu. Ha ha ha.Tā ir mūsdienu jaunatne un kāds brīnums ja visur vienu bucošanos plikumus utt. vien rāda. Tad vēl visādas Parisas, Kardašianas. Nav ko brīnīties. Vienkārši laicīgi ir jārunā ar bērnu un jāmēģina kļūt par cilvēku kuram visu stāsta un tad vismaz varbūt vari arī nokontrolēt. Aizliegums būs tikai iemesls pārkāpt.

  • 0
    Novadnieks 07.01.2017, 19:52:04

    To bučošanos nevar pieļaut nekādā gadījumā.Pārējais-tas nu tā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: