J*****E RIEPU DŪRĒJI

Skruve05 | 10.12.2016, 14:15:23 | 1619

Kādam naktī no 9 uz 10 decembri tika padurstitas riepas Sarkanmuižas dambī 16, vai kādam ir skāde tada kā man? bet ja so lasa cilvēks kurs sarkanmuizas dambi 16 Bembim izdura riepas, tad zini skabeklis bus aizgriezts.

Komentāri (23)

  • 0
    Riebīgais 10.12.2016, 14:20:13

    Ceļus aplauzt otrādi šitādiem vajag.

  • 0
    Skruve05 10.12.2016, 14:23:41

    nesen riepas saliku, piķi izmetu pēdējo jo menes atpakal masinu nopirku, a te kautkadi ****** dursta riepas, darit nau ko....

  • -1
    Barons 10.12.2016, 16:11:27

    Es doma,kas to huļigān,kas tād skād bij izdarit,ir algot strādniek iekš kād rēp montāž servīz oder iekš kād veikal,kur to rēp ir tirgot.Viņam šef kungs ir lics,le dur puš visiem pēc kārt tās rēps un le cilvēk būt pirkt akal jauns.
    Ja tād basmač iznākt noķert,tad vaig lab kārtig apstrādat un vaļam nelaist,kamēr ir pateikt,kas viņam ir to priekšniek.
    Es pats nav uztraukties pa to,jo man Volg,kam spīdiks irss uz haub stāv iekš droš viet iekš vāgūz aiz krietn ozolkok durv,kas aizslēgt ar kalej kalt atslēg,le zinat.

  • 0
    Batman 10.12.2016, 23:17:31

    Ļoti ceru,ka Jums izdosies atrast tos kretīnus un pārdurt viņiem vienu vietu,lai zina!

  • 0
    Krāpnieks 11.12.2016, 00:26:20

    Es ar šo problēmu saskāros naktī no 8 uz 9 decembrī Sarkanmuižas dambī 22. Tika sadurta riepa un sasists priekšējais vējstikls. Cerams ka izdosies to bojātāju atrast un sodīt pilnā mērā. Jebkura informācija, ja kāds ir ko redzējis vai dzirdējis rakstiet.

  • -3
    Jurgis 11.12.2016, 23:21:28

    Atbilde ir skaidra kā dienā - Sarkanmuižas dambī 2 bembjiem ir pardurtas riepas. Attiecīgi visticamāk ka bembisti brauc ka jau bembisti, traucē un apdraud apkārtējos iedzīvotājus !!!
    Tad nu mācieties ka vajag draudzīgāk pieskatīt vienam otra mantu un neārdīties ar autiņiem pa koplietošanas ceļiem!

  • -1
    Batman 14.12.2016, 16:14:39

    Vajag to auto un vajag,tā ir viņa darīšana.

  • -1
    Skruve05 12.12.2016, 01:03:47

    Pirmkart es izmantoju masinu tikai lai aizbrauktu uz darbu bet parasti masina stav pie majas tas ari viss., nekad nesu ardijies ne manaas interesēs kadam traucet un kur nu vel apdraudet ja braucu 4 reiz nedela 1km uz darbu un atpakal... pirms runā juri apdoma ko saki, ne visi ir bembisti ardas , citi bauda vienkarsi masinas konfortu un saudze to, jo tomer nauda nenak viegli.....

  • 0
    Skruve05 12.12.2016, 01:11:16

    un ja jau tu juri tāds negativs pret bembistiem, varbut tu tas arī gudrinieks esi kurs skādē cilvekiem mašīnas?

  • -1
    reku 14.12.2016, 12:49:51

    Tad kāda vella pēc vispār vajag tādu auto?4x nedēļā uz darbu un atpakaļ?To kilometru var mierīgi ik dienas kājām aiziet vai ar riteni nobraukt,kas ir daudz veselīgāk un lētāk!

  • -2
    Jurgis 14.12.2016, 16:41:54

    reku

    Paņem savu auto aizbrauc uz kādu autotrasi un dzenā līdz tev noklapē motoru. Neviens tev netraucēs un varēsi patusēt ar līdzīgi domājošajiem, BET uz koplietošanas ceļiem ir jāievēro likumi! Neaizmirsti ka ceļu satiksmes noteikumi ir ar asinīm rakstīti!

  • 0
    Skruve05 15.12.2016, 12:01:22

    juri, kur te runa par ardisanos, to vien maki runat ka ardities pa koplietosanas celiem, vemt jau gribas, ne visi ārdas , tu jau laikam tas svetais un parejie tik bliez pa naziem lai riepas kup kamer diski taisni ja? labi ka kadi 25% no visiem bmw ardas pa celies, citi vienk kraj naudu jo velas savu sapni nopirkt, un tomer nevalee jo zin ka nauda kokos neaug, tape beidz savu tuksho vāvuļošanu un labak butu atbalstijis kādu nevis kritizejis visus, kaut ari pats jau nu tiesham nesi labaks par tiem kurus nodirs.

  • 0
    Vaļera 15.12.2016, 13:29:57

    1 km vispār grēks braukt! Sāc vairāk ar kājām pārvietoties! Cilvēkam dienā vismaz 5 km jānostaigā.

  • 0
    Skruve05 15.12.2016, 17:04:41

    Es darbā nevien 5 km nostaigaju, daudz vairak :D

  • -1
    Jurgis 14.12.2016, 09:24:40

    Nesatraucies Skruve05 es nodedzinātu nevis durtu riepas :)

  • -1
    Skruve05 15.12.2016, 08:01:08

    Dedzini ja tāds drosmīgs vecis.... tikai skaties lai galiņu neaprauj vējā no drosmes.

  • 0
    reku 14.12.2016, 17:03:01

    Juris M Pirms 17 minūtēm

    reku

    Paņem savu auto aizbrauc uz kādu autotrasi un dzenā līdz tev noklapē motoru. Neviens tev netraucēs un varēsi patusēt ar līdzīgi domājošajiem, BET uz koplietošanas ceļiem ir jāievēro likumi! Neaizmirsti ka ceļu satiksmes noteikumi ir ar asinīm rakstīti!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ta ne jau par braukšanas stilu un noteikumiem biju domājis,bet vispārīgi-ja tik vien tās braukšanas,kā 4 reizes nedēļā uz darbu,tad auto vispār nav dzīves nepieciešamība.Parēķinot,cik maksā apdrošināšana,nodoklis,apskate,degviela,remonts-par to naudu var ko nebūt citu iegādāties,vai nolikt,lai krājas ietaupījumi nebaltai dienai.

  • -2
    Jurgis 15.12.2016, 08:50:41

    Šajā foruma sadaļā runa, tikai un vienīgi, ir bijusi par riepu duršanu un iemesliem kādēļ tā notiek! Nav runa kur un cik daudz tu brauc. Runa ir pa to ka nevajag ārdīties pa pilsētu, kur tu apdraudi sevi un līdzcilvēkus!!! Ja esi tāds ūber šoferīts tad brauc pa trasi un izrādies sev līdzīgiem.

  • 0
    Skruve05 15.12.2016, 11:54:20

    chalit, es 2 men atpakal parcelos uz ventspili no otras latvijas malas, ta man kip masinu nevajag lai gimeni apciemotu?..... nespried par citu cilveku dzivi un neskaiti citu cilveku naudu....

  • 0
    Krāpnieks 15.12.2016, 11:30:49

    Nav runa kāda cilvēkam ir auto,kaut BMW,Audi,Mercedes vai homda,kādu cilvēks grib tādu auto pērk un tas nenozīmē ka nevar ar jebkuru auto ārdīties,jo par BMW ka nemākot uzvesties tas kau radies nesaprotams stereotips no 90.gadiem,tie laiki ir beigušies,jo ir cilvēki kas ir kulturāli un ģimenes cilvēki,man auto ir ģimenes auto un jā BMW ar bērna sēdeklīti jo bērnu vedu uz dārziņu tāpat visur citur un tas nenozīmē ka ir nu BMW ka ārdos jo ģimenes cilvēks,un nav nevienam tādu tiesību izlemt bojāt sev nepiederošu īpašumu,gan jau uzrausies un dabūs pēc tam divkārt atpakāl ka ir nodarījis citiem bojājumus un liekus izdevumus no ģimenes budžeta,un komentāri ko rakstat negatīvos tos paturiet sevī jo mazums dzīvē negadās un ar nonāksiet tādā situācijā un ticiet man runāsiet savādāk.

  • 0
    Skruve05 15.12.2016, 11:51:59

    Piekrītu pilnība !!!

  • -1
    Pelēkais akmens 15.12.2016, 13:09:54

    To BMW730
    Jūsu komentāram piekrītu. Viena nelaime,- lasīt Jūsu tekstu ir diezgan apgrūtinoši,- nav nevienas pieturzīmes. Laikam jau autoram tas nešķiet svarīgi vai... arī problēmas ar pareizrakstību. Manuprāt tā ir necieņa pret pārējiem foruma dalībniekiem.

  • -1
    Novadnieks 15.12.2016, 13:16:49

    Es domāju,ka viss bija saprotams,ko cilvēks gribēja pateikt.Nesaprast var tikai tas,kam grūti ar saprašanu.Tieši tava aizrādīšana par gramatiku ir necieņas izrādīšana.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: