A
A
Anonīms
Pārventas poliklīnika

Kādēļ neviens nekontrolē pārventas poliklīnikā pielietoto krievu valodu? Informācija norādīta kirilicā gan uz durvīm gan savstarpēji saziņā ar darbiniekiem!!! Kautkāds padumjās savienības mantojums.

Comments
12
Views
542
04.06.2026, 17:22
Komentāri (12)
Rādīt vispirms:
Anonīms
Pirms 2 dienām, 9 stundām
A
Anonīms
Pirms 2 dienām, 9 stundām

Okupanti jau ir arī Angliski un spāniski,portugāliski runājušie
Vēsturiski
cik teritorijas piederējušas ir krievijai
Anglijai
portugālei
palasiet,būs interesanti

6
Ziņot redaktoram
Дядюшка Ау
Pirms 2 dienām, 12 stundām
Д
Дядюшка Ау
Pirms 2 dienām, 12 stundām

Свинья всегда грязь найдёт.

12
Ziņot redaktoram
.Heinrichs.
Pirms 2 dienām, 11 stundām
.Heinrichs.
Pirms 2 dienām, 11 stundām

Marš,prom uz krieveļu portālu ar savu kirilicu!Te ir Latvija,latviešu Latvija.

9
Ziņot redaktoram
Anonīms
Pirms 2 dienām, 9 stundām
A
Anonīms
Pirms 2 dienām, 9 stundām

В одной стране живём, стараемся сделать её лучше, но вы, с нацистскими наклонностями, как термиты, разрушаете всё изнутри. Ненависть и месть до добра не доводят.

7
Ziņot redaktoram
Pensionārs pēc 30 gadiem
Pirms 2 dienām, 15 stundām
P
Pensionārs pēc 30 gadiem
Pirms 2 dienām, 15 stundām

Nu zini, cilvēki savā starpā var sarunāties kāda valodā grib! Ja tu reģistratūrā latviski prasi, tev taču atbild latviski. Viss, par divu kolēģu savstarpējo sarunāšanos tev vispār nav jānoklausās un jāinteresējas, ko runā, kāda valodā runā, utt.

14
Ziņot redaktoram
30.janvāris
Pirms 2 dienām, 13 stundām
30.janvāris
Pirms 2 dienām, 13 stundām

Protams,aizliegt nevar,bet diez ko patīkami nav dzirdēt sarunas okupantu valodā...okupanti viņi ir ne tikai Ukrainā.

11
Ziņot redaktoram
Дядюшка Ау
Pirms 2 dienām, 13 stundām
Д
Дядюшка Ау
Pirms 2 dienām, 13 stundām

30.janvāris - Ну заткни уши и не слушай.
Нормальные люди спокойно друг с другом уживаются не смотря на язык, проблемы только у отсталых.
И откуда вы только берётесь? За всю жизнь не встречал ни одного латыша с нацистскими наклонностями, хотя у меня полно знакомых латышей и ни с кем нет проблем. А тут навылезали, ущербные.

17
Ziņot redaktoram
sranskis
Pirms 2 dienām, 12 stundām
S
sranskis
Pirms 2 dienām, 12 stundām

Tam djaģuškam- re kā tev nav paveicies! Mums gan regulāri veicas satikties ar izteiktiem lielkrievu šovinisma pārstāvjiem, tādiem kā tu!

5
Ziņot redaktoram
Anonīms
Pirms 2 dienām, 9 stundām
A
Anonīms
Pirms 2 dienām, 9 stundām

Vēl patreiz Austrālijā ja un Jaunzēlande,atrodas zem Anglijas tupeles.
Neviens Angļus par okupantiem nesauc.
Nu ja Lielbritānija ir tālu un latviskais deguns tik tālu neredz

7
Ziņot redaktoram
I
Pirms 2 dienām, 17 stundām
I
I
Pirms 2 dienām, 17 stundām

Ja es tur varu runāt latviski un mani saprot un cits cilvēks var runāt savā valodā un arī viņu saprot, tad tas ir normāli. Man šķiet ka ārsts ar pacientu arī runā tajā valodā, ko viņš saprot. Poliklīnika man šķiet jau nebūtu tā vieta kur par valodu būtu jālauž šķēpi.

17
Ziņot redaktoram
Dristuns
Pirms 2 dienām, 21 stundas
D
Dristuns
Pirms 2 dienām, 21 stundas

Ejta brijlit uz cetu veitu kur saulite jauki spizh un jaunavu auseklisi un privites nokarinas

15
Ziņot redaktoram
Anonīms
Pirms 3 dienām, 1 stundas
A
Anonīms
Pirms 3 dienām, 1 stundas

Не нравится, не читай.

18
Ziņot redaktoram
Dalīties