V
V
Viesis
Pārventas svētki

Šopavasar nav piektdienas vakara pastaiga. Žēl gan. Laikam nebija laika un naudas, jo bija jāgatavojas Pārventas svētkiem un visas finanses jāiegulda tur. Tā arī nav skaidrs, kāpēc mums ir šādi svētki? To, ka Pārventas iedzīvotājiem tādi nemaz īsti nav vajadzīgi, var konstatēt, paskatoties svētku gājienu. Daži bērnu dārzi, pašvaldības iestādes, kliedzošs Balticoms un Faluņ dafa. Šis tiešām izskatās gauži bēdīgi. Gan jau pēc tam būs neskaitāmi foto un video, cik bija grandiozi. Nebija! Pašvaldība nevar savest kārtībā 2 centrālās pilsētas strūklakas uz tūrisma sezonas sākumu, bet tādam balagānam nauda atrodas.

Comments
12
Views
962
20.05.2026, 19:46
Komentāri (12)
Rādīt vispirms:
Pacients
Pirms 2 nedēļām, 5 dienām
P
Pacients
Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

Slikti tādēļ, ka akcents uz sveštautu. Viena pilsēta, vieni pilsētas svētki, viena valsts, viena vienojošā valoda.

1
Ziņot redaktoram
Ventspils Kultūras centrs
Pirms 2 nedēļām, 6 dienām
Ventspils Kultūras centrs
Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

Labdien! Piektdienas vakara pastaiga šogad notiks 21. augustā. Programma vēl ir izstrādes procesā, un jau pavisam drīz informēsim par gaidāmajām norisēm.

0
Ziņot redaktoram
Anonīms
Pirms 3 nedēļām
A
Anonīms
Pirms 3 nedēļām

Taisnība.
Latvijā un Ventspilī vārds "pensionārs"-lamuvārds.
Kaut gan, kaut kādā ziņā arī izredzētais, jo ne katram lemts līdz pensionāra vecumam nodzīvot.

2
Ziņot redaktoram
Jāņa draugs
Pirms 3 nedēļām
J
Jāņa draugs
Pirms 3 nedēļām

Ventspils domes pensionāru klubiņš pateiks kā dzīvot pareizi !

3
Ziņot redaktoram
ES
Pirms 3 nedēļām, 1 dienas
E
ES
Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

Nav svētki - slikti!
Ir svētki - slikti!
Vienmēr būs ko teikt! Esam palikuši pelēka masa. Vairāk smaidiet, baudiet, priecājieties! Kapēc lai Pārventas iedzīvotājiem atņemtu? Šodien bijām aizbraukuši. Prieks redzēt, ka pensionāriem vismaz bija prieks sēdēt un baudīt. Ir jādod prieciņš arī viņiem.

5
Ziņot redaktoram
Viesis
Pirms 3 nedēļām
V
Viesis
Pirms 3 nedēļām

Naudas nav, tā stāsta. Tāpēc no kaut kā jāatsakās. Gaidām no kultūras centra pamatotu skaidrojumu, kāpēc atsakāmies no Piektdienas vakara pastaigas, kura bija tiešām izdomas bagāta un visiem vecumiem, bet atstājam Pārventas svētkus pensionāru bariņam ko papriecāties? Pie tam Pārventas svētki šogad ar milzīgu akcentu uz cittautiešiem.

10
Ziņot redaktoram
.Heinrichs.
Pirms 3 nedēļām
.Heinrichs.
Pirms 3 nedēļām

Viesim.
Atļaušos nedaudz palabot vienu niansi-ar milzīgu akcentu uz sveštautiešiem.Tie nekad par latviešiem nekļūs,kaut valodu apguvuši.Salīdzinājumam-Gobziņa nēģeri,kuri gan dzied mūsu dziesmas,par baltajiem cilvēkiem nepārtaps.
Nācija pāri visam!

4
Ziņot redaktoram
.Vilis Skuja
Pirms 3 nedēļām, 1 dienas
.
.Vilis Skuja
Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

Čigāni arī veseliem taboriem...

2
Ziņot redaktoram
Brīvais krāns
Pirms 3 nedēļām, 1 dienas
B
Brīvais krāns
Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

Apčurāšu!
Būs Vilis Paraša!

14
Ziņot redaktoram
Barons (Freiherr von)
Pirms 3 nedēļām, 1 dienas
Barons (Freiherr von)
Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

Un pa daudz pulk Kriev.Le zinat.Liel-kriev,Maz-kriev,Balt-kriev...

10
Ziņot redaktoram
Brīvais krāns
Pirms 3 nedēļām, 1 dienas
B
Brīvais krāns
Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

Apmeizīs to Baron šaiz
Ta būs mīzeļdang,le zinat

16
Ziņot redaktoram
reku
Pirms 2 nedēļām, 4 dienām
R
reku
Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

Tam brīvam krānam a liel steig vaidzt iet pe dakter-urolōg.Ja kaukas nav kārtibe,tad vaig rīkotes.Ja tik nebriesmig vaig viss apmīst.Tā i nesaturešan?

0
Ziņot redaktoram
Dalīties