Vējš 4.07 m/s
Interesanti,kur palikuši komentāri pie raksta par ugunsgrēku Talsu ielā???
Latvieši atkal sevi parādījuši.
Varbūt tāpēc, ka tur nenodirš visu un visus?
Tas prieks pieejams vienīgi izredzētajiem,kuri apmeklē sveštautiešu portālu.Lielkievu versijā komentāri atstāti.Lemberga draugi,kā nekā...
Kļ.lab.-lielkrievu
Komentāri (4)
Latvieši atkal sevi parādījuši.
Varbūt tāpēc, ka tur nenodirš visu un visus?
Tas prieks pieejams vienīgi izredzētajiem,kuri apmeklē sveštautiešu portālu.Lielkievu versijā komentāri atstāti.Lemberga draugi,kā nekā...
Kļ.lab.-lielkrievu