Indra Bērziņa
Apsaimniekošanas nauda.

Labdien! Kā iespējams izprasīt no apsaimniekotāja konta numuru, lai samaksātu par nama apsaimniekošanu.?

Comments
28
Views
749
07.05.2026, 13:06
Komentāri (28)
Rādīt vispirms:
Patsparsevisaprotams.
07.05.2026, 13:06:38
P
Patsparsevisaprotams.
07.05.2026, 13:06:38

Nav par raizēties. Rēķins nav, nav par ko maksāt. Parāds arī nav.

0
Ziņot redaktoram
Zobens
04.05.2026, 13:57:57
Z
Zobens
04.05.2026, 13:57:57

jauku dienu,dumjie bāliņi!
trojāns Indra Bērziņa :)

2
Ziņot redaktoram
Indra Bērziņa
04.05.2026, 14:59:16
Indra Bērziņa
04.05.2026, 14:59:16

Gudri vārdi bez jēgas joprojām paliek bez jēgas. Apvainojumi parasti parādās tur, kur pietrūkst argumentu.

3
Ziņot redaktoram
Indra Bērziņa
04.05.2026, 15:02:09
Indra Bērziņa
04.05.2026, 15:02:09

Paldies par IT terminu lekciju, bet joprojām nesaprotu, kā tas attiecas uz mani. Ja es esmu trojāns, tad vismaz premium versija 😄.

3
Ziņot redaktoram
Zobens
04.05.2026, 13:54:18
Z
Zobens
04.05.2026, 13:54:18

Trojas zirgs, sarunvalodā vienkārši trojāns, ir kaitīga programma, kas visbiežāk izplatās, maskējoties par šķietami nekaitīgu lietojumprogrammu vai datni. Termins ir aizgūts no Homēra eposa "Iliāda" un norāda uz Trojas zirgu izplatīšanās veidu.

Dažādi Trojas zirgi darbojas atšķirīgi. Tie var izsaukt uznirstošos logus, dzēst vai izmainīt datnes, zagt informāciju, atļaut piekļuvi citām kaitīgajām programmām. Atšķirībā no datorvīrusiem un "tārpiem", Trojas zirgi neinficē citas datnes un sevi nepavairo

2
Ziņot redaktoram
Indra Bērziņa
04.05.2026, 15:03:56
Indra Bērziņa
04.05.2026, 15:03:56

Izskatās, ka kāds tikko iemācījās vārdu ‘trojāns’ un tagad mēģina to visur pielietot 😄

3
Ziņot redaktoram
Anonīms
04.05.2026, 00:04:30
A
Anonīms
04.05.2026, 00:04:30

Jebkura daudzdzīvokļu māja, 4 vai 50 dzīvokļu, ir privāt-kopīpašums, un tās īpašnieki lemj, kurš veic apsaimniekošanu - SIA, vai mājas vecākais. Diez vai tiesas ceļā jūs uztaisīs par parādnieci un piedzīs "nesamaksātu" pārvaldīšanas maksu, ja nav sakārtota dokumentācija, rēķini un tāmes. Ir iespēja ar īpašnieku vairākuma balsojumu pārvaldīšanas tiesības nodot SIA.

2
Ziņot redaktoram
Indra Bērziņa
04.05.2026, 09:31:05
Indra Bērziņa
04.05.2026, 09:31:05

Nav dokumentācija, nekāda. Man pieejama. Es nemaksāju. Pārējie maksājot, jo SIA būšot par dārgu. Piekrīt pārējie tam, kas tur notiek. Es nevaru kontrolēt citu domāšanu, bet varu saprast, kas man jādara: nemaksāju. Mana nauda arī vēl joprojām ir uzkrājumā. Bet man par to, piemēram, netiek tīrīts skurstenis. Vai mani mobingo, bosingo.

3
Ziņot redaktoram
Indra Bērziņa
04.05.2026, 09:33:18
Indra Bērziņa
04.05.2026, 09:33:18

Manā gadījumā būtu pieticis tikai ar konta numuru...

2
Ziņot redaktoram
Patsparsevisaprotams.
30.04.2026, 09:53:39
P
Patsparsevisaprotams.
30.04.2026, 09:53:39

Atbilde Sranskim par līgumu. Rīts gudrāks par vakaru. Jā, lai konta nedevējs un līguma neslēdzējs iet ieskrieties! Tas palīdz!

2
Ziņot redaktoram
Indra Bērziņa
30.04.2026, 08:53:24
Indra Bērziņa
30.04.2026, 08:53:24

Atbilde Sranskim. Šoreiz tā ir. Es jau atmetu ar roku. Un esmu gatava plānam B: ja gribi naudu, ej uz tiesu! Nav līguma, nav rēķina, nav atskaites. Tātad pēc būtības nav parāda.

2
Ziņot redaktoram
Patsparsevisaprotams.
29.04.2026, 20:19:32
P
Patsparsevisaprotams.
29.04.2026, 20:19:32

Anonīms atbilde. Varētu sūtīt pa pastu, bet nav saprotams par ko, jo nav rēķins piestādīts.

2
Ziņot redaktoram
Anonīms
29.04.2026, 21:08:31
A
Anonīms
29.04.2026, 21:08:31

Ja jau ir nolemts, cik katru mēnesi jāmaksā, tad maksājuma mērķī, kā to rakstītu bankai, raksti, piemēram, apsaimniekošanas maksa par tādu un tādu mēnesi.
P.S. Konta numurs nav arī pārējiem iedzīvotājiem?

2
Ziņot redaktoram
Anonīms
29.04.2026, 21:20:43
A
Anonīms
29.04.2026, 21:20:43

Varbūt ar iesnieguma palīdzību, ko nosūtītu ierakstītā vēstulē, būtu iespējams vispirms izprasīt konta numuru. Tad redz, ko darīt tālāk.

2
Ziņot redaktoram
Indra Bērziņa
29.04.2026, 18:11:02
Indra Bērziņa
29.04.2026, 18:11:02

Sranski! Šis apsaimniekotājs neslēdz līgumu. Pateica, cik jāmaksā, tad arī maksā. Bet nav kur. Diezgan iedomīgs un lepns.

2
Ziņot redaktoram
Anonīms
29.04.2026, 19:10:08
A
Anonīms
29.04.2026, 19:10:08

Naudu nosūti ierakstītā vēstulē ar klāt pieliktu paskaidrojumu, kam nauda domāta. Kopiju, protams, sev.
Ja kas, būs pierādījums, ka maksāji.

3
Ziņot redaktoram
sranskis
29.04.2026, 21:14:22
S
sranskis
29.04.2026, 21:14:22

Piedodiet, bet tā nemēdz būt! Vai nu Jūs kāds pamatīgi čakarē vai arī mums te stāstiet pasaciņas.

2
Ziņot redaktoram
Indra Bērziņa
29.04.2026, 18:08:32
Indra Bērziņa
29.04.2026, 18:08:32

Atbilde 'Anonīms'. Principā par izmešanu nav jābaidās, jo dzīvoklis ir privātīpašumā. Vienkārši situācija ir nepatīkama. Šeit varētu būt tā: "Ja gribi naudu, tad ej uz tiesu". Advokāts saka, ka no malas izskatās, ka apsaimniekitājam ir mentālas problēmas. Tomēr tas nemazina spriedzi, ka nav iespējams samaksāt.

2
Ziņot redaktoram
Es
29.04.2026, 17:09:34
E
Es
29.04.2026, 17:09:34

Kaut kas līdzīgs ir garāžu kooperatīvā Iecavas ielā, arī nav atskaites, apmaksa tikai skaidrā naudā, "savējie" maksā mazāk, jeb vispār nemaksā, un tā tālāk.

2
Ziņot redaktoram
Dalīties