Cilvēku indēšana Ventspili

Ventiņš | 16.11.2016, 20:41:09 | 1132

https://www.youtube.com/watch?v=InGrs8YSby0

!!!!!OBLIGĀTI NOSKATIETIES!!!!!

Lūk šis pensionārs Ivars Jansons ir vienreizējs cilvēks kurš nepiekrīt ventspilnieku un to viesu indēšanai.Par indēšanu liecina rekordlielais skaits miršanu mūsu Ventspilī.Atliek pabrīnīties par ventspilnieku vienaldzību pret savu veselību. VENTSPILNIEKI UN PILSĒTAS VIESI LŪDZU IZSAKIET SAVAS DOMAS PAR ŠO TĒMU!!!!!!

Komentāri (7)

  • -4
    keda 16.11.2016, 21:06:30

    Kāpēc pensionārs Jansons sauc sevi ar Ventiņu nevis par Jansonu vai vismaz Ivaru? :)

  • -1
    Ventiņš 16.11.2016, 21:15:47

    Jo šis video tika atrasts youtube vietnē un nolēmu ielikt forumā.Es neesmu Jansona kungs..Bet gribu lai tauta saprot par ko Jansona kungs cīnās..

  • -2
    Vaņa 16.11.2016, 21:10:34

    Lai veicas Jansona kungam! Atbalstu!

  • -4
    Latvija pāri visām! 16.11.2016, 21:42:14

    Man gan radās iespaids, ka Jansons nekorespondē (lietojot šo gudro svešvārdu) ar realitāti.
    Un Jansons tāds pats "ventiņš" kā Lembergs...)
    Mirst cilvēki.
    Jo ir mirstīgi.
    Kādam stress.
    Kādam nepietiek zālēm.

  • -4
    Riebīgais 16.11.2016, 22:01:05

    Jansons jau vairākus gadus ir cīnījies un labākais rezultāts ir apdirstas pakaļkājas,nav tādas vietas Latvijā,kur viņš nebūtu aizsūtījis savas vēstules, sāksim ar to- kur tad ir tie mirušie cilvēki,kam nāves iemesls ir sliktā gaisa kvalitāte, nu tad lūdzu uzskaitam,cik gadā miruši? Kur tieši mirušie dzīvojuši? Ja jau rekordliels skaits,tad tak kautkādai statistikai ir jābūt.Redz,cilvēks no Rīgas atbraucis dzīvot tieši blakus krevešu ceham un zivju kombinātam,un ir sašutis,kāpēc ostas pilsētā, nesmaržo pēc vijolītēm? ! Uzskatu ,ka putekļi,smakas ir bijuši arī senos laikos,un neviens no tā nav miris. Tas viss ir bullšits.

  • -4
    keda 17.11.2016, 08:56:10

    Tiešām smieklīga opozīcija, kas vienīgi var stumt sev pa priekšu uzmanību alkstošu pensionāru. Pašiem īsti nav ko teikt, toties viņi labi zina, ka visi citi ir maitasgabali un bez viņiem būtu labāk :) Pēc šī video spriežot, šajā vēlēšanās ies kopā ar NA? Pirms tam jau pāris citi saraksti bijuši...

  • 0
    Barons 17.11.2016, 17:45:35

    Es nepazīst Janson kung,,un to dūm no ziu kūpinašan man nepavisam nav traucet.Iekš sav muiž es pats pepin gan reņģ,gan plekst,gan dorš un to ir vien smeķig smak,kad tas vēš ir atnest to dūm līdz mān.
    Un Vencpil tokš ir vien zveiniek pilset.
    Bet es cien Janson kung par viņ uzdrīkstešan tiesaties ar tiem,kas par daudz ilg aizsēdejušies iekš to silt un mīkst krēsl.
    Un es novēl Janson kung,le viņam lab veselib un spēks priekš šo grūt cīniņ.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: