Rumāņu krāpnieki Ventspilī?!

Ieva | 13.11.2016, 19:45:39 | 2118

Inese Andersone:

Gribu brīdinãt par iespējams noziedzīga grupëjuma uzdarbošanos Ventspilī.

Gadījums notika šodien 13.11., dienas pirmajã pusê, Pãrventä, Siguldas/Usmas ielas rajonã. Manu mammu, 71.gadu vecu kundzi pagalmã uzrunãja tumsnējs, gados vecs vīrietis. Runäja lauzītä krievu valodä lūdzot pëc palīdzības. Avärijä esot cietis viņa brälis, vai nevarot pateikt kur atrodas slimnīca. Mamma izskaidroja, bet vīrietis it kä nesaprata norãdīto ceļu un lūdza braukt līdzi mašīnä lai parädot ceļu. Atvedīšot pēc tam atpakaļ. Gribëdama palīdzët piekrita un iekäpa mašīnã ar kuru bija piebraucis šis vīrietis. No šofera blakussëdëtäja vietas izkãpusi sieviete gados un deva vietu mammai, aizmugurê sêdêjis jaunäks tumsnëjs vīrietis. Kad braukuši uz slimnīcu pa ceļam mamma sīki izjautäta vai dzīvo viena, vai ir bërni, cik mazbërnu un cik lieli. Vai strâdâ utt. Teikuši, ka paši esot no Budapeštas un dâsni atlīdzinãšot par palīdzību. Ceļã uz slimnīcu mamma säka nojaust, ka kaut kas nav kârtìbã. Cilvëki savâ starpã runãjuši svešã valodã. Kad piebraukuši pie slimnīcas vecãkajam vīrietim iezvanìjies telefons un it kã zvanījis ãrts, kurš pieprasījis kaut kãdu maksäjumu 170Eur. Vīrietis atbildëjis ka viņam esot tikai dolâri. Kad saruna beigusies prasījis manai mammai vai mäjâs neesot Eiro, jo ar $ nevarot norëķinãties. Mamma protams atbildëja, ka naudas viņai nav. Tad ieslëdzies nãkamais scenãrijs. Brãlim sasistajã mašīnâ esot divi televizori kuri kaut kur jãnoliek, vai nevarot mãjäs pie mammas? Un grūdis viņai rokãs ar gumiju apņemtu dolãru žūksni. Protams nojauzdama ko ļaunu mamma nepieļâva arī šã scenãrija realizēšanu. Tad sekoja nãkamais - lai parâdot banku vai maiņas punktu kur var samainīt $ uz Eur. Visä tajã stresâ viņa attapâs paņemt mobilo un piezvanīt man, un izstâstīt kas notiek. Un šķiet tas nostrâdâja. Sarunã pa tel. teicu mammai lai pasaka, ka maiņas punkts ir t/c Tobago, lai brauc turp un es arī uz turieni aiziešu. Mašīnã sêdošie kļuva tramīgi. Jautãja kam zvanīja. Mamma pateica, ka zvanīja meitai un es aiziešot uz vietu kur tiks mainīti dolâr, un noskaidrošot situâciju. Ilgi vairs nebija jãgaida, kad mašīna pusceļâ pie Jaunpilsëtas laukuma tika apstâdinãta un mammai likts izkãpt.
Labi ka viss tâ beidzâs.
Esiet modri, brīdiniet savus gados vecäkos tuviniekus. Izskatãs ka šie tumsnëjie ļaudis izmanto vecãkus cilvëkus lai pastrâdâtu savus negodīgos, noziedzīgos, slēptos nodomus.

Komentāri (39)

  • -7
    Novadnieks 13.11.2016, 20:03:12

    Inese Andersone.Nekas nav dzirdēts par tādu rakstnieci.

  • 0
    Indra Vita 13.11.2016, 20:14:30

    Inese Andersone tiešām nav rakstniece.
    Labāk brīdiniet savus gados vecākos radiņus un paziņas.

  • -5
    Novadnieks 13.11.2016, 20:29:44

    Brīdināt par ko?Un kāpēc tieši vecos cilvēkus?
    Izlasot to rakstu,nesaskatīju tajā nekādu kriminālu.Tieši otrādi,solīja atlīdzināt par palīdzību.Nebija ne draudi,ne vardarbība.Varbūt vispār uz ielas labāk nerādīties?Cilvēkiem bieži iesaka uzmanīties no aizdomīgiem cilvēkiem.Tad šajā sakarā ir jautājums,kādam ir jābūt cilvēkam,lai viņu var uzskatīt par aizdomīgu?

  • -1
    reku 13.11.2016, 20:14:50

    Gan jau Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā arī pa kādam rumānim dzīvo.Un taisni tiem klājas tik švaki,ja jābrauc šurp uz Latviju slaukt lētticīgos.

  • -2
    Latvija pāri visām! 13.11.2016, 20:58:02

    Letiņi acīmredzot labi kotējas rumāņu lohotronistu reitingā, ka šie gatavi mērot tādu garu ceļu..:)

  • -1
    Riebīgais 13.11.2016, 21:03:07

    Kāpēc man nekad netrāpās šitie kadri?:D

  • 0
    Nif nifs 13.11.2016, 21:15:13

    Jo piemānīt vecas tantiņas ir drošāk nekā jaunu, spēcīgu vīrieti (piedod, spriežu pēc profila bildes). Man reiz melnīgsnēja dāmīte ap 40 prasīja kur poliklīnika. Kad parādīju, tad ar sāka uzbāzties, neatceros vairs, vai naudu prasīja vai kkādu štruntu pārdot gribēja. Aizejot atskatījos - ne nu gāja uz poliklīniku, nekā. Ķēra nākamo upuri. Tas notika Lielā prosp.krustojumā ar Kuldīgas ielu, pagājšvasar.

  • 0
    Brīvā Latvija 13.11.2016, 21:11:43

    Tos bračkas no tilta bez multikulturālas muldēšanas.

  • -3
    Novadnieks 13.11.2016, 21:23:22

    Tad jau tu tik pat ļauns kā es,rakstīdams par kāju iebetonēšanu spaiņos un Ventā iekšā.

  • 0
    Novadnieks 13.11.2016, 21:17:01

    Tieši šitādi te man arī nav trāpījušies,bet citāda kalibra žuļiku šestaki ir jāsastop bieži,kaut vai VID vai CSDD un citi augstas pilotāžas izspiedēji.

  • 0
    keda 14.11.2016, 08:23:45

    Man gan pirms gadiem 7 trāpījās "bulgāri", kuriem baigi vajadzēja naudu un kuri ar varu gandrīz vai lika drēbes auto bagāžniekā pie veikala un visu laiku prasīja, cik tad iedos? Kad teicu, ka divus latus, sāka kaut ko burkšķēt un aizvācās ar visām mantām. Arī kaut kādu palīdzību dikti vajadzēja.

  • -3
    Citizen 14.11.2016, 15:58:35

    Varoni-dauzītāj, cik tad tādus bez brīdinājuma esi sadauzījis?

  • -2
    Citizen 15.11.2016, 08:14:59

    VENTAS BALSS administrācija dzēšot ārā komentārus izdzēst arī tos kuri saistīti ar attiecīgo kom, lai nejauktu galvu citiem.

  • 0
    Novadnieks 14.11.2016, 16:10:38

    Tev iekšā kaut mazliet pozitive ir?

  • 0
    Edvīns 14.11.2016, 20:23:32

    Saprotams, ka Tante līdzjūtīga, bet vispār vajadzēja pateikt, lai iet pie veikala "Elvi" vai "Top", kur šoferi visu laiku apgrozās, tad lai arī ceļu parāda.
    Vai arī , lai paši pazvana "113", lai "ātrie" atbrauc un aizved!
    Un treškārt, Tante tikai neiedomājās, uzreiz meitai vajadzēja zvanīt!

  • -2
    negative 14.11.2016, 22:01:44

    Pilsoni,ja Tu to man, man tie atkritumi ikdienā jāredz kā viņi piesārņo apkārtni gan morāli gan fiziski. Diemžēl gan radiem, gan paziņām tie atkritumi ir ģļēvi uz ielas uzbrukuši, tāpēc izmantoju katru izdevību

  • -4
    Citizen 15.11.2016, 08:16:30

    hahaaaa, tu tak esi jocīgs, es tik bieži redzu vienus un tos pašus čigānus, bet neviens ar zilumiem nestaigā.

    Ko tu te muldi, ieraugot kādu tumsnāku cilvēku noteikti uz mājām jau skrien.

  • -1
    negative 15.11.2016, 21:45:43

    ja jau bieži redzi vienus un tos pašus čigānus, tad gadījumā neesi viens no tiem urodiem, kas melnos padibenes izmanto savu "bezrecepšu medikamentu" tirgošanai?

  • -5
    Novadnieks 15.11.2016, 22:09:43

    Ar ko tad baltās padibenes ir labākas?

  • 0
    negative 16.11.2016, 12:34:22

    atkarīgs ko tu uzskati par baltajām padibenēm, bet nu pārsvarā ar to, ka patīkamāk dzīvot līdzās un baltie tik daudz neatstāj aiz sevis mēslus, nesalauž visu ko var salauzt un necenšas izzagt tev zobus no mutes.

    p.s. vari nesākt atkal raudāt par kabineta liekēžiem, to visi jau ir lasījusi

  • -7
    Latvija pāri visām! 16.11.2016, 12:40:05

    Tipisks latviešu baltais padibene = ienīst krievus, ienīst čigānus, ienīst nēģerus.
    Un tad brīnās, ka pats nevienam nav vajadzīgs.
    Trīc un dreb kā šo okupēs...

  • -3
    Latvija pāri visām! 16.11.2016, 12:41:23

    Protams, ka nēģeris ne tuvu nav kulturāls, ja nav kulturāli audzināts. Loģiski.

  • 0
    Ventspilniece 16.11.2016, 17:51:54

    Kas lasījis Aleksandra Grīna grāmatu "Dvēseļu putenis",varbūt atcerēsies strēlnieka Konrāda teikto:"Pat suns neķēzās,kur gulējis,tikai krievs"
    Mūsdienu variantā varētu vēl papildināt:" ...un foruma komentētājs Kurzemnieks".

  • 0
    Anita 16.11.2016, 17:38:39

    Katrā tautā un jebkuras ādas krāsas cilvēku starpā ir slikti un labi cilvēki ,nav te ko dalīt pa dažādām frakcijām. Kurzemnieka iecienītie krievi vispār ir tādi ,kuriem istabā viss spīd un laistās ,mēslus met pa logu laukā, šodien gan mazāk , bet padomju laikā gan bija bieži redzams ,ka zem logiem mētājas visādas drazas , par laimi ilgāk dzīvojot Latvijā ir nedaudz iemācījušies ,ka tā darīt nav labi.

  • -6
    Latvija pāri visām! 16.11.2016, 18:10:30

    Ventspilniec, jūsu rusofobija jau sasniedz patoloģisku līmeni.

  • 0
    Novadnieks 16.11.2016, 19:08:19

    Kurzemniek,nosauc kaut vienu iemeslu.kāpēc katram ,sevi cienošam latvietim nebūt rusofobam.Tas prātam nav aptverams ,cik latviešu tauta ir cietusi no Krievijas nekaunīgās uzkundzēšanās,no ņirgāšanās par mūsu tautu.Varbūt esi dzirdējis,ka PSRS laikos krievam bija teiciens,ka Rīga esot laba pilsēta,tikai latvieši esot daudz.Vēl tagad,pēc 26 gadiem neatkarībā no tiem izdzimteņiem,liela daļa no krieviem nemāk un vispār negrib runāt latviski.Nav svarīgi,vai viņš šeit ir iebraucis vai piedzimis,viņam ir jārunā valsts valodā un jādzīvo ,ievērojot Latvijas likumus.Un ,kas attiecas uz bērniem skolā,tad krievu bērniem latviešu valoda ir jāmācās obligāti,bet latviešu bērniem var būt izvēles brīvība uz valodām.

  • -7
    Latvija pāri visām! 16.11.2016, 18:17:26

    Anita,
    jā, kādreiz no ģerevņas atbraukušais krievs nebija īpaši kulturēls.
    Tagad to pašu var attiecināt uz letiņiem.

    Pat vairāk - krievu kultūra sāk pārsniegt latviešu, to var redzēt, salīdzinot divus VB forumus.
    Daži letiņi gānās, zākājas un lamā visu,
    ko nespēj aptvert ar savām trīspirkstu pierītēm.
    Īpaši to, kā jāuzturas pret citiem Latvijas iedzīvotājiem.
    Arī tas, kurā vietā ES atrodas letiņi gandrīz visos rādītājos,
    par kaut ko liecina, ļoti maigi izsakoties...

  • 0
    reku 17.11.2016, 16:31:23

    Par to forumu taisnība,krievu versijā tā negānās viens uz otru,kā šite.Bet,man domāt tur ir cits iemesls-tie krievi,kam katra vārda galā maķ-peremaķ,vienkārši tur neparādās,tiem citas intereses-vodka,mordobojs,sēmuškas,utt.
    Latviešiem laikam šādas krasas noslāņošanās nav,sabiedrība daudz maz vispusīgāka.Var inteliģenti paspriest un var arī riktīgi nolamāt,ja aizķer nervu.

  • -6
    Latvija pāri visām! 16.11.2016, 18:21:49

    Un, ventspilniec, papildinot domu,
    kapēc lai krievs neķēzītu uz tādām (arī -iem, lai man nepiesien diskrimināciju:)
    kā tu, jau skarbāk izsakoties.

    Pasaki kaut vienu iemeslu!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: