Sveiciens viltvāržiem un alkohola un narkotiku cienītājiem.

Anita | 30.10.2016, 08:07:08 | 1180

Vai labi pavadījāt nakti?Atkal kāds dzīves apbižotais , ar mazvērtības kompleksu slimojošais un zem citu vārda varoni tēlojošais ir padarījis savu melno darbu .Rokraksts nu gluži kā Victoram Def , un VB arī netiek galā ar tādiem , nu žēl .Samainīju sava profila bildi ,bet tas jau nav uz ilgu laiku, pamodīsies no alkohola vai narkotiku reibuma un atkal manu bildi samainīs . lai visiem jauka diena!

Komentāri (28)

  • -7
    Novadnieks 30.10.2016, 08:25:19

    Tik tiešām,bilžu maiņai ir īslaicīgs efekts,bet VB administrācija varēja kaut ko izdomāt,lai pēc kārtējās cūcības forumā, cilvēkiem ir skaidrs,ka tas nav tāda un tāda cilvēka komentārs.Ja nemaldos,tad VB administrācija var noteikt,vai tāds un tāds komentārs nāk no,piemēram,Apsargs IP adreses.Un attiecīgi dara foruma dalībniekiem zināmu,ka tas nav īstais foruma dalībnieks,bet gan viltvārdis.
    Ceru,ka manis minētās amatpersonas nav ieinteresētas intrigās forumā un kaut ko darīs lietas labā.
    Šaubos,ka šoreiz visi tie ņirgājošie un stulbie komenāri ir Apsarga vai Anitas rakstīti.Arī par Victor Def visus 100% nevar dot,jo cik tad ilgi cilvēks var būt stulbs.

  • 0
    666.lv 30.10.2016, 08:39:19

    Ar tām IP adresēm nemaz tik vienkārši nav noteikt,ja vien lieto nopietnāku interneta pārlūku.Es,piemēram,pašlaik rakstu no Vācijas:
    Your IP Address Is:
    178.63.97.34
    City: Nuremberg
    State: Bayern
    Country: DE
    ISP: Hetzner Online AG
    Tagad iziešu no TOR pārlūka,ieiešu atpakaļ,un adrese jau būs pavisam cita.Tā var mainīt atrašanās vietu bezgalīgi daudz reizes,ja kādam ir patikšana to darīt.Galvenais ir tas,ka informācija iet caur daudziem serveriem un sākuma punktu atrast ir praktiski neiespējami.

    www.torproject.org

  • 0
    666.lv 30.10.2016, 08:49:13

    Tor ir brīvprogrammatūra, kas nodrošina anonimitāti internetā un palīdz apiet cenzūru. Tā ir izstrādāta, lai lietotāji varētu izmantot internetu anonīmi tā, lai to darbības un atrašanās vietu nevar noskaidrot. Populārs veids, kā lietot Tor, ir izmantojot Tor Browser, kas apvieno Tor programmatūru kopā ar pārlūkprogrammu, kas atvasināta no Mozilla Firefox, papildinot to ar dažādiem paplašinājumiem.

    Tor pārvirza interneta datplūsmu caur bezmaksas vispasaules brīvprātīgo uzturētu tīklu, kas sastāv no vairāk nekā sešiem tūkstošiem retranslatoru[3], lai noslēptu lietotāja atrašanās vietu un darbības no jebkura, kas nodarbojas ar datortīklu uzraudzību vai datplūsmas analīzi. Tor izmantošana krietni sarežģī interneta aktivitāšu sasaistīšanu ar lietotāju. Tor mērķis ir aizsargāt lietotāju privātumu, kā arī viņu brīvību un spēju veikt konfidenciālu saziņu, kas ir droša pret pārtveršanu. Tāpat Tor arī ļauj apiet dažādās valstīs pastāvošos interneta cenzūras mehānismus. Kādā slepenā ASV Nacionālās drošības aģentūras novērtējumā Tor tiek raksturots kā "augstas drošības un zema latentuma interneta anonimitātes karalis" un ka "citi troņa pretendenti nav redzami".[4]

    Tor darbības pamatā ir sīpola maršrutēšana — šifrēšanas slāņi, kas uzklāti viens otram virsū, līdzīgi kā slāņi sīpolā. Tor vairākkārtīgi nošifrē sākotnējos datus, tai skaitā mērķa IP adresi, un tad nosūta tos caur virtuālo ķēdi, kas sastāv no vairākiem nejauši izvēlētiem Tor retranslatoriem. Katrs retranslators atšifrē tikai vienu slāni, tikai lai noskaidrotu nākamo retranslatoru, kam pārsūtīt atlikušos šifrētos datus. Gala retranslators atšifrē iekšējo slāni un nosūta sākotnējos datus mērķiem, neatklājot un pat pats nezinot avota IP adresi. Tā kā saziņas maršruts ir daļēji noslēpts jebkurā ķēdes lēkumā, tas izslēdz jebkuru vienu punktu, kuru uzraugot varētu veikt saziņas deanonimizāciju.

  • 0
    666.lv 30.10.2016, 09:05:02

    Viedtālruņu lietotājiem.
    http://www.androidapps.biz/app/com.no.trace/lv

  • -1
    reku 30.10.2016, 08:27:16

    Par to bilžu un vārdu patvarīgas mainīšanas iespēju vajag uzbraukt portāla administratoriem.Protams,katrs var saukties,kā grib,bet aizsardzību katram lietotājam vajag garantēt.Vai tik viss šis bardaks nesākās līdz ar reģistrācijas ieviešanu?
    Tad kāda vella pēc to reģistrāciju vispār vajag?

  • 0
    Novadnieks 30.10.2016, 10:31:40

    Tā tas laikam arī būs,ka tas bardaks sākās ar to reģistrācijas ieviešanu.Ieviesa kaut ko jaunu,bet viss ar mīnusa zīmi.

  • -6
    Anita 30.10.2016, 09:06:43

    666.lv- tas jau ir jauki ,ko tu raksti , bet es esmu vienkārša interneta lietotāja un neesmu gatava kļūt par IT speciālisti ,esmu tam par vecu , taču VB varētu tiešām izmantot kādu labu šīs jomas speciālistu , lai tādas lietas forumā nevarētu notikt.Saprotu jau arī ,ka cilvēkam vajag kaut kur likt savu uzkrāto ļaunumu ,bet vai forums ir īstā vieta - nezinu, bet tev paldies par plašo skaidrojumu.

  • 0
    666.lv 30.10.2016, 09:19:22

    Neņem ,lūdzu,ļaunā,bet tas plašais skaidrojums gan vairāk būs noderīgs tiem "sliktajiem",lai VB speciālisti viņiem tik lēti netiktu klāt...

  • -6
    tā viš i 30.10.2016, 09:44:03

    Labrīt visiem! Kas tev,Novadnieks, nepatīk manos vakardienas komentāros? Esmu izskrējis cauri tēmām un neesmu atradis savu viltvārdi. Laimonis palaida pīli ar tēmu-es vairs nevaru.Tad jūs veselu stundu Laimoni žēlojiet ar sirsnīgiem padomiem.Pēc tam es viņu izkodu un ieliku komentāru-kur ir tēmas autors?Arī par Anitu es izkodu to ākstu un ieliku komentāru-Laimonis:).Tā kā viss ir OK.Vajag bikiņ analītiku pakustināt katram.

  • -2
    Novadnieks 30.10.2016, 11:34:25

    Nu neticu ka tu vakar vakarā rakstīji tos stulbos(neadekvātos) komentārus,jo tā uzvesties var tikai galīgs muļķis.Neizslēdzu varbūtību,ka arī tagad es neatbildu īstam APSARGAM.

  • -7
    tā viš i 30.10.2016, 09:49:42

    Anita,paldies! Tev nav pamata satraukties par viltvārdi-tavu pēdējo koment es tā arī sapratu.Arī tava jaunā profila bilde to apliecina.Nesaprotu,par ko te cepās tagad.Lai visiem jauka diena!

  • -7
    Latvija pāri visām! 30.10.2016, 09:59:46

    Bet ja nu Tors ir jeņķu specdienestu ieviests,
    kā reiz lai pieķertu tādus slēpties gribētājus?)

  • -1
    Parteigenosse 30.10.2016, 10:33:29

    Varbūt labāk būtu pavisam pārvākties uz ventasbalss.ru?
    Kremļa slavinātājiem latviskā foruma versija nav tā īstā vieta.
    (Nebūt neesmu amerikāņu draugs).

  • 0
    666.lv 30.10.2016, 10:49:03

    Kurzemniek,maz ticams,ka Ventas Balss portāla cenzors meklēs palīdzību pie ASV specdienestiem,lai atkostu Lemberga propagandas portālam nevēlamus komentētājus.

  • -3
    Novadnieks 30.10.2016, 10:44:05

    666.lv,tas āksts jau varētu te pērties,būdams gandarīts savā stulbumā,bet ir cilvēki(komentētāji),kuri naivi būdami notic, ka tas nav viltvārdis,bet gan persona no profila.Tādējādi var rasties vel vairāk idiotiski komentāri.Tas nav noslēpums,ka,ja pūlis histēriski bļaudams melnu sāks saukt par baltu,tad tas pūlis kļūs arvien lielāks.Cilvēku stulbumam nav robežu.Par tādu stulbumu jau liecina šajā tēmā saliktie mīnusi labiem komentāriem.

  • 0
    666.lv 30.10.2016, 10:51:16

    Novadniek,vai es ar savām pārpublikācijām esmu kaut kādā veidā aizskāris Jūs?
    Ja tā,tad atvainojos.

  • 0
    Novadnieks 30.10.2016, 11:40:14

    Nē,666.lv,neesi mani aizskāris.Izlasot manu komentāru,esi kaut ko pārpratis.Es rakstīju par to ākstu,kurš muļļājas te kā peļu sūds pa putraimiem.666.lv bija kā uzruna,un tad seko komentārā izteiktā doma.

  • 0
    666.lv 30.10.2016, 12:00:19

    Viss jau ir labi,pats vien vainīgs,ka bez brilles lasīju.Komatus un punktus spēju riktīgi redzēt tikai ar četrām acīm.

  • 0
    666.lv 30.10.2016, 12:02:35

    My IP Info
    City: bucharest
    State/Region: bucuresti
    Country: ro - ro flag
    Postal Code: 060222
    Time Zone: ETC +03:00
    ISP: voxility srl

  • -4
    Latvija pāri visām! 30.10.2016, 12:51:43

    666lv, protams, tas neattiecas uz forumos rakstītājiem un tiem, kas vnk ciena savu privātumu :)

  • -4
    Latvija pāri visām! 30.10.2016, 12:57:40

    Parteigenosse, neko darīt, latviešu tautas izdzīvošanas intereses to prasa!

  • 0
    šašliks 30.10.2016, 13:52:26

    Nesapratu. Te var piereģistrēt vairākus profilus zem viena nosaukuma?

  • 0
    šašliks 30.10.2016, 14:11:24

    O jopčik, tiešām var. Kāpēc vispār tādu lietu atļauj?

  • -3
    Anita 30.10.2016, 16:00:12

    Kā redzams, viltvārdis ir augšāmcēlies .LABRĪT !!!Esmu atpakaļ savā vecajā bildē .Kā jau paredzēju ,kad atmodīsies no alkohola un narkotikām ,tā mainīs atkal mana profila bildi.

  • -3
    sandale 30.10.2016, 16:15:30

    Es tagad esmu kaimiņa sausziedis. Nobildēju ar telefonu.

  • -3
    Novadnieks 30.10.2016, 17:55:12

    Gan tagad,gan agrāk tu esi gatavais kretīns un šakālis no mugurpuses kodējs,Tāds arī nosprāgsi,varbūt kāds tevi nositīs-nebūtu slikti.

  • 0
    Ena 30.10.2016, 23:35:11

    Super jaunā foruma versija ! Liels paldies VB par ilgi vesto un beidzot ievesto netoksisko forumu ! Slava VB !

  • 0
    šašliks 31.10.2016, 16:30:54

    Tiešām super, veselu gadu aizņēma lai ieviestu reģistrāciju, no kuras tāpat jēgas nav. :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: