Auto vaditaju neuzmaniba..

Latviete | 26.10.2016, 09:25:10 | 1472

Fascinējoši cik gan "LIELISKI" autovadītāji brauc pa Ventspil ielām.
Lielajā krustojumā pie Tobago laikam neviens neprot šo krustojumu izbraukt,braucot no ostas puses, kas nesaprot nu aizejiet pajautājiet kādam zinošam kā pareizi jabrauc..
Un laikam lielākoties pa pilsētu ātruma ierobežojums ir 30km/h..
Vakar mikroautobusa vadītājs gandrīz ietriecās vieglajā auto, šorīt pilnīgi pārredzamā stāvlaukumā man gandrīz uzbrauc.. Bet Tas jau ka neviens laikam neskatās kur brauc vnk fantastika nu kā var neredzēt otru mašīnu ja nav neviena šķēršļa kas aizsegtu otru mašīnu, tā vienkārši neredzēja, vai vienkārša nezināšana kam priekšroka un pēctam visi šie "Uzmanīgie" braucēji brīnās par avārijām.. SKATĪTIES VAJAG! UN ZINĀT NOTEIKUMUS! Nu nebrauciet ja nevarat pabeaukt un nezinat noteikumus..
CSDD laikam visiem izsniedz tiesības vai māki braukt vai nē..
visi pīkst par jaunajiem noteikumiem tiesību iegūšanai,bet paskatoties kas jau brauc pa ielām pareizi dara nu nevar visiem dot tiesības.. tie paši pensionāri nu saprotu ka viņiem arī kaut kur jānokļūst bet lielākā daļa tak neredz tik labi vairs un tad rodas tās saskrāpētās mašīnas un visādi negadījumi.. lielākoties sievietes nu nebrauciet ja nēesat pārliecināti par savu braukšanu, tas attiecas arī uz vīriešiem..
man tiesības ir tikai 8gadus bet neviena avārija neviens sods nekas nav pagaidam noticis, bet ar tādiem autobraucējiem kā Ventspilī laikam šis mans labais braukšanas stils bez negadījumiem drīz beigsies..
IEMĀCIETIES BRAUKT TAČU...
P.S. atvainojos par drukas kļūdām..

Komentāri (15)

  • -1
    Dominiks 26.10.2016, 09:36:03

    Jums viss vel priekšā.

  • -1
    Dominiks 26.10.2016, 09:46:52

    Nu,nu bišķi lēnāk,pensionāri nobrauc pat gadus 40 pie stūres un neviena avārija.Redzēju kā jauni džeki pie Tex Mex nemācēja atpakaļgaitā iebraukt brīvā vietā un rezultātā apskādēja gan savu glauno mašīnu ,gan otru mašīnu,izleca laukā palūrēja un tad auto iekšā un kā dūmi kūp prom.Pensionāri te traucē.Mobilie telefoni vairāk.

  • 0
    Latviete 26.10.2016, 09:50:52

    protams ir cilveki kas brauc un viss ir kartiba bet iet jau runa par tiem kas neskatas kur brauc vai vienkarsi neredz vairs.
    mobilot jau neviens nekontrole ka lieto pie stures. ka saka vecam sunim jaunus trikus.. tas pats ar cilvekiem ja nav iemacijies braukt tad nav ko sedet pie stures bet visi jau doma ka brauc labi.. lai gan paskatoties uz tiek lieliskajiem braucejiem taadas avarijas vien no tadiem kam par daudz tas parliecibas vai par maz..

  • 0
    Dominiks 26.10.2016, 10:06:22

    Pabraukt pa tilta apli pirms 8.00 ir riska spēle. Visi gudri un visiem jatiek pirmajiem.Ventspilī tā nedzird,bet Liepājā auto taures nepacietīgas taurē ļoti bieži.

  • 0
    qwerty 26.10.2016, 18:40:43

    Meitenes, atļausiet iekomentēt?
    Man tiesības ir no 1982 gada , nelielīšos par savu braukt prasmi , taču uz ceļa vados pēc DDD principa.
    Kas ir DDD? Tas ir saīsinājums no krievu valodas vārdiem : Dai Duraku Dorogu (dod mulķim ceļu). Lai gan eksistē CSN un cenšos tos ievērot , tomēr attiecībā ar citiem satiksmes dalībniekiem man bieži ir nācies pielietot šo DDD metodi.
    Varam protams diskutēt par sieviešu un vīriešu prasmēm vadot auto. Gan vieni ,gan otri ir gan labi un arī ir sliktie braucēji. Piemēram , maniem auto divas reizes virsū ir uzbraukuši sievietes (bleķi saskādēti ,saskaņotie paziņojumi utt.) , toties citas divas reizes esmu ticis nobloķēts stāvvietā , tā ka ne mašīnā iekāpt ,ne izbraukt. To savukārt paveica vīrieši ar saviem auto. Taisni jābrīnās. Stāvi , gaidi , šamie atnāk ,pat acis nepablisina un aizbrauc . Ziniet , nav vietas jautājumam par dzimumu, vecumu , bet runa ir par attieksmi. Par attieksmi pret citiem , ne tikai savām ērtībām un patvaļai vai egocentrismam . Re kāds man auto , re kā es māku ...
    Reiz skatījos raidījumu no UK , par agresīvajiem braucējiem. Tur viņiem lika pārvietoties tukšā istabā krustu šķērsu (ap 10 cilvēki) un ziniet ,neviens nevienu nepagrūda vai nenospieda malā , neviens . Tikai kādēļ gan , kad esam savās mašīnās , mēs pārvēršamies un nav ne miņas no iecietības un tolerances ?

  • -1
    Latvija pāri visām! 26.10.2016, 18:46:40

    Par attieksmi, iecietību un toleranci vai to trūkumu -
    tas ir tik pat filozofisks jautājums kā -
    kāpēc neizdevās uzcelt komunismu?)

  • -1
    Latvija pāri visām! 26.10.2016, 18:48:33

    Un kāpēc pārvēršamies?
    Vnk mans nams ir mana pils,
    bet mans auto ir mans tanks:)

  • -1
    Rasma 26.10.2016, 20:36:08

    Piekrītu Kurzemnieks. Žēl ka mums ir tik daudz aprobežotu Ventspilnieku un rakstu autoru! :)

  • 0
    Latviete 27.10.2016, 09:28:47

    Kads sakars komunismam:D
    bet to ka lielaka dala ventspilnieku doma ka tiesam ar tankiem brauka un neskatas kur brauc tas gan tiesa..
    tik daudz jau ka labas rokas prieksroka nu vaidzetu iemacities vai paskatities vai tam otram maz ir kur palikt ja tomer jums ir prieksroka.. vai tad tiri cilvecigi paskatities un palaist nevar...
    sodien atkal jau kura diena ka kads neskatoties vienkarsi brauc virsu..
    P.S. Pozitivais ka vismaz mana reakcija del tadiem braucejiem palielinas:D

  • 0
    Riebīgais 27.10.2016, 11:02:57

    Super,reakcija palielinās,mazāk iespēja ka iekritīsi..:D

  • 0
    Aigars Berzins 27.10.2016, 12:27:09

    Žetons" qwerty" komentāram!
    Jau sen kā vairs nevienam neko nepierādu un pirms brauciena noskaņojos uz DDD principu. Lai kā arī citreiz gribētos kādu pārmācīt - tās galu galā būs manas nervu šūnas, kas cietīs! A man to vajag???
    Koroče, braucēj - ja Tavas braukšanas iemaņas ir ļoti labas un Tu spēj zibenīgi novērtēt situāciju uz ceļa, tad esi, lūdzu, tomēr iecietīgs pret pārējiem, kuriem nav tādas pieredzes. Tās pāris sekundes nav tā vērtas, lai bojātu garīgo gan sev, gan citam.
    Un tiešām, Rimčikā, burzmā pie plauktiem un rindā mēs spējam nekonfliktēt un dalīt telpu pēc vispārpieņemtajiem vai cilvēciskiem noteikumiem, bet iekš auto tā domāšana un uzvedība nez kāpēc izmainās...

  • 0
    Edvīns 27.10.2016, 12:40:52

    Nuja, kādreiz slavenais poļu autobraucējs savā grāmatā "Drošs ātrums" rakstīja: "Svarīgāk par iebraukšanu līkumā ir izbraukšana no tā...", jeb pārfrāzējot: "Svarīgāk par iebraukšanu situācijā, ir izbraukšana NO situācijās", jeb salīdzinājums ar lidmašīnu - svarīgāk par pacelšanos tomēr ir veiksmīga piezemēšanās:)

  • 0
    tā viš i 27.10.2016, 22:16:51

    Labs! :))

  • 0
    keiss 27.10.2016, 19:33:03

    pie tobāgo braucot āra no termināla puses visi brauc sava josla,nav jāskatas uz citu pretimbraucošo,un tad tikai pārkārtojas pirma josla,lasiet noteikumus.

  • 0
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 21:57:49

    Tāpēc ka Rimčikā var dabūt pa ausi, ja neuzvedīsies,
    bet tankā pavisam citas sajūtas :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: