Vēlreiz par ceļa zīmēm

Gints Linde | 29.09.2016, 09:54:17 | 1247

Šorīt, 29.09.2016. atkal pie Saules ielas 33. nama nav atrodama stāvēšanas laiku ierobežojoša (2h) ceļa zīme. Šī jau ir ceturtā reize, kad tieši šajā vietā pāris mēnešu laikā tiek veikti "ļoti būtiski" uzlabojumi. Jautājums pilsētas saimniekiem (laikam, diemžēl, retorisks) : cik naudas izteiksmē šiem darbiem (izbraukšana uz objektu vairākas reizes, materiāli, darba resursi, darbinieku darba laika likmes, u.c.) ir piešķīris vienlaikus pašvaldības deputāts un komersants - minētajā ēkā esošās tirdzniecības vietas īpašnieks proporcionāli pilsētas iedzīvotāju - nodokļu maksātāju iemaksātajām naudas summām pašvaldības budžetā. Vienkārši normāls Pilsētas ar rītdienu nodokļu maksātāja jautājums, vai ne ...

Komentāri (22)

 • -4
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 29.09.2016, 16:06:23

  Informējam, ka kā jau p/i "Komunālā pārvalde" solīja, auto novietošanas ierobežojošā ceļa zīme Saules ielā pēc aktīvās tūrisma sezonas beigām tiks demontēta, jo rudens un ziemas sezonā tā vairs nepilda savu galveno funkciju - ierobežot apkārtnē esošo viesu namu klientu auto novietošanu ilgstošai stāvēšanai. Nākamā gada pavasarī ceļa zīme tiks atjaunota.

  Ceļa zīmju uzstādīšana vai noņemšana atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem, kā arī to apsekošana, uzturēšana kārtībā un atjaunošana pēc bojājumiem pašvaldības atbildības robežās ir viens no p/i "Komunālā pārvalde" pienākumiem, kas tiek veikts regulāri, tādēļ jautājums par izmaksām šeit īsti nav vietā.

 • 0
  šašliks 29.09.2016, 17:42:11

  Tādā gadījumā jums algu vajadzētu neredzēt kā savas ausis. Gāliņciemā (un ne tikai) katra otrā ceļa zīme ir vai nu ieaugusi krūmos, vai tajos jau uzstādīta.

 • 0
  Gints Linde 30.09.2016, 11:22:50

  Jautājums par izmaksām ir nevis nevietā, kā God.Kom_Parvalde te deklarē, bet tieši vietā, īpaši , ja šajā gadījumā tiek lobētas viena komersanta un vienlaicīgi - pašvaldības deputāta - biznesa intereses. Paskaitiet, God.Kom_Parvalde, cik šajā "uzņēmējiem draudzīgajā pilsētā" nav mazo kafejnīcu vai mazo veikalu, kuru īpašnieki nav Pašvaldības deputāti un nespēj tērēt nodokļu naudu ( izmaksas), lai veicinātu sava uzņēmuma apgrozījumu un peļņu, regulējot auto novietošanu un stāvēšanu. No God.Kom_Parvaldes puses šādi "kompetenti" un "strikti" publiskie paziņojumi Masu Saziņas Līdzeklī, kāds šajā gadījumā ir VB portals, ir - maigi teikts - nožēlojami ...

 • -1
  žurka 30.09.2016, 13:42:38

  To Gints Linde

  Pilnīga taisnība, tas nav ne ētiski, ne korekti. Vēl Pētera ielā novāktas daudz gājēju pārejas un arī Sarkanmuižas dambja galā, kur gāja uz Tilta parku. Tur tiešām vajadzēja atstāt, jo tās tika regulāri izmantotas. Bet nē, kādam traucēja, neatbilda kaut kādiem noteikumiem. Par cilvēkiem, tai skaitā, gājējiem, arī vajag padomāt, nevis tikai par autobraucējiem. Vēl pilsētā ir cilvēki, kas pārvietojas kājām, nevis visur brauc ar auto.

 • -4
  vai man dieniņ!!! 30.09.2016, 14:00:39

  Ir tak pilnīgi skaidrs, ka Gatiņam Lindiņam ir personīga rakstura konflikts ar kādu tur deputātu, kuru pat nespēj publiski piesaukt vārdā, bet šo sīko blusas līmeņa problēmu situāciju gan spēj skaidrot tādā tirgus bābu tenku apgalvojuma līmenī un maļ to plati uz riņķi, jo situācija līdzvērtīga globālās katastrofas līmenim.

  Nu un kas tur tik noziedzīgs, ja kāds ir vērsies pie pašvaldības un pārliecinājis par kādas ceļa zīmes novietošanu, lai uzlabotu biznesu un cilvēkiem būtu darbs?
  Gatiņam labāk būtu, lai visi savus šrotus stāvvietās noliktu uz mūžu un pircēji, nespējot atrast kur apstāties, pabrauktu garām un veikali aizvērtos, un cilvēkus atlaistu?
  Tā ja ???

 • -2
  Nif nifs 30.09.2016, 14:57:30

  Tā arī nesapratu no autora murgojuma, vai tu esi par vai pret to noņemto ceļa zīmi? Man kā pircējam parastajam ir ērti, ja varu maliņā piestāt, ieskriet veicī un drīz atkal rullēt tālāk.

 • -1
  tā viš i 30.09.2016, 20:08:44

  tad rullē tālāk,veijkalu ir dausz!

 • -6
  Gints Linde 30.09.2016, 15:16:51

  Tādiem VB foruma lietotājiem kā "arprats" un "Hmm", kuru vārdi jau paši par sevi liecina par viņu "spriestspēju" un izpratni par procesiem un apspriežamajām tēmām, var paskaidrot (protams, ja viņi ir vispār spējīgi uztvert elementāras lietas), ka stāsts nav par autostāvvietām vispār, bet "izredzēto" personu manipulācijām ar sabiedrības līdzekļiem konkrētās vietās un Pašvaldības uzņēmumu sabiedrisko attiecību speciālistu publiskiem paziņojumiem, uzņemoties advokātu lomu augšminētajiem deputātiem - komersantiem.

 • -5
  Nif nifs 30.09.2016, 15:34:47

  Nu nez, par kādu spriestspēju liecina fakts, ka šāda veida problēmas risina portāla forumā =D

 • -5
  Gints Linde 30.09.2016, 17:25:32

  Cien. vai God. "Hmm", lai veicinātu Jūsu izpratni par to, kur un kādas problēmas ir risināmas, tad var tikai piebilst, ka ar šī Foruma starpniecību ziņa nonāk gan pie tādiem loģiski spriestspējīgiem (kompliments) indivīdiem kā Jūs , gan lēmējvaras, ja reiz šeit - šajā pašā Forumā nekavējoties no varas pārstāvjiem tiek reaģēts, lai kādu mazgātu tīru un baltu. Tātad, problēma ir tikusi sadzirdēta. Bet, ja kādu Visvarenais nav apveltījis ar elementāru izpratni par lietām un to būtību, tad normāla sabiedrība tādus žēlo ..

 • -1
  tā viš i 30.09.2016, 20:10:44

  tev tak vasara vēl galvā!

 • -3
  vai man dieniņ!!! 30.09.2016, 18:56:30

  Nu, Gint, nu Jūs dodat vaļā demagoģiju bābu tenku līmenī!
  Niks "arprac" ir tieši izvēlēts tādu eksemplāru dēļ kā Jūs, kas nemitīgi meklē problēmu tur kur to nav, un ja kaut ko ierauga, tad bļauj tā, ka liekas, ka pasaules gals klāt, tā vietā lai baudītu dabu un priecātos par dzīvi. Tieši tādu bļāvēju kā Jūs dēļ uzņēmumiem ir jāalgo par mūsu naudu tie pieminētie PR speciālisti, kuriem jāatbild gan uz saturiskiem un saprotamiem jautājumiem, gan uz pilnīgi stulbiem, bezjēdzīgiem, emocionāli pārspīlētiem jautājumiem, kuri te ir vairākumā, t.sk. šī tēma.

  Šinī gadījumā tikusi atrasta kaut kāda ceļazīme, kur nevar saprast, kas Jums par problēmām ar to. Jums viņa traucē dzīvot vai kas? Ja Jūsu apgalvojumi (kaut kāds deputāts kaut ko kaut kur nelikumīgi iztērējis nodokļu naudu) ir tik neapgāžami, tak griezieties varas iestādēs un ziņojiet, Drīzāk jau nē - tas Jums vienkārši ir sports - bļaut ne par ko.

 • -1
  tā viš i 30.09.2016, 20:15:56

  šinī gadījumā tu ielīdi nevietā,ja kas-ne saprati,ne spēji sakarīgi komentēt-tu jau tur nedzīvo,tādēļ arī zvani,kā zvans ,pie pamestas dzelzceļa pārbruktuves... .:)))

 • -2
  vai man dieniņ!!! 30.09.2016, 22:09:44

  Protams Tavi komentāri ir ļoti sakarīgi, it sevišķi šis "tad rullē tālāk,veijkalu ir dausz!" :)

 • -1
  tā viš i 30.09.2016, 23:13:16

  Nevaig meklēt gramma kļūdas-neesmu krievs,tādēļ gramma nedaudz klibo..

 • -3
  Gints Linde 01.10.2016, 09:27:34

  arpracam (arpracai)
  Pats (pati) nonākat divkosīgā situācijā, cenšoteis šeit - VB Forumā kādam norādīt par dzīves baudīšanu un dabas mīļošanu, kā arī pats pietiekoši haotiski un negramatiski cenšaties norādīt diskusijas dalībniekiem, kā dzīvot, domāt un gramatiski pareizi izteikt savas domas un paust viedokli. Visas pazīmes liecina, ka esat nopietns EKSPERTS jautājumos par to, ko kam rakstīt vai kādas problēmas risināt. neviltots prieks, ka mūsu starpā ir tik vispusīgi ļaudis tipiskā vārdā "arprats", kuri tik viedi izpaužas ..

 • -1
  vai man dieniņ!!! 01.10.2016, 09:58:14

  Tak atbildi beidzot, ko Tev tā ceļazīme nodarījusi un cik smagi mainījusi/ietekmējusi dzīvi! Tas taču ir ārprāts, ka tā var izdarīties pret nabaga vēlētāju!

 • -2
  Gints Linde 01.10.2016, 17:24:13

  Darbiņš atkal kādam psihiatram. Pacients - vārdā arprac , kam katrā trešajā teikumā ir kāds ārprāts. Žēl, ka dzīve apdalījusi šādus pabērnus, kam tēma ne tāda, gramatika ne tāda. Dzīve tomēr visā visumā ir nežēlīga ..

 • -2
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 03.10.2016, 17:14:49

  Pēc jebkura saņemtā iedzīvotāju priekšlikuma, situācija tiek rūpīgi izvērtēta un ierosinājums tiek īstenots, ja tam ir pamatojums un tas ir iedzīvotāju interesēs. Šajā konkrētajā gadījumā ceļa zīme ir visu ventspilnieku interesēs, jo, pirms zīmes uzstādīšanas, izvērtējot situāciju, tika konstatēts jau minētais par publiskās autostāvvietas nepieejamību iedzīvotājiem sakarā ar uz ilgstošu laiku novietotām tūristu automašīnām tajā.

  Ventspils pašvaldība izvērtē un iespēju robežās ņem vērā ikviena ventspilnieka ierosinājumu, tādēļ, ja ir pamatota nepieciešamība pēc vēl kādiem satiksmes kustības uzlabošanas pasākumiem pilsētā, aicinām iedzīvotājus izteikt tos un tie tiks izvērtēti. Piemēram, tieši pēc iedzīvotāju lūguma nule kā ierīkota gājēju pāreja Bērzu ielā pie Poruka ielas.

  Kas attiecas uz likvidētajām gājēju pārejām, informējam, ka p/i "Komunālā pārvalde" dažādu satiksmes kustības jautājumu risināšanas nolūkos ik gadu piesaista CSDD ekspertus, kas vērtē gan krustojumus, gan gājēju pārejas, pētot to noslogojumu, esošo satiksmes organizāciju un kustības drošību. Pēc viņu ieteikumiem, kā arī ņemot vērā normatīvajos aktos noteikto un citu valstu prakses pozitīvos piemērus, tiek veikti satiksmes kustības uzlabojumi. Piemēram, Sarkanmuižas dambī gājēju pāreja tika likvidēta, pamatojoties uz transporta līdzekļu un gājēju kustības intensitātes mērījumu rezultātiem, kas uzrādīja tikai vidēji 10 gājējus stundā, kaut gan gājēju pārejas ierīko vietās, kur stundā fiksēti 100 gājēji un 400 automašīnas. Arī citviet pilsētā ir vēsturiski saglabājušās gājēju pārejas, kas pakāpeniski tiks sakārtotas atbilstoši pašlaik spēkā esošajām normām.
  Savukārt esošajām gājēju pārejām Sarkanmuižas dambī pašlaik tiek izstrādāts to papildu izgaismojuma projekts, kā arī plānots tās aprīkot ar luksoforiem. Piesaistot ES finansējumu, paredzēts šos darbus veikt tuvāko gadu laikā.

 • -1
  DaceDucite 03.10.2016, 22:47:47

  man nepatik kom parvaldes darbs ,like uz leju

 • 0
  Antra Paegle 07.10.2016, 08:44:14

  Nezinu, manuprāt ne tikai ar ceļa zīmēm ir problēmas. Daudzi cilvēki atstāj pislētā mašīnas neievērojot noteikto attālumu no krustojuma. Ļoti izteikta problēma ir Vasarnīču un Līvu ielas krustojumā. Tāpat centrā pie bijušā Bugiņa....

 • 0
  Dominiks 07.10.2016, 09:07:50

  Pie bijušā Bugiņa noteikti

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: