ARBO WINDOWS

janis | 16.09.2016, 16:46:32 | 3899

lūdzu padalieties ar pieredzi vai atsauksmē par "Arbo Windows". Vēlos tur iet strādat,bet dzirdēts ir daudz kas,tādēļ jautāju.

Komentāri (30)

  • 0
    Raitis Kuzņecovs 16.09.2016, 17:19:13

    Onkulis pieteicās darbā.
    Ceturtdiena (pagājušajā nedēļā) bija pirmā darba diena, pirmdien (šajā nedēļā) atlaida no darba par to, ka taisot daudz brāķu. Viņa darba pienākumi: slīpēt logus un durvis. Uz vienu logu 10 minūtes laika.
    Apmācības nebija, ieveda cehā, apstāstīja un lika strādāt.
    Paldies kolēģiem, kuri vismaz pastāstīja un pamācīja, kā labāk un pareizāk.
    Bet vai samaksās par 3 nostrādātām dienām?
    Alga 500 euro bruto.
    Rīta maiņas no 6.00-15.00
    Vakara maiņas no 15.00-23.00 ja nemaldos.

  • 0
    Iveta 18.09.2016, 21:26:43

    Arbo Windovs -tā ir trakāka iestāde kā var tikai pilsētā iedomāties,man tā liekas ka ieslodzījumos ir daudz labāka dzīve nekā Arbo.Visu cauru dienu uz tevīm skatās kamerās kā tu strādā,par katru brāķi no algas velk nost.Raitis pareizi stāta,ka apmāciba notiek pašmācības ceļā vai ar kolēģu atbalstu.Vienas dienas laikā no cilvēka grib uztaisīt logu un durvju meistaru.No tevis prasa nez ko,bet maksāt viņi maksā smiekla naudu.Tāpēc padomājiet par darbu Arbo Windovs.

  • 0
    Paula 18.09.2016, 22:28:03

    O!!! Beidzot!!!!!Sen šito gaidīju!!! Draugs pastrādāja 3.nedēļas un es pa šo laiku tik daudz no viņa dzirdēju tikai sliktu...lēni strādā....slikti strādā....jau pirmajās dienās prasa ātrumu un kvalitāti,kas it kā nav savienojamas lietas.Alga tādam fiziskam darbam ir ļoti nepiemērota.Solīja arī pēc trīs mēnešiem piemaksu,bet draugs dzirdējis no kolēģiem,ka no piemaksām nekas labs nav...Pievienošos iepriekšējam komentētājam ,vai ir vērt iet tur meklēt darbu,paliksiet tik muļķa lomā

  • 0
    juris 19.09.2016, 08:10:22

    pēdējā vieta kur iet strādāt Ventspilī!jā nav darba...tad labāk sēž uz bezdarbniekiem!esmu strādājis tur...un tā visa ir patiesība ko rakstīja iepriekšējie cilvēki!sasolīs zelta kalnus,un čiks tik būs no tā visa!pēdējā laikā tur visam naudu grieza nost un taupīja!tā kā NĒ Arbo!

  • 0
    juris 19.09.2016, 08:19:56

    ā...un aizmirsu piebilst,jā pirmajā dienā nespēsi izdarīt to ko viņi prasa,tad patrieks Tevi kā vecu suni!!!

  • 0
    janis 19.09.2016, 10:37:48

    Paldies par atbildēm.
    Bet kas ir ar sestdienām un svētdienām,jo darbs man pa tiešām ir vajdzīgs un vislabāk par uzņēmumu var uzzinat no apkartejiem,jo esmu dzirdējis ka pārrunās sola tik tiešām tos zelta kalnus,bet beigās nekā. zinu ka varbūt tev rakstat dusmu iespaidā,jo dažī stasta arī labas lietas.

    Tātad,man ir jēga meiģīnat tur stradāt vai labāk iet Rimi par krāvēju

  • 0
    Raitis Kuzņecovs 19.09.2016, 13:11:16

    Arī mans onkulis, atnākot no pārrunām, bija stāvā sajūsmā, bet kā jau arī iepriekšējie komentētāji rakstīja, sasolīja zelta kalnus un tas arī viss!
    Viens puisis nostrādāja 2 dienas, un tad patrieca, par to, ka taisot brāķus.
    Saprotams, ka darbs tagad ir vajadzīgs, bet manā skatījumā labāk ej uz Rimi par krāvēju līdz brīdim, kad paspīdēs kas labāks!
    Veiksmi tev!

  • 0
    DaceDucite 19.09.2016, 19:11:09

    sitaja jautajuma man nav viedokla.man tikai jautajums vai tai arbo pasutit koka logus.interese pa leto

  • 0
    Raitis Kuzņecovs 19.09.2016, 19:34:36

    Pa lēto jau noteikti nebūs!
    Savā laikā vēlējos mājās mainīt uz koka-pakešu logiem-man par parastajiem (standarta ar 2 stikliem) paprasīja 1200 latus!

  • 0
    DaceDucite 19.09.2016, 19:36:25

    nepienemami dargi

  • 0
    Jānis Igars 20.09.2016, 16:58:18

    Atbraucu no Vācijas, pieteicos darbā Hansa Matrix un Arbo Windows.
    Strādājot Hansa Matrix mani sauca uz Interviju Arbo.
    Neko daudz man nejautāja un teica ka redzēšot kā man ies pirmā darba diena ,bet tā arī neaizgāju,jo tā arī bija jāsaprot,ka ja pirmajā darba dienā sevi nevarēšu pierādīt,tad "cya".
    Tapēc pirmās pāris stundas apsvēru iespējas un nonācu pie secinājuma,ka labāk ir palikt tur,kur esmu,jo ir zināmas izaugsmes iespējas.
    Ja tā visa ir patiesība ko ļautis runā par Arbo Windows, tad nostāšos viņu pusē. Labāk paskaties darbu kas tev patīk un uz kuru tu būtu gatavs iet pat brīvajā laikā,ja tiek dota šada iespēja. Pierādīt sevi,ka esi vērtīgs un uzcītīgs strādnieks,uzskqtu ka tas ir galvenais. Pēc nostāstiem saprotu ka Arbo tu esi tas,kas tu esi un tāds ari paliksi.

  • 0
    kaktuss 20.09.2016, 20:53:02

    Kādas atsauksmes par Bucher, Malmar, HansaMatrix uttjp.?

  • 0
    karlito 21.09.2016, 20:41:53

    Paziņa strādā Malmarā..algas esot samazinātas..

  • 0
    TK 21.09.2016, 21:10:04

    HansaMatrix, kaut kas stipri līdzīgs Arbo variantam - nav tik traki, bet nu arī algas smieklīgas. 370-400 Eur uz rokas, gribi vairāk, tad pirmos 3 gadus vari necerēt.
    Ar laiku arī jau sāk steidzināt un nepieļaut kļūdas + visam tam, par jebkuru darīto darbu jāatskaitas darba dienas uzskaites lapā - ko, cik daudz, no cikiem līdz cikiem un par kuras nepareizu aizpildīšanu arī nāksies skaidroties.
    Un pati labākā pērle no šī uzņēmuma vadītāja (vārdā nesaukšu, bet zinātāji gan jau sapratīs) sapulces laikā : ''Ja kaut kas šeit nepatīk, varat droši doties strādāt uz zivju kombinātu.''
    Secinājumus izdariet paši :)

  • -3
    cits 21.09.2016, 21:16:57

    370-400 uz rokas-tā jau ir ciešama alga.Nevis smieklīga.
    Vajag mācīties dzīvot taupīgi.

  • -3
    TK 21.09.2016, 21:40:50

    Ko tu te tagad stāsti, ka tā ir ciešama alga? Un ko pie velna vispār nozīmē taupīgi - dzīvot uz rolltoniem un ātrajiem kartupeļu biezeņiem, un tad ietaupīto naudu iztērēt ārstiem veselības problēmu dēļ?
    Un neaizmirsti, ka ir arī cilvēki, kuri dzīvo vieni paši, tad nu paskaiti, cik normāli var ar tādu algu padzīvot ja jāmaksā par dzīvokli, komunālie, pārtika un citas vajadzības - apģērbs, izklaide utml. Neaizmirsti, ka tomēr cilvēki grib dzīvot normāli, nevis izdzīvot ar tavu ciešamo algu.

  • -3
    Vaņa 21.09.2016, 21:46:03

    370-400 ciešama alga??? Nu jā, Latvju bāleliņam, kas pieradis pastalās staigāt, un dzīvot no rokas mutē varbūt. BET!... dzīvojam vienreiz, un jādzīvo ir LABI! Kāpēc jāknapinās, ja cilvēkam pienākas normāla dzīve bez lieka stresa par nākotni! Uz šo brīdi minimālajai algai jābūt vismaz 600!

  • 0
    Anita 22.09.2016, 07:22:58

    Laukos par 400 var dzīvot , bet tikai tāpēc ,ka pārtiku saražo paši un izklaidēties tikpat kā nav kur, par dzīvošanu arī nav tik dārgi , ja malkas apkure , bet taisnība - minimālai algai tiešām jābūt vismaz 600 , bet tas jau Latvijā būs tikai tad ,kad mēs būsim citos medību laukos , ja pa 10 eiro katru gadu palielinās minimālo algu,tad līdz 600 nieka 22 gadi jāpaciešas....

  • -4
    vai man dieniņ!!! 22.09.2016, 10:15:30

    Vai nav paradokss, ka tiem, kam vismazāk naudas vai alga, visvairāk smēķē un lieto alkoholu? Kur tam tiek dabūta nauda?
    Bija man tāds strādnieks, kurš mēģināja izdīgt 2-3 euro avansā tikai lai nopirktu cīgas nevis lai normāli paēstu vai apģērbtos.

  • -5
    Anita 22.09.2016, 10:47:10

    To sauc par smagu atkarību- viņi tiešām labāk uzsmēķēs un iedzers lielo alu, nevis normāli uzēdīs un par ģērbšanos vispār daudz nedomā, aiziet uz "HUMPALĀM "'un nomaina vecās pret tīrām, bet par to ,kur ņem naudu- nu vienkārši socdienests nāk pretī un maksā to minimālo iztiku un tad var arī nestrādāt, un vēl jau atliek pensionāri gan parastie ,gan invalīdi, kam patīk iedzert un tad tikai jāzina īstais datums kam kādā dienā tā pensija ir ,un tad tik atliek noķert īsto. Te nu visa atbildība jāuzņemas valstij , kas izlaida tautu , maksājot ne par ko . Man kā strādājošam neviens neko tāpat nedod pat krīzes brīdī , bet dzērājiem pasniedz palīdzīgu roku , lai nabadziņš neaiziet bojā.

  • 0
    TK 22.09.2016, 17:36:58

    Kāds sakars te ar dzērājiem vai smēķētājiem un vispār humpalām?
    Runa iet par uzņēmumu attieksmi, kuri no darbinieka prasa kvalitāti un ātrumu, bet maksā ''kapeikas''.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: