Kājrāpuļiem, ka izlīduši uz ielas!

Vaņa | 22.06.2024, 23:40:51 | 2334

Eksemplāri, kas ir apdalīti ar to, ka nav mehāniskā transportlīdzekļa: ja jūs vazājaties pa pa ielu kājām, ATCERIETIES: veloceliņš ir ātrgaitas maģistrāle, uz kura uzkāpt- vai nu nāves spriedums, vai invaliditāte! Un iemesls var būt ne tikai velo uzbrauciens, bet arī fizisks paskaidrojums par atrašanos nepareizā vietā! Ir pat tauta, kas brīnās: es stāvu uz veloceliņa (Lielais prospekts), vai tiešām velosipēdisti nevar apbraukt?! Pareizā atbilde ir: NEVAR, jo nav iemesla!!!
Veloceliņa klājuma krāsa ir sarkana! Sarkanais ir aizlieguma signāls! Šajā gadījumā kājāmgājējiem, kas pagaidām diemžēl nav aizliegti ar likumu! Mums ar atbalstītājiem ir radusies doma iesniegt petīciju izskatīšanai Saeimā par administratīvo sodu, par gājēju nepamatotu atrašanos uz veloceliņiem!

Komentāri (21)

 • -3
  Heinrich 23.06.2024, 05:46:28

  Kronis visam ir čigāni.Tie,no saviem Fabrikas ielas midzeņiem izlien parasti bariņos un uz tilta veloceliņa reizēm negrib griezt ceļu pa velojoslu PRETIMBRAUCOŠAM velosipēdistam.Gan tēviņi,gan mātītes,viss viens.
  Uzbraucot virsū šādai varzai,riskē ar salauztu ričuku.

 • -7
  Kriska 23.06.2024, 08:00:36

  Vaņa, ja ietves flīzītes sarkanas un baltas mišum saliktas . Kam tur drīkst atrasties?

 • -3
  Vaņa Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  Tā pat Kriska, kam tilta dārzā krūmi ap soliņiem traucē? :D

 • -5
  Pipars Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  Vaņam laikam derètu atsvaidzinàt CSN zināšanas???
  Nav tāda veloceliņa,ir velosipēdu ceļš.
  Starp citu,vai Ventspilī vispār ir kāds velosipedu ceļš un kur tàds atrodàs?

 • -1
  Heinrich Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  Vaņa nav vainīgs,ka lembergisti Ventspilī plaši lielās ar lielo VELOCELIŅU kopgarumu.Arī nepareizi nosaukumi ir "lipīgi".
  Jā ,ar velosipēdu ceļiem ir švaki,visur tie apvienoti ar gājējiem paredzētām joslām.Es zinu tikai pāris gabaliņus velosipēdu ceļa-pie Astartes benzīntanka un pie Circle Kā.Tādi mazi kumāsiņi.Varbūt,ka vēl kur ir.

 • -4
  Pipars Pirms 1 mēnesi, 1 dienas

  Tā viš i.
  Atbildigajiem vajadzētu aizbraukt uz Talsiem apskatities kāds izskatās jèdzīgs gājēju un velosipēdu ceļš.
  Bet Vaņam jaatceràs ka veloceliņš nav nekāda atrgaitas mağistrāle,noteikumi jāievēro arī tur.

 • 0
  Covid 19-24.ventspils.lv Pirms 4 nedēļām

  Vēl viens velosipēdu ceļa posmiņš ir Vasarniču ielā no Brīvdabas muzeja līdz Inženieru ielai.Tas nav daudz.

 • -6
  cilda Pirms 1 mēnesi

  Vaņam-kopš daļu gājēju ietves izgudroja iedalīt kaut kādiem aptaurētiem skrej... lid vadītājiem, normāli iziet nevar, ja pie 1 rokas bērns, pie 2.-mamma, kura bez atbalsta nevar paiet. Viņa jau sen lamā pārgudrās galvas, kas ko tik murgainu varēja izdomāt. Un tik idiotiski līkumot kā zaķis, viņa atsakās.

 • -4
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 1 mēnesi

  Cild kundz.
  Būt vaidziks tō Kinder un tō Mutter staidzinat atsevišķ,ne ab diu uzreiz.Tad būs būt petiekoš lie Plac prekš Kājam-gājej un prekš Diuriten-braucej,le zinat.

 • -6
  cilda Pirms 1 mēnesi

  Pārgudrajam mīnusotājam-bērnam jāatrodas pie rokas, tas ir likums, un mammair japietyr. Kaut kā no viena punkta lidz kaut Reņķu dārzam ir jānokļūst, vai tāpēc mājāq
  s būtu jāsēd, jo nepareizi taisīti veloceliņi? Paldies par nosaukumu vecam cilvēkam-rāpulis. Viņa lasīja un noteica, jā, nu redz esmu nosaukta skaistā vārdā, visu mūžu biju cilvēks.

 • -6
  Pilsēta Pirms 1 mēnesi

  "Godātam" tēmas autoram vajadzētu palasīt ceļu satiksmes noteikumus un pievērst uzmanību definīcijai par mazāk aizsargātiem ceļu satiksmes dalībniekiem.
  Bet, no otras puses ja riteņbraucējs redz, ka cilvēks stāv viņam ceļā un principiāli brauc viņam virsū un pēc tam gājējam draud ar fizisku izrēķināšanos un nolamā, tad tāds cilvēks uz laiku jāizolē no sabiedrības kā bīstams apkārtējiem un jāveic piespiedu ārstu pārbaudes.
  Bail pat iedomāties, kas notiktu ja tādam riteņbraucējam gadītos ceļā kāds trīsgadnieks pie pārventas bērnu pilsētiņas kur velosipēda celiņš iet gar pašas pilsētiņas vārtiem.

 • -3
  Covid 19-24.ventspils.lv Pirms 1 mēnesi

  Trīsgadnieks nekādā gadījumā nedrīkstētu atrasties uz velojoslas bez pieaugušo pavadības!Ja kas atgadītos,par to būtu atbildīgi tikai un vienīgi bērna vecāki vai citas persona,kas uzpasē šo bērnu.
  Jā,un ko iesākt ar pirmajā komentārā minēto situāciju ar čigāniem?

 • 0
  Vaņa Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Nu uz veloceliņa atrodošos eksemplārus principa pēc neapbraucu!

 • -5
  cilda Pirms 1 mēnesi

  ja būtu kaut kā redzami nodalīts, bet visu laiku krampjaini jātur māte, ka tik kaut ka nesametas kāja, un neiekāpj otrā pusē.

 • -5
  qwerty Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Ciskadrillistiem :
  1. Kad esat uz trotuāra ar velojoslu: Veļļuku nopirki, zvaniņam nesanāca?
  2. Redzēšu ciskadrillistu uz brauktuves , kurai blakus ir veloceliņš, ietaurēšu grāvī ! Visbiezāk tādus redz uz Kurzemes ielas...

 • -2
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 4 nedēļām

  Qwerty kung.
  Man Diuriten (Erenpreis Original no 1939.gad) venmēr apgādat ar šķindinamPulksten uz stūr.Kad manam labpatikt izbraukt ar Diuriten,venmēr pārbaudit,vai tō Pulksten varet zvanit.Tō ar ir Oriģināl,no Diuriten ražošan Laik,le zinat.Manam ar ne saprast tō Cilvēk,kō nevaret atļauties nopirkt Pulksten par daž Oiro.

 • -5
  Tā viš i! Pirms 4 nedēļām, 1 dienas

  Saprotami "VAŅAS" centieni ar savu leksiku izraisīt analogu negāciju tekstu vilni, tikai žēl, ka viņš nesaprot - šāds stils degradē pašu problēmu kā tādu. Bet problēma ir ievērības vērta. Varētu meklēt idejas kā risināt, bet izskatās, ka tas jau nebija mērķis.

 • -7
  yolo Pirms 4 nedēļām

  Cik pie mums ir daudz cilvēku, lai šī būtu problēma?

 • -4
  Zirgam jāsmejas Pirms 4 nedēļām

  kāda kļička tāda arī loģika. Debīla.

 • 0
  Vaņa Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Ir gadījies redzēt labu "ārstēšanas" variantu- apdzen šādu "gājēju" un viņa priekšā strauji apstājas, piespiežot to noiet no veloceliņa!

 • -4
  yolo Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Tad kad satiekas divi šādi ārstētāji, tad cerams, ka kāds blakus esošs jau būs sagatavojis savu tālruni filmēšanai :))

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: