Ieteikums policijai

Trauklupata | 05.06.2024, 13:40:40 | 2570

Vairākkārt tiek lasīts ko darīt lai uzlabotu braukšanas drošību.
Noņemiet visas papildsekcijas kurās deg zaļās bultiņas,kad luksofora deg sarkanais signāls.
Jo vairāk reižu saskaries ar to kad braucop pāri krustojumam pa zaļo,tev mauc priekšā tas kuram ir zaļā bultiņa,radot potenciālu avārijas situācijas.
Acīmredzot daudzi nesaprot kā ir jāuzvedas kad piebrauc pie zaļās bultiņas kurā deg pagrieziens pa labi.
Jamēr cilvēki nesapratīs.
Tikmēr nevajaga izdomāt jaunu velosipēdu,un radīt problēmas

Komentāri (13)

  • -1
    Piciš 05.06.2024, 15:48:14

    Un ko policija izdarīs? Noņems papildsekcijas?

  • 0
    Pilsēta 05.06.2024, 16:06:24

    Lauku iedzīvotāju lauku problēmas.
    Tādu funkciju, ka stingrāk kontrolēt satiksmes noteikumu ievērošanu no uzraugošām instancēm un pats galvenais kārtīgāk apmācīt jaunos autovadītājus tēmas autors neizskata?
    Nevajag dēļ dažiem "idiotiem" bojāt citiem dzīvi.

  • 0
    tery 05.06.2024, 22:17:43

    Nevis ņemt nost bultiņas, kas tiek liktas, lai neveidotos sastrēgumi, bet mācīt autoskolās satiksmes noteikumus. Tik tālu nu esam, ka neatšķir asfalta ceļu no blakus grants ceļa. Nesaprot, kurš no viņiem galvenais un arī neskatās uz zīmēm. Man viens vakar Tārgalē pie tā autoveikala (autobusiņa) gandrīz iebrauca sānā. Galvenais - pats nemaz i nedomāja bremzēt, uz zīmēm neskatās, diez vai pat pamanīja, ka deguna priekšā brauc mašīna pa galveno ceļu. Labi, ka man nebija liels ātrums un aizdomas, ka šis bremzēt netaisās. Parasti tādi vispār bez tiesībām brauc...

  • 0
    Trauklupata 05.06.2024, 23:40:16

    Kāpēc es iesaku lai ņem nost bultiņas.
    Aizvakar braucot pa Dzintara ielu virzienā uz pilsētu.
    Taisot kreiso pagriezienu,no labas puses nāca vieglais auto pa Kurzemes ielu.
    Loģiski ja es braucu oa zaļo gaismu,tātad tie kuri brauc virzienā no Kurzemes ielu, luksofora deg sarkanā gaisma ar zaļo bultiņu pa labi.
    Kā nāca oa Kurzemes ielu,tā nemaz pat nepaskatījās ne to ka auto brauc pa zaļo, gandrīz man ielika sānos,labi kad paspēju ieraut pretējā joslā...
    Ko normāli??
    Bāba pie stūres.
    Es panācu uz gaisa tilta,piebraucot blakus uztaurēju,pat nepaskatījās....
    Ko laiž pie stūres idiotus.
    Ar ko nodarbojas autoskolas
    Vai varbūt tiesības tagad var nopirkt tirgū

  • -1
    Trauklupata 05.06.2024, 23:45:05

    Es varu saprast kad jaunieši brauc bez tiesībām
    Bet kad visādus debīlismus veido cilvēki kuri ir izgājuši autoskolas
    Tas ir nonsens
    Ne jau visi kuri grib braukt var braukt
    Par šoferi nevar palikt
    Par šoferi ir jāpiedzimst
    Iedod idiotiem tiesības,un tad brīnās
    Kad bembisti sitās,un visādi brīnumi notiek uz ceļiem
    Ko nav droni kuri varētu regulēt satiksmi
    Vai varbūt jāliek mašīnā video reģistrators

  • -1
    ne 06.06.2024, 10:26:39

    Domāju, ka nepieredzējuši jaunieši pat labāk orientējas par vecāka gājuma cilvēkiem, kuri aizmirst noteikumus - brauc pa pilsētu uz 35, iebrauc aplī ar ieslēgtu kreiso pagriezienu, utt.

  • -2
    ne 06.06.2024, 10:29:43

    Protams, bembisti ir cita lieta, tur piespēlē dabiskā atlase

  • 0
    sranskis 06.06.2024, 14:08:55

    To ne- šie jaunieši arī zināja CSN? https://www.tvnet.lv/8035283/video-ventspili-dzerajsofera-izraisita-avarija-mirst-meitene-jaunietis-esot-ieverojami-parsniedzis-atrumu?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3Uc1DkA4YOV9hhTz32ITeZwfBGpB3WF27UUCAo4THivT3bHZPaavjSKMo_aem_ARFhaJLMWHB9nefgcR80_YeUihBE5m8JQzz4xpVDcm1mx-LwiKfn1F1-cA7mEW6LDaG9Il9uLck6UZafRyHAkpNI

  • -1
    ne 06.06.2024, 10:22:49

    Domāju, ka šī ir Ventspils un citu mazo pilsētu problēma, aizbraucot uz, piemēram, Rīgu, liktenis pats ātri liek iemācīties CSN.

  • -1
    sranskis 06.06.2024, 13:57:34

    šis laikam velk uz mēneša labākā komentāra godu! Laikam neesi Rīgā braucis pie stūres, ja tiek teikts, ka Rīgā tiek ievēroti CSN!

  • 0
    149.200 07.06.2024, 17:17:10

    Pajāt uz to luksoforu, labāk, lai poliči beidzot sāk ķert tos ped*iņus, ar cauriem izpūtējiem, kas lidinās pa pilsētu, tēviņa meklejumos.

  • 0
    Trauklupata 08.06.2024, 14:46:50

    Protams pajāt uz luksofora zaļajām bultiņam,pajāt un csn
    Pajāt uz braukšanas kultūru.
    Vispār visu pajāt

  • 0
    Trauklupata 08.06.2024, 14:51:01

    Kā tas var būt
    Jo vairāk māca braucējus braukt,jo vairāk mēģina izčakarēt liekot tiesības
    Jo debīlāk brauc pa ielām
    Ko tiesības nopērk humpaļu veikalos,vai arī paši uzzīmē.
    Jo reizēm taisa tādus debīlismus,kad jānobrīnās kā to var izdarīt, cilvēks ar smadzenēm

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: