Karš

Tārps | 27.02.2024, 21:49:34 | 2112

Vienreiz neapnīk mēdijos izteikties un musināt cilvēkus uz to kad iespējams karš.
Kars ir iespējams tik pat cik tas nav iespējams..
Nu cik ilgi var bungot vienu un to pašu
Karš karš karš karš...ko puikas grib mērīties ar krāniņiem,kueam lielāks???
Ko varbut Baltijas valstis taisās atvairīt kaut kādus mistiskus uzbrukumus no Krievijas...
Klausities no mēdījiem ,nāk prātā PSRS Laiks kad padomju savienībai visu laiku likās kad visa pasaule grib tai uzbrukt...
Un interesanti ar ko Krievija taisās karot tai otrajā frontē???
Ar tiem lūžņiem kas izmētāti pa Ukrainu.
Vai varbūt NATO baidās kad krievi ivani nomētās ar cepurēm...
Cik tad ilgi var te murgot...
Krievam vēl jānorij kauls kuru sauc par Ukraunu...kurš patriz ir iestrēdzis starp rīkli un pakaļu...
Vet te jau visi samīzušies...karš

Komentāri (26)

  • -4
    Tārps 27.02.2024, 22:12:11

    Vai varbūt visi dejo pec principa ielādē datorā programmas un lai dators izdomā ir iespējams karš vai nav...
    Oo dators uzskaitļoja kad ir ...tatad jāgatavojas..
    Prātiņi nāciet mājās

  • -3
    Mihelsons Kondrāts Karlovičš 27.02.2024, 22:23:51

    Tārps , jampapiņs, kūtspakaļa pintiķis , bļenduks vēl tagad nesaprot , ka Krievija uzbruka Ukrainai. No tā federastu uzbrukuma ir problēmas visās jomās , bet tev jefiņ smadzenes kā izmirstošas sugai , vēl raud , žēlojās un varžacis un kāju sēnītes un arī prāts sagriezusies kopā ar pneimoniju

  • -4
    Tārps 28.02.2024, 00:48:18

    Karlovica kungs
    Vai nu tu esi idiots vai nu izliecies par tādu un nesaprot kā ir uztaisīta kārtība pasaulē starp divām lielvalstīm.
    Un laikam nespēj tu to saprast kad šo kārtību nedrīkst izjaukt ne ASV,ne NATO,ne Eiropas savienība
    Ir duvas karojošās puses
    Viena ir NATO BLOKA VALSTIS
    otra pusē KRIEVIJA.
    un starp abām pusēm ir jābūt valstīm kuras nedrīkst būt ne viena savienībā,ne nato ne krievija.
    Ko sauc par neintrālo zonu.
    Tur diemžēl ietilpa arī Ukraina.
    Kurai bija jāpaliek kā neitrālai zonai,jo to pieprasa pasaules politiskā kārtība
    ASV grib visu mainīt savā pārziņā,a bāleliņi brīnās kad vateņnieks sadumpojās...A ko tad jūs gaidījāt

  • -3
    Mihelsons Kondrāts Karlovičš 28.02.2024, 06:57:31

    Tārps skatās Krievijas TV , es arī skatos , un saprotu melus , bet Tārps trumulis izbolījis acis un ausis kā zilonim visu sagremo un apēd ...

  • -6
    Tārps 28.02.2024, 10:56:55

    Karlovica kungs
    Ko tavuprāt nozīmē buferzona???
    Tas ir valstis kuras nedrīkst nekur stāties
    Valdība var gribēt tauta var gribēt,bet vienalga tam valstīm ir liegums kaut kur iestāties.
    Ne jau tāpēc kad ta velas Krievija
    Bija 1997 gada līgums,uz kura ASV uzlika mīksto.
    Ne jau tikai Krievijā ir jāievēro starptautiskie likumi,tie ir jāievēro visiem 100%

  • 0
    sranskis 28.02.2024, 11:06:42

    Kas, kur, kad, cikos ir noteicis kas ir buferzona? Ar atsauci uz dokumentiem, lūdzu! Savādāk Tārps kaut ko te izmet gudru bez pamatojuma, bet pārējie par šo nabadziņu ņirgājas!:)

  • -1
    Mihelsons Kondrāts Karlovičš 28.02.2024, 10:59:38

    Tārps , tava Krievijas TV propaganda ir tavam paurim , ne manai galvai ambīli

  • -4
    Tārps 28.02.2024, 11:26:52

    Sranski ateadīšu ielikšu
    Buferzona atradas šadas valstis
    Latvijas
    Lietuva
    Igaunija
    Ukraina
    Moldova
    Zviedrija
    Somija
    Kura ir ievērojusi 1997 gada regulu
    Neviena
    Bet Krievijā ir jāievēro likums,regula par Ukrainas suverenitāti

  • 0
    sranskis 28.02.2024, 11:36:30

    Atkārtoju vēlreiz- kurš ir noteicis, ka tās ir bufervalstis? Kas ir 1997.gada regula, atsauci uz to, lūdzu!

  • 0
    Mihelsons Kondrāts Karlovičš 28.02.2024, 11:36:58

    Tārps , kur 1997gada regula jefiņ , kur ir , uzraksti grifele , propaganda rullē , kur skatās cenzors un pārējie dienesti

  • -7
    Tārps 28.02.2024, 18:37:24

    1997 gada 27 maija Parīze tika noslēgts pakts starp NATO aliansi un starp Krieviju
    Kad tas valstis kuras robežojas ar Krieviju nekad nebūs NATO alianse un tur nekad neatradīsies nato karavīri un nato armija.
    Kādas Valstis Ribežojās ar Krievijas federāciju
    Paņemiet karti un paskatieties..
    Ja tādu paktu parakstīja ASV un Krievija..
    Tad neatkarīgi no tā kāda ir izveidojusies pasaulē situācija tā ir jāievēro.
    Neviss dzīvot pēc principa
    Es esmu liels un varens uz mani tās neattiecas

  • 0
    sranskis 28.02.2024, 18:53:33

    Saiti ieliec uz tekstu, kur tas viss minēts. Varu derēt, ka tāds teksts nekur nav atrodams. Un Savādāk tās ir tikai solovjova, korotčeno, alkoatašē tekstu atkārtojums.

  • 0
    domāju 08.03.2024, 11:59:27

    Pati krievija gatavojās pievienoties NATO. Tikai uzskatīja, ka ne pēc vispārējiem noteikumiem, bet uz īpašiem - kā "īpaša" valsts, kurai nav jāievēro likumi un noteikumi. Līdz 2014.g. krievijai bija laba sadarbība ar NATO- krievijas militāristi studēja ASV, Kanādas kara skolās ( pirmās sankcijas par Krimu bija - studiju atteikums) , Vācija būvēja militāro trenažieri Mulino utt utml... Varam taču atcerēties, ka krievi te, Ventspilī, ir bijuši arī NATO mācību laikā... Tāpēc nekāda līguma par NATO pie robežām nav bijis. Turklāt, krievijai ir puse pasaules atomieroču, kāds NATO var kremli apdraudēt?

  • -4
    Tārps 28.02.2024, 18:44:01

    Starp NATO un Krievijas federāciju jābūt starpā buverzonai...
    Jeb starp NATO UN Krieviju jābūt neatkarīgai brīvām valstīm,zonai...
    Bet te jau spēlē loma
    Ko tad tie vaņkas izdarīs,ko tas muļķais krievs darīs???
    Nu neievēriosim nu un???
    Hitlers arī zaudēja ne jau tāpēc kad bija muļķis un ne jau tāpēc kad nebija kam karot.
    Bet gan tāpēc ka nenovērtēja krievu tautu,uzskatīja ko tad tie varēs,tie jau ir debīliķu bars ,vaņkas.

  • -4
    Tārps 29.02.2024, 02:17:18

    Nekko es nevienam vairs neteikšu
    Jūs domājat kā jums liek domāt
    Vārdu sakot bara bērni
    Es domāju un domāšu ne jau tā kā man likts to darīt sabiedrība vai vairākums

  • -5
    Tārps 29.02.2024, 02:19:19

    Piemēram
    Viens pasaka būs tā
    Bars uzreiz bēeeeeee
    Kads pasaka kad ir tā
    Bars uzreiz bēeeeee
    Kads pasaka kad ta nebūs
    Uzreiz atkal visi beeeee

  • 0
    Mihelsons Kondrāts Karlovičš 29.02.2024, 08:22:41

    Tārps melo , un stāsta to, ko runā Krievijas propaganda . Nav nekāda buferzona , nav nekas tamlīdzīgs bijis . 1997 gadā NATO un Krievijas federācijas federasti ,pamatakts, savstarpējās attiecības. Sadarbību un drošība izveidoja NATO un Krievijas federasti 2002 gadā . Romā 2010 gadā NATO un Krievijas federasti un Lisabonā vēlreiz abas puses apliecināja sadarbību . NATO apturēja sadarbību ar Krievijas federastiem 2014 , kad uzbruka Krievijas okupanti Ukrainas teritorijai - un okupēja Krimu, Putins pats gribēja pievienoties NATO 1999 - 2004 . Kad ASV karoja Afganistānā, Krievijā bija NATO bāzē . Tārps šinders mačalka kladzina Krievijas propagandu ...

  • -3
    Tārps 01.03.2024, 00:16:26

    Klausies tu Amerikāņu mauk*
    Manis pēc tu vari visai Eiropai un amerikai bučot melno caurumiņu
    Un klausīties kā tevi čakarē kā grib un kur grib.

  • 0
    yolo 29.02.2024, 09:45:26

    Nabadziņam tik svarīgi, lai visi dzird viņa viedoklīti. Nabaga tārpiņš. Varbūt atrodi kādu ar ko komunicēt ārpus foruma?

  • 0
    Mihelsons Kondrāts Karlovičš 01.03.2024, 01:44:34

    Nabaga Tārpiņs galīgi safārējies prātiņā .....

  • 0
    Covid 19-24.ventspils.lv 07.03.2024, 12:07:42

    Veidenbaumam ir viens prātīgs dzejolis:
    "Vai karš būs ar vāciešiem krieviem,
    To atļauju citiem es spriest,
    Es ziedoju jautrības dieviem;
    Nav bēdas, kas spētu man’ spiest.

    No rīta līdz vakaram vēlam,
    Kad nogrimis saules rats,
    Es kalpoju Gambrinam cēlam,
    Un dievībai līdzinos pats."

  • -1
    +Arājs 1488/2 08.03.2024, 02:14:40

    https://tautastribunals.eu/?p=65764

  • -4
    Kriska 09.03.2024, 11:42:52

    Tarps, mazliet kļūdījies - Gorbačiovam tikai mutiski tika apsolīts , ka NATO nevirzīsies uz austrumiem. To arī teica Čikāgas latvietis, kurš dzīvo Purvciemā un Ungārijas premjerministrs. NATO savu vārdu neizturēja

  • -1
    Kurzemnieks - 09.03.2024, 11:50:58

    Kāda mārrutka pēc vajadzētu turēt vārdu?Krievam solīto???

  • -3
    Kriska 09.03.2024, 12:23:19

    Nu tad , dots pret doto

  • 0
    Mihelsons Kondrāts Karlovičš 09.03.2024, 16:13:07

    Kriska izmeta patiesību komunistu gaumē , viena tante teica ? Tu zini , ka pa TV teica , ka Latvijā uz Lieldienām10 olas būs pa velti , ja pirksi 20 olas .tikai Rimi veikalā , to arī teica man draugam draugs, kas dzīvoja Popē , bet tagad Pārventā....

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: