S K U M J I

Eeeeeeeeee | 02.11.2023, 16:17:27 | 1890

Skumji noraudzīties kā cilvēki slīkst purvos bez iespējām izvilkties no tiem laukā.

Visas dienas daudziem kā viena un nedēļas nogale kā otra.

Tā arī paiet dzīve...

Komentāri (6)

  • -2
    Irina Lačinova 02.11.2023, 17:01:03

    Daudzi nēsā masku "slīkstu purvā... viss ir slikti...". Jautājums - kāpēc viņi tā dara? Daudzi tadejādi attaisno savu slinkumu, jo tad nav jāceļ pakaļa no dīvāna, var vienkārši neko nedarīt un žēloties. Varbūt arī atradīsies kāds muļķis, kurš pažēlos :)

    Ja cilvēks tomēr kaut ko dara, piemēram, strādā par kasieri, pelnot kapeikas, mājās pārnākot bez spēka. Te jau vairs nav slinkums, bet gan nevēlēšanās uzņemties atbildību par savu dzīvi. Nevēlēšanās un bailes kaut ko mainīt savā dzīvē. Šajā gadījumā ir jātiek vaļā no bailēm. Kā? Tas jau ir cits jautājums :)

    Var, protams, neko nedarīt un vienkārši izmest savu dzīvi miskastē - kā variants :)

  • 0
    es pats 03.11.2023, 20:34:47

    ,jādzīvo laukos.Darbs daudz,svaigs gaiss,vasarā dabīgs D vitamīns,strādā tik cik lai muguru nelauž,durns doms nenāk galvā...oi! Laukos daudz labum ir.

  • -1
    Eeeeeeeeee 04.11.2023, 11:29:11

    Reāli lauki ir daudz labāki nekā degradējoša pilsētele ar laucisku pieskaņu.

    Tur tev taisnība! :)

  • 0
    es pats 08.11.2023, 19:55:58

    Labvakars atkal!
    Asinsspiediens moca nost.Grūti ,kad augšējais velk nedaudz virs 200.
    Tad nāk muļķīgas domas galvā un par to-kādai jēgai jābūt dzīvē.
    ---Ir baigi,kad iekšā viss vibrē kā ar kompresoru strādājot(ja kāds tādu aparātu zin).Bet Ātrie nepalīdz...tie ir tāli.Un , kad ir tik sūdīgi,kad domā---vieglāk atdot galus.---Izvelc nakti un katrs saullēkts ir tik foršs.Tad sajūti dzīves šmeku.

  • 0
    es pats 08.11.2023, 19:58:30

    ...cerot.---Baigi gan krūtīs spiež.

  • -2
    Tārps 13.11.2023, 20:55:02

    Kurš pie tā ir vainīginkad cilvēki slīgst tajos purvos???
    Ja ne paši cilvēki..
    Kurš liek cilvēkiem nodzerties???
    Neesmu redzējis kad kādu ar varu gāzstu no kājām augšpēdus un ar varu lietu šmigu žaunās

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: