Valsts valstī,vai tiešām???

Tārps | 26.10.2023, 12:20:31 | 832

Pilsētas pusē, poliklīnikā jau cilvēkus potē pret gripu.
Bet Pārventas poliklīnikā,ne reģistratūra ne ārtējošais ģimenes ārsts uz šo jautājumu atbildēt nevar.
Ko tiešām cita republika,vai arī neiedomājams bardaks un visatļautība.??
Vai tad ja Ventspils pilsētai piegādā gripas potes,tas piegāde notiek pilsētai,bet pārventa lai iet ellē....

Komentāri (11)

  • 0
    Didzis. 26.10.2023, 12:52:23

    Turpmāk covid-19 un mērkaķu bakas vairs neuzskatīs par bīstamām slimībām, par gripu nemaz nerunājot. Arī Pārventā...

  • -2
    Barons (Freiherr von ...) 26.10.2023, 14:27:33

    Mik kung.
    Tad jau par aplaišan ar Tripper,Zifiliss un AIDS ar vairak nebūt vaidziks sōdit pēc Kriminālkodeks.

  • -1
    Didzis. 26.10.2023, 14:41:50

    Tieši tā, baronlielskungs. Bet vajadzētu gan, tevis minēto, vai ne?

  • 0
    Didzis. 26.10.2023, 14:48:05

    Un pa bezdrāts ziņām dzirdēts, ka tieši Pārventā attiecīgās zāles esot piegādātas...

  • -5
    Tārps 26.10.2023, 14:55:00

    Iet runa par to ja pensionāriem pienākās valsts atmaksata gripas pote.
    Tātad tai ir jābūt
    Citi varianti nav iespējami.
    Ja nav tatad pa tam ausīm

  • 0
    Didzis. 26.10.2023, 14:58:56

    Tev grūti ar saprašanu?
    Toties tieši Pārventā piegādātas zāles pret barona minētajām slimībām....

  • -4
    Kriska 26.10.2023, 17:14:50

    Nevajag kungi, pagājušā trešdienā biju pie savā ģimenes ārstā Pārventā un man piedāvāja BEZ MAKSAS poti pret gripu

  • -3
    Kondrāds Karlovičs 26.10.2023, 18:32:59

    Visa tā covid afēra kādreiz nāks gaismā , jo man pazīstami cilvēki ir cietuši no vakcīnām , es tādus sūdus sev iekšā nelaidu un man vis kārtībā, jo vakcinācijas bija skolas laikā, sportojot , armijā , kam man vakcīnas , jo slimojis neesmu nemaz , mandeles izgrieza bērnība , pēc tam slimojis neesmu vispār , saukstēšanās, tēja groka, vitamīni ...

  • -5
    Tārps 27.10.2023, 01:22:14

    Kad tev grieza mandeles,tev gadījumā neizgrieza tās kopā ar smadzenēm???
    Vot kur tā problēma,a es jau uztraukties sāku kad esi patoloģisks debīliķis,bet izrādījās ka tas tev karloviča kungs ir no operācijas kad rāva mandeles,bet zinot ārsta nolaidību izrāva arī smadzenes

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 27.10.2023, 09:43:33

    Tārps pats saslimis 2 gadu vecumā ar pneimoniju un astmu , kaut kur mežā , kas palicis par ķēmu forumā , pats raksta , pats atbild, jo bērnībā pats sev vēstules rakstījis , un tagad pats sev sūta Ziemassvētku apsveikumus .

  • 0
    Ventspils poliklīnika 27.10.2023, 13:22:47

    Labdien!
    Katra ārstniecības iestāde individuāli pasūta pretgripas vakcīnas. Ventspils poliklīnikā ir pieejamas divu veidu vakcīnas, to cena ir 14.00 eiro (Fluarix) un 16.50 eiro (Vaxgrip). Lai pieteiktos vakcīnas saņemšanai, jāsazinās ar poliklīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruņa numuru 63622131. Valsts apmaksātu pretgripas vakcīnu var saņemt riska grupu pārstāvji – bērni līdz divu gadu vecumam; grūtnieces; ārstniecības personas un atbalsta personas; ilgstošas sociālās aprūpes centru darbinieki un klienti; cilvēki vecumā no 65 gadiem; bērni un pieaugušie ar noteiktām hroniskām saslimšanām (tostarp plaušu, kardiovaskulārām, vielmaiņas, nieru slimībām, imūndeficītu, psihiskām slimībām u.c.). Lai noskaidrotu atbilstību riska grupai un saņemtu valsts apmaksātu pretgripas vakcīnu, pacientam jāvēršas pie sava ģimenes ārsta.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: