Vai tas ir par normu uzskatāms???

Lainese | 04.09.2016, 05:40:41 | 980

""No skapja iznāk angļu bīskaps - gejs, kurš dzīvo celibātā: "Tie, kas mani iecēla amatā, zināja"";
Vai ilgi cilvēki, kas sevi sauc par Dieva kalpiem krāps cilvēkus, runās melus, kas neatbilst ticīga cilvēka statusam un ko nevar izlasīt nevienā Bībelē, ka tā ir norma????
Par šādu cilvēku dzīvi lasām ko citu Bībelē;
""21 Jo, zinādami Dievu, viņi to nav turējuši godā kā Dievu un Viņam nav pateikušies, bet savos spriedumos krituši nīcības gūstā un savā sirds neprātā iegrimuši tumsā. 22 Saukdami sevi par gudriem, tie kļuvuši ģeķi 23 un apmainījuši neiznīcīgā Dieva godību pret iznīcīgam cilvēkam un putniem, lopiem un rāpuļiem līdzīgiem tēliem. 24 Tāpēc Dievs viņus viņu sirds kārībās nodevis izvirtībai, kurā viņi paši sākuši sagandēt savas miesas, 25 tāpēc ka viņi dievišķo patiesību apmainījuši pret meliem un sākuši dievināt un pielūgt radību, atstājot novārtā Radītāju, kas ir augsti teicams mūžīgi, āmen. 26 Tāpēc Dievs viņus nodevis apkaunojošās kaislībās: sievietes apmainījušas dabisko dzimumu kopdzīvi ar pretdabisko. 27 Tāpat arī vīrieši, atmezdami dabisko kopdzīvi ar sievieti, cits pret citu iekaisuši savā iekārē, piekopdami netiklību, vīrietis ar vīrieti, paši saņemdami sodu par savu maldīšanos. 28 Tad nu tāpat, kā viņi nav turējuši cieņā viņiem doto Dieva atziņu, Dievs sagandējis viņu prātu, ka viņi dara to, kas neklājas. 29 Tie piepildījuši savu dzīvi ar visādiem netikumiem: netaisnību, samaitātību, iekāri, ļaunumu, skaudību, slepkavību, ķildām, krāpšanu, ļaunprātību, mēlnesību, 30 kļuvuši par neslavas cēlājiem, Dieva nicinātājiem, nekauņām, augstprāšiem, lielībniekiem, ļauna izdomātājiem, vecākiem nepaklausīgiem, 31 bezprātīgiem, neuzticamiem, cietsirdīgiem, nežēlīgiem. 32 Pazīdami Dieva taisnību, ka tie, kas tādas lietas dara, ir pelnījuši nāvi, viņi tomēr ne vien paši tā dara, bet vēl priecājas par tiem, kas tā dzīvo.""
KAS TIEŠĀM NOTIEK AR CILVĒKU SAPRĀTIEM????

Komentāri (16)

  • 0
    Lainese 04.09.2016, 05:48:18

    ""šādi izsakās cilvēks -ārsts; "" Марко Паскуа La Repubblica Психиатр: геи - "больные, ненормальные люди" По словам психиатра Франческо Бруно, геев, как и других больных, следует лечить, пишет Марко Паскуа в статье, опубликованной на сайте газеты La Repubblica. "" tas pilnīgi atbilst jau minētam, ka šādi cilvēki jau ir ar pārvērstu prātu; slimi... katrs miesas loceklis ir domāts kādai darbībai cilvēka organismā- dibens domāts lai no organisma mēslus izvadītu.. un ja kāds domā citādi tad kaut kas nav ar galviņu, lai skrej , ķer pokemonus, kas tagad modē...bet nestāsta, ka ir mācītājs un tik pat slimi to pieņem, jo jau visa sabiedrība ar šo mēri slima...

  • -2
    Novadnieks 04.09.2016, 08:49:53

    Ilva,tā nav nekāda norma.Visi tie zilie ir jānošķir no pārējās sabiedrības.Un ar diezgan nopietnu bardzību ir jāvēršas pret tiem,kas pieļauj kaut kādu tur izpratni par to anomāliju vai pat atbalstu.Daudzās valstīs holokausta noliegšana ir krimināli sodāma,bet to perverso radījumu atbalstīšana ir atbalstāma,sviests gatavais.

  • 0
    Novadnieks 04.09.2016, 14:29:04

    Interesanti, tie divi īkšķīši uz leju ir zilie vai zilo atbalstītāji?

  • 0
    Lainese 04.09.2016, 10:01:23

    Jā, šie raksti vakar bija publicēti draugiem.lv divās vietās; kā parādījās komentāri , kas apgāza šo būšanu, ka geji var būt mācītāji ; tā viena pēc otras nozuda , pat neatrodamas tēmas; tas tāpēc , lai cilvēki mazāk lasa un zin patiesību, jo doma jau bija laikam , ka nu tik piekritīs visam balagānam un teiks urrāa...
    nesaprotu vienu; Latvijā tik daudz baznīcu ; kāpēc nerunā ne tās cilvēki, ne mācītāji ; katrs cilvēks ir brīvs savā izvēlē, bet ticīgam cilvēkam ir savas dzīves normas; tu visu vari, bet ne viss tev der.. tad arī skaties kas der un kas nē.. vai šo sērgu, kas jau Latvijā ir vajag vēl vairāk pavairot un nogludināt tas nekas.. kāds nu cilvēks ir tāds ir... nu muļķības.. no pārmēru izvirtības un visa redzētā televīzijā un kur tik.. rodas doma-no domas darbi...
    Un šodienas morāles pagrimums ir redzams it visur ticīgs, neticīgs nav vairs atšķirības... jo bērnus jau neaudzina par normāliem , jo vecākos jau ir iesēdies šis murgs, ka visiem brīva griba.. jā bet tad tā nav vienlīdzība; ja vīrietis varēs dzemdēt un sieviete radīt bērnu tad varētu runāt par vienlīdzībām; nerunāju par mākslīgām lietām , bet dabīgos ceļos...

  • -1
    Novadnieks 04.09.2016, 14:32:20

    Necepies tik daudz par tām perversijām,jo lielai daļai sabiedrības tas ir normāli un pat pareizi.Mūsu ārlietu ministrs taču ir lepns ka ir gejs.

  • 0
    Kate 04.09.2016, 11:02:21

    Diez vai tas ir apturams process kā pasaule slīkst savā degradācijā. Šķiet to neapturēs it nekas, jo neprāts vienmēr būs daudz lielākā pārsvarā par saprātu. Diemžēl.

  • 0
    Anita 04.09.2016, 12:45:31

    Pasaule lēnām, bet neapturami iet uz savu galu , nav jau runa par to ka tādi cilvēki ir , bija un būs , bet tādā mērā šis anomālijas popularizēšana ir tikai pēdējos gados līdz ar demokrātijas uzvaru mūsu valstī . Ja tāds gejs dzīvo klusu ,mēs taču nekad neuzzināsim ,ka viņam tāda novirze , bet ja to plaši izrāda un vēl piedevām ar to lepojas ,tad gan vairs nav labi.

  • 0
    funky monky 04.09.2016, 14:36:28

    Atcerieties Sodomu un Gomoru. Un Lata sievu.

  • -4
    Novadnieks 04.09.2016, 14:51:38

    Bībele ir domāta lētticīgiem un vispār diezgan veiksmīgi pilda savu funkciju.Par to liecina diezgan lielais apmāto cilvēku skaits visā pasaulē.Sodomas un Gomoras piemērs varētu būt bijis reāls notikums,tikai nākas atzīt ka neštimmē kopā Bībeles autoru pašu izvirtīgā dzīve ar savos rakstos pausto.Ir taču kādreiz tā,ka zaglis bļauj lai ķer zagli.

  • -4
    gg65 04.09.2016, 14:39:58

    Man neviens gejs neuzmācas un man viņi netraucē. Baznīcā neeju un Dievam klasiskajā izpratnē neticu. Attiecīgi man ir pilnīgi vienalga vai tur kāds ir tagad gejs vai nē.
    Ja jau homoseksuālisms ir tik traģisks un anti- reliģiozs, tad kāpēc jūsu dievs nesoda šo cilvēku un pieļauj, ka viņš sludina viņa vārdu citiem?
    Manuprāt, ja Dievs eksistē, tad viņam ir vienalga ko 2 cilvēki dara savā starpā līdz brīdim, kad kādam no šiem diviem tas neapmierina. Ja viņš spēj nest Dieva vārdu baznīcā un pasaulē, tad nav nozīmes tam ko viņš dara vakarā savā gultā.
    Vai tad viņš propogandē baznīcā to, ka puisīšiem vajag krāniņus brucināt? NĒ!
    Te drīzāk varbūt ir jautājums nevis par pasaules degradāciju, bet gan par tumsoņu esamību sabiedrībā.

  • -1
    Novadnieks 04.09.2016, 15:10:11

    Re kā,tie ,kas neatbalsta perversiju,tie ir tumsoņas.
    Nu vai nav tas Novadnieks viens maita,ko?Nepiekrīt "normāliem"cilvēkiem.Gribu tev jautāt,cik tas ir normāli,ja vīrietis iesprauž vīrietim pakaļā un to padarīšanu vēl sauc par dzimumaktu.No kura laika anālā atvere ir dzimumorgāns.Kas tā tāda par mīlestības jūtu apliecināšanu,ja es iespraužu vīrietim locekli pakaļā.Kas tas vispār par "sviestu"?Tas ka pasaules varenie to atbalsta un par nožēlu mūsu varenie(ne visi)arī,tas nenozīmē ka jādzied līdz viņu pretīgām dziesmām.Ko var darīt lietas labā,lai šo radījumu ietekme būtu mazāka sabiedrībā?Vajag veikt viņu izolāciju,ievietojot rezervātos,lai viņi tur moca viens otram tās pakaļas.

  • 0
    Lainese 04.09.2016, 15:41:43

    Umad??? Kamdēļ vispār diskutē par šo tēmu, ja Tev vienalga un neesi arī ticīgs?
    Atļaušos teikt, ka Bībele nav pretrunā, bet ir lietas, kas cilvēkam nav dotas saprast , ja viņš netaisās šo ticības ceļu iet-tā ir atslēga, lai tiešām pavisam nezaimotu Dievu..
    Jautā kāpēc Dievs kādu nesoda; vai Tu zini kurš ir sodīts vai nē? Tu atzīsti redzamu sodu-varbūt neredzamais ir baisāks... grēks nevar palikt nesodīts, bet vis notiek savā laikā...
    Un labu prātu turēt pie kāda maucinieka, kas savas izvirtības kāres nevar savākt; pat Dievs saka -ar tādiem nebiedroties, labu prātu neturēt , pat nesveicināt....
    Bet kā jau izteicos; katram ir brīva griba un pēc tās katrs iet savu ceļu ; es nenosodu to nelaimīgo mācītāju-jo tiešām šādi cilvēki ir nelaimīgi, paši to pat neapzinas... ko sodīt, kas jau sev sodību izpelnījis...
    bet izteikties pozitīvi gan netaisos, ja nevari valdīties; nepublicējies, bet likt sabiedrībai pieņemt to kā normu un ar likumu apstiprināt viendzimuma laulības; ai prātiņ , nāc mājās ari pie tautas kalpiem, kas to aizstāv..

  • -1
    gg65 04.09.2016, 15:58:35

    Novadniek: ja dibens nav tam paredzēts, tad mute arī nav tam paredzēta. Principā dzimumaktam ir jānotiek dzīvē tik daudz reižu cik nepieciešams bērna radīšanai. Nav paredzēts dzimumakts baudas gūšanai. Par to gan tev nav pretenziju? Pie tam arī "pareizie" vīrieši bieži vien grib sievietei izmantot to vietu un tik pat bieži sievietes gūst baudu no tā. Tā kā manuprāt tavi spriedelējumi par to, kas ir paredzēts kam - neiztur kritiku. Un ar to visu nodarbojās arī pagājušajā gadsmitā, tikai par to neviens publiski nerunāja.

    Es nesaku, ka tu esi tumsoņa. Es tikai neuzskatu, ka tu esi pareizais cilvēks ar pareizo viedokli. Vienmēr medaļai ir 2 puses.
    Saprotams, ka pats negribētu, lai mani bērni būtu homo, bet ja būs, tad ar mietu nesitīšu un ezerā neslīcināšu.
    Cilvēki mūsdienās piedzimst ar dažādām ģenētiskām problēmām. Es personīgi uzskatu, ka arī tieksme pēc sava dzimuma var būt sava veida slimība ko nevar izārstēt.
    Un kāpēc es šo komentēju, ja neticu Dievam?
    Ja nevēlies, lai neticīgie komentē, tad ej uz baznica.lv un saraksties par to konkrēti ticīgajiem paredzētajā portālā. Šajā portālā neeksistē rasu,ādas krāsu,valodas, dzimumu, un citu veidu diskriminācijas.
    Un es joprojām uzskatu, ka ne Jums cilvēkiem ir lemt par to ko Dievs vēlas redzēt kā sava vārda sludinātāju baznīcā. Gan jau var atrast kādu bausli, kas pasaka, ka ne visur cilvēkam ir savs deguns jāiebāž.

  • 0
    gg65 04.09.2016, 16:06:27

    Un par homo baznīcā runājot - paskatieties cik pēdējo 100 gadu laikā ir bijuši skandāli par to kā mācītāji un citi baznīcēni izmanto altārzēnus. Kāpēc tas viss vēljoprojām notiek? Kāpēc tas nav izskausts šo ilgo gadu laikā? Pedofīlijas skandāli viens pēc otra. Es pat nezinu vai sabiedrība ir degradējusies. Drīzāk baznīcu vadības tādas ir, jo pietiekami aktīvi pret to necīnās. Varbūt ir jāsāk nevis ar sabiedrību, bet tiem kungiem, kuri tur lemj par visu?

  • -2
    Novadnieks 04.09.2016, 16:35:29

    Nu tad beidzot laikam sāksies veselīga diskusija.Piekrītu tev piekrītu,tikai gribu piebilst par tām baznīcām-tās iestādes ir vispār jāklapē ciet.Vienas nelaimes no tie "dievnamiem" vien ir.

  • 0
    Novadnieks 04.09.2016, 16:28:08

    Sieviete un vīrietis lai to baudu gūst kā viņi grib,tie ir divi pretēji dzimumi.
    Baznīcu vispār nav ko pīt iekšā problēmu risināšanā.Viņi paši ar savām iekšējām problēmām netiek galā un sašmucējušie ir līdz kliņķim ar to pedofīliju.Lai es būtu pareizais cilvēks ar pareizu viedokli,tad man ir jāizprot divu viena dzimuma cilvēku tās sauktās dzimumattiecības,kuras vispār pēc definīcijas nevar būt dzimumattiecības.Tātad,jāpieņem par normu un jāsamierinās ar kaut ko aplamu,perversu un pretīgu?Un tas viss droši vien dažādu cilvēkvērtību un tās nolēdētās demokrātijas vārdā.
    Kāds tam visam sakars ar ādas krāsu,rasi,valodu un dzimumu?Un arī ar diskrimināciju.šeit runa iet par divu viena dzimuma attiecībām,par normāliem cilvēkiem nepieņemamām perversijām.Starp citu,daudzi bērni,kuri vēl tikai gan garīgi gan fiziski attīstās,izrāda neveselīgu interesi par to homoseksuālismu un ļoti bieži par to sērgu saņem aplamu informāciju,tā teikt,atzinību-tas bērniņ ir normāli.Paaugsies un uz priekšu.Jau tagad skolas ir pilnas ar šīs sērgas apsēstiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: