Māju lifti,vai murgs nākotnē

Tārps | 23.08.2023, 11:53:06 | 535

Gribētos zināt ko jūs darīsiet kad tie lifti sāks brukt,un jukt??
Remontēsiet??? Interesanti zināt kur jūs dabūsiet rezerves daļas???Ja liftus ražoja Baltkrievijā.
Ko darīsiet,iesit ar kājām uz 9 stāvu???Jā un pa ceļam varēsied dziedat nacionalas dziesmas.
Gudrīši varbūt teiks.
Mēs ieliksim ES ražotos liftus.
Jā interesanti kur jūs tos taisaties iebāst???
Tur šahtas ir pa šauru,liksiet gar māju sienām.
Mēs taču esam gudra tālredzoša tauta

Komentāri (8)

  • -1
    Tārps 23.08.2023, 11:55:28

    Jā karloviča kungam jau liftu nevajaga,jo šķūnītī jau liftus nebūvēja.


    Un tas nav mans izdomājums.
    Par šo tēmu izlasīju internetā,kur cilvēki nezina ko darīt,un ir uz vājprāta robežas

  • -1
    Tārps 23.08.2023, 11:59:59

    Mēs taču esam varena lielvalsts,kurai ir pilns ar derīgajiem izrakteņiem un kura ir pārbagāta, viskaut ko pate ražo.

    Tas nekas kad drīz govis un cūkas varēs redzēt tikkai zoodārzā

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 23.08.2023, 12:44:05

    Tārps ...man lifts nav vajadzīgs , un kam rezerves daļas Vācijā liftam pienāk no Baltkrievijas plānprātiņ . Riebekli, beidz rakstīt muļķibas un pļurgāt bombvīnus kaķu piemīstā šķūnītī...

  • -2
    Tārps 23.08.2023, 14:30:47

    No kura laika liftus bijušajā padomju savienībā liftus piegadaha no vacijas.???
    Vai nu tu esi debīls,vai nu muļķis.Vai nu abi kopā

  • 0
    Kristiāna 23.08.2023, 13:28:34

    Katras mājas dzīvokļu īpašnieki jau paši atbild par savas mājas liftiem. Ja ir mājai uzkrājums, vai māja vienojas ņemt aizdevumu un tas iespējams - ikviens var mainīt liftus uz jauniem. Tas jau nav aizliegts. Un neviens cits, kā tikai dzīvokļu īpašnieki paši to lemj un dara.

  • 0
    Ventspils_VNI 23.08.2023, 14:24:47

    "Ventspils nekustamie īpašumi" ir veikuši atsevišķu liftu nomaiņu, kuri ir ES sertificēti un kurus iespējams pielāgot. Kā iepriekš rakstīts, par lifta nomaiņu lemj mājas dzīvokļu īpašnieki. To iespējams veikt par mājas uzkrājumu vai vienojoties un, ņemot aizdevumu.

  • -2
    Proximus 23.08.2023, 15:23:30

    Vienkārši noņemiet četrus stāvus. Tas būs drošāk, nebūs vajadzīgi lifti. Tik mazai pilsētiņai deviņstāvu ēkas ir nesamērīgas.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 23.08.2023, 18:53:51

    Tārps. Tu laikam dzīvo vēl CCCP, jo smadzenēs nav rievas , bet komunistu dzeloņstieples .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: