Lielā peļņa

Tārps | 08.08.2023, 15:44:28 | 2891

Kad izvācās ārā padomju karaspēks!!!
Kāpēc bija visa tā infrastruktūras,kas bija armijai,jānolīdzina līdz ar zemi.???
Nevarējām pārtaisīt par muzeju,un palnīt uz to rēķina valstij naudu????
Nē,bet mums jau vieglāk bija visu uzvarot izdemolēt un noārdīt??Atradīsies gudrīši varbūt kad teiks,ka tā darīja visur.Nu būs man jūs jāapbēdina mīļie tautieši,visur tā nedarīja Bija valstis kuras pārveidoja visu par muzeju,un pelnīja naudu uz tūrisma jomu
Ak jā mēs arī varam pelnīt naudu,uz zvaigznītes(звёздачку)
Varam laist tūristu,lai skatās kā bija kādreiz laikā no 1941-1945 g.kā izskatās kā viss ir izzārdīts.
Piem.Es sava laikā dienēju Rīgā,gaujas ielā.
Tagad tur vējš svilpo,jā labi sainieki mēs esam.Caram iet ar paceltu galvu gaisā,MĒS PROTAM SAIMNIEKOT

Komentāri (13)

  • -6
    Tārps 08.08.2023, 15:50:53

    Skrundas lokatoru mēs uzspridzinājām,
    Vajadzeja to šķīvjus arī spert gaisā!!!
    Priekš kam mums šķīvjus,ko latvietis uz mēnesi lidos???
    Ar ko lidos???Uz slotas un koka tupelēm

  • -2
    Kondrāds Karlovičs 08.08.2023, 17:43:58

    Tārps izceļās ar trīs klašu izglītību, kas nesaprot neko , bet burbulē padomiskus saukļus . Ko tu pats esi izdarījis , dienējis Rīgā par blatu . Es dienēju Voroņežā , Maskavas apgabalā Šeremetjeva 1 , redzēju bardaku un tukšus veikalus , brīžiem nesapratu , kad karš tur beidzies . Kam vajadzīgi okupantu būves , kas piedirsa visu Latvijas teritoriju?

  • -5
    Tārps 14.08.2023, 01:16:03

    Pie okupantu būvēm itkā pieder visas celtnes kuras tika celtas PSRS laikā??Vai tad ne tā???
    Kaut kā neesmu ievērojis,kad kāds taisās nojaukt vai spridzināt,piecstāvenes,vai 9-stāvenes.Visas kā stāv tā stāv....
    Ko tās mums vajaga????
    Vai tad tās necēla okupantu valdība,vai paši okupanti

  • -2
    Kondrāds Karlovičs 14.08.2023, 18:42:20

    Tārps , tu raksti , kā ritīgs okupants....

  • -2
    Proximus 18.08.2023, 11:38:03

    Tagad mēs esam tik gudri. Bet tajos gados uzņēmīgi cilvēki pelnīja naudu no visa, ar ko īpašnieks (valsts) nevarēja tikt galā. Tika ņemts metāls, krāsainais metāls, celtniecības materiāli un citas mantas. Neviens nestājās pretī šai laupīšanai. Daudz kas varēja būt vēsturiski vērtīgs, un arī man ir žēl par gandrīz visu zaudēto.

  • 0
    Tārps 22.08.2023, 19:54:51

    Un kāpēc tad valsts ļāva laupīt???
    Ko bija kā mazais bēbis

  • -2
    Kondrāds Karlovičs 21.08.2023, 05:44:26

    Proximus ... Interesanti, tad zaga, tagad zog Valsts , cik tev gadi , un cik maksāja pusdienas SRAU , un Marlboro cigarešu paciņa ?

  • -2
    Proximus 21.08.2023, 11:32:52

    Valsts nevar zagt, valsts nav fiziskā persona. Mēs dzīvojam diezgan trūcīgā valstī, un pilsoņi nevar cerēt, ka dzīvos kā Saūda Arābijā. Es neesmu apmeklējis SRAU ēdnīcu, un man nav informācijas par cenām šajā ēdnīcā. Un es neko nezinu par cigarešu cenām.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 22.08.2023, 19:33:48

    Proximus, ja tu neko nezini , ka pensionāri aplikti ar nodokli , tu esi puišelis , kas vispār neko nezina , un redzējis ...

  • -1
    Tārps 22.08.2023, 19:56:50

    Un ko tu pats esi redzējis,ja visa šī nejēdzība kas notiek mums apkārt.Tev tas viss ir dzīves norma.Un visiem kuri ar to nevar samierināties ir okupanti debīliķi utt

  • 0
    Proximus 23.08.2023, 13:28:13

    ''kur ir daudz gudrības, tur ir daudz nepatikšanu, un ar atziņas pieaugšanu vairojas arī vilšanās'' "Ak niecību niecība! Viss ir niecība!".

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 22.08.2023, 20:16:06

    Tārps , tādiem kā tu , jāaizliedz piedalīties vēlēšanās , jo pensionāriem nav jāvēlē , jo tas būtu jāaizliedz ..

  • 0
    nomaļnieks 24.08.2023, 10:28:46

    Priekš kam tārpam pakaļa, ja visu laiku d..š caur muti?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: