Kā māku,tā mauju

Tārps | 27.06.2023, 14:42:19 | 2139

Kā lai izskaidro šo idiotismu kas notiek uz ceļiem.
Es braucu katru dienu.Kas tad nu tiesības esam sapirkušies.Kur tad tās var nopirkt.
Ēzeļi baru bariem,no kurienes tie ir atbraukuši.
Kāds taisa kreiso pagriezienu no labās malas.
Kāds pa gaisa tiltu mauc pa kreiso joslu,ta uz 35-40 km/h.
Kaut gan tam ir domāta labā josla.
Kāds lien tik patkā jāsāk domāt ka pa priekšu iet katafalks.
Kas notiek??
Braukt vairāk nemakam??
Bail,nav prakses neesi par sevi pārliecināts??
Sēdi mājās un nelien ārā uz ielas,un nemaisies citiem pa kājām.
Jā kāds izdoma ka viņs tagad te parkosies un sākās visādi serpentīna varianti a satiksme tikmēr stāv.Un tagad parkosies uz priekšu un atpakaļ

Komentāri (18)

  • -2
    Tārps 27.06.2023, 15:04:01

    Kā var braukt un nebūt par sevi pārliecinātam uz ceļa??
    Autoskolu taču pabeigta.
    Tur taču arī skatas vai varēs cilvēks braukt vai nevarēs.
    Man bija gadījums.
    Beaucu pa galveno ceļu.Redzu ka man priekšā kādus metrus 150 no manis stāv pie krustojuma mašīna.
    Kad paliek metri 80,tas izlien lēnām man priekšā,un tā nekur nesteidzoties ,apmēram tā, eeeeēee kur bija tas otrais ātrums.Вы чего ДЕБИЛЫ.???
    Es saprotu,jāsteidzas un visadi iemeslu.Nu ja dari tādu manevru,bļin arārā netūļājies un dari to tā,lai tavs manevrs nekavē nevienu satiksy dalībnieku.Nemāki to izdarīt ātri???Sēdi un gaidi kad visi aizbrauks

  • -2
    Tārps 27.06.2023, 15:06:09

    Pasakiet tikai man kads ka tas ir normāli,un tā ir jābūt.
    Jā un pasakuet man vēl tādu stulbo frāzi ka te tā ir jo te ir latvija

  • -1
    Tārps 27.06.2023, 15:11:38

    Kāds man ir teicis.Jā ir iebraucēji,grib pilsētu apskatīt.
    Nav problēmas.Noparkojies,es ar kājām un skaties kamēr slikta dūša metas .Bet to nedara braucot pie stūres.

    Es esmu braucis
    Poliju,Vāciju,Zviedriju,Nīderlandi,Beļģiju,Lietuvu.Ko es arī varbūt vilkos kā pusprādzis.Es taču pirmajā reizē nekko tur nezināju.Braucu pēc navigācijas.
    A te jāsāk domāt kad pie stūres sēž liels idiotu bars

  • 0
    Kūciņa vietējā 27.06.2023, 17:16:17

    Šoferi nav toleranti viens pret otru. Tukšos laukumos stājas šķībi,šķērsām,pa 2 vietām un tml. Satiksmē neiekļaujas,velkas,kur 50-tur max 35 brauc. Izbrauc priekšā,taisa avārijas situācijas,pagriezienus nerāda. Un tādi ir ļoti daudz. Labi-penšuks ripo lēnām,bet tie pārgalvīgie nemākulīgie,pie kruto auto stūres man tiešām ir līdz vienai vietai. Kruts autiņš-daru ko gribu. Mož ar to kompensē savas smadzenes un vēl šādas tāda nepilnības. Haha

  • -1
    Tārps 27.06.2023, 18:44:35

    Kāpēc ceļu policija nestrādā pastiprinātā režīmā.
    Kur tie ir palikuši???
    Kāds vēl atceras tādus laikus kad policija stāvēja uz tilta apļa un kārtību mēģināja ieviest.
    A tagad ko visiem viss pohuj

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 28.06.2023, 09:37:18

    Kādreiz Riebekli zāle bija zaļāka un bija milicija , patruļas , kas man lika tadās biksēs nestaigāt krievu valodā...tagad ir cita kārtība , bet ja tu kaut ko nesaprot , tad čāpo uz policiju...

  • -1
    Tārps 28.06.2023, 13:46:39

    Nu protams konrād,ko lielaks bardaks un jo lielāka visatļautība jo labāk vai ne konrad???

  • -1
    qwerty 28.06.2023, 16:48:54

    Par tām tilta joslām. Mums katrai joslai ir savs ātrums ,nopietni? Pa malējo brauc lēnie, pa iekšējo ātrie, nopietni? Pilsētā ir noteikts 50km/h. Ja braucu ātrāk ,tad tā ir mana atbildība. Man šķiet ,ka galvenais, ir iekļauties satiksmē un neradīt citiem neērtības. Par neadekvātajiem saku tā: DMC !
    (dod muļķim ceļu)

  • -3
    Tārps 28.06.2023, 20:51:28

    Nu iedomājies tagd skatu braucot pa gaisa tiltu pie svt.
    Viens brauc 35km/h,otrs brauc blakus 36km/h.
    Tur vairs nav nekāds DMC.
    Tur jau velk uz SID(stulbenis,idiots,debīliķis)

  • 0
    Krišs Daugulis 30.06.2023, 20:29:16

    Run DMC

  • 0
    nomaļnieks 29.06.2023, 14:07:50

    Tu Riebekli i ritīg kaij - apdirš viss ko var.

  • -1
    Tārps 30.06.2023, 22:17:10

    Tieši tā,un tā arī turpmāk turpināšu pļūtīt kā tik var

  • 0
    Barons (Freiherr von ...) 01.07.2023, 09:38:44

    Aber prekš kam ir tie Autoinspektōr?
    Aiz kō nebūt strāper tos,kas aplam braukt?

  • -1
    Inga Pozdejeva 02.07.2023, 18:08:43

    Lasu un brīnos! Vai tad kādam ir apsolīts, ka pasaule, kurā viņš piedzims, būs bez trūkumiem? Visi cilvēki būs gudri, šiverēs fiksi un nemaisīsies nevienam pa kājām? Mēs esam dažādi. Kāds gudrāks, kāds fiksāks, bet cits otrādi. Jāsadzīvo mums visiem tādiem kā ir. Un šitā cepšanās neko nemaina. Ja nu tikai personīgo pašapziņu paceļ. Jo es jau neesmu tāds stulbenis, kā tie tur! ))

  • -1
    Tārps 04.07.2023, 11:53:34

    Ārzemēs dzīvojot es nekad neesmu saticis tādus idiotus kādi ir šeit.
    Ārzemēs ja kāds brauc pa kreiso joslu,un kads no aizmugures parada ar ugunīm lai palauž garām.ĀRzemēs arī palaiž jo tur tā ir jādara,nedarot var dabūt pa biksēm.
    Šeit kā brauc tā brauks vari midžināties,taurēt vai baurot.Pohuj,mauks kā maucis.Un jūs ko man gribat iestāstīt ka tas tā ir normāli un tā jābūt.Un it sevišķi tie kuriem num atrodas burti LT

  • -1
    Tārps 04.07.2023, 12:15:16

    Un tad kad tu mēģini tādu idiotus apdzīt pa labo joslu,tad nu spiež cik tā lejierkaste velk.Ko normāli.Tā vien gribas apturēt auto un pieiet klāt un feisam uztaisīt neticamās pārvērtības

  • -1
    Tārps 04.07.2023, 12:25:25

    Pāris dienas atpakaļ braucot pa gaisa tiltu pie svt
    Atkal viens pa kreiso joslu tā uz 35 džudžina.pa labo iet smagais ar kravu,kuram nu tā sūdīgi iet tai tiltā,nu to es visu saprotu.uz tilta smagais aizgāja pa viaduktu,un es cenšos apdzīt džudžinātāju uz to 35 .Nekā nebija ka sāka spiest tā līdz 85 nospieda.Ko normāli cilvēki, normāli braucēji Tādiem tiesības nost uz mūžu.
    Un tadiem vēl purnus vajadzētu pārveidot tā ka acis sāk rādīt pec pus gada

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 04.07.2023, 16:40:25

    Ko tu Riebekli bendē nervus ! Tad izseko braucēju , sadod pa purnu , ka acis sāk rādīt pec pus gada , un prokurors tev iedos gadus 8 cietumā , un tur nebūs slikti autobraucēji, valdība un citas tev nevēlamas personas ...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: