Augšupeja

Tārps | 11.06.2023, 23:31:19 | 1165

Ventspils atīstās.
Piena kombināts,jānoārda,tagad stāv grausts
Ventspils koks jānoārda
Gaļas kombināts janoārda,nu jā latvijā jau nav lopu.Paši kā lopi,tikai nevar kaut.
Maizes kombināts bija jānoārda,tipa ejot uz rekonstrukciju.Kaut kā ilgi rekontruē.Nezināt kurā gs. būs gatavs?
Jā osta stāv tukša
Nafta ostā neienāk.akmeņogles arī nē.
Amoniaks arī vairāk nē,cik ir tik ir
Kālijsāls arī nav.
Forša saimnieciskā bauru tautas biznes.
Jā forši mēs attīstāmies.
Tikai nesaprotu kurā virzienā

Komentāri (14)

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 11.06.2023, 23:47:35

    Riebekli, tu aizmirsi Ļeņina pieminekli ...dibini partiju dīvāna ekspert ...

  • -2
    Tārps 12.06.2023, 00:12:32

    Nomaini plati
    Nekko citu neproti

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 12.06.2023, 04:14:27

    Plate tev jāmaina riebekli, jo tavai platei adata ir nolietojusies , lēkā un atkārtojās ...

  • -2
    Tārps 12.06.2023, 10:10:05

    Bet tu labāk aizej un izmazga savas vecās,mušu piedirstās ačeles.
    Jo savādāk neredz kas notiek apkārt

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 12.06.2023, 10:48:44

    Riebekli , visu redzu , visu zinu , un nav jēga rakstīt , bet ir jādibina partija , japiedalās vēlēšanās , bet mušas tev ir kājstarpē , ko sauc par mandaloškām, tev niez kule un tu raksti un kasies...

  • -1
    Tārps 12.06.2023, 16:22:47

    Naksies man tevi apbēdinat,konrat
    Es esmu mēģinājis iet politikā,bet ta ir tāda mašinērija,ja neesi kā haizivs,bet kaut kādaaza gudra zivtelīte tad tev tur nav ko darīt.
    Tur nedomā par valsts izzaugsmi un attīstību,tur domā,kā kur var noslaukt naudu.A kas būs ar valsti,ir pilnīgi pajāt.
    Un jā tevi zivteli apēdīs pat nenodžegojoties

  • -1
    Optika 12.06.2023, 11:41:11

    1) Vari pirkt to piena kombinātu - stāv uzraksts ''Pārdod''
    2) Cik atceros, tad maizes kombināts beidza pastāvēt, jo visādi sīktirgotāji viņiem bija parādā naudu par piegādātajiem produktiem, bet maksāt neviens nesteidzās.
    3) Laikam neesi sen gājis gar ostu - akmeļogles nāk iekšā kopš 2021.g.
    4) Vajag naftu pārkraut? Neviens tev neliedz investēt un būvēt naftas pārstrādes rūpnīcu un nodarbojies ar naftas importu un eksportu

    Ja turpināsi gaidīt, kad tev kāds pie kājām labklājību noliks, tad tā turpināsi gaidīt līdz kapa malai - ir idejas, tad lūdzu tik uz priekšu un sāc realizēt!

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 12.06.2023, 17:25:52

    Riebekli! Tātad tu esi mēģinājis ieiet politikā , varbūt sagrābi naudu , un padzīvojis pa ārzemēm, un tagad dusmu pilns , ka neizdevās un ārdies uz visiem un par visu .

  • 0
    Tārps 12.06.2023, 19:33:14

    Tāda ideja tev nav ienākusi galvā,ka es uz ārzemēm aizbraucu stradat un sūri grūti stradaju,kur atstāju davu veselību.
    Es aizbraucu lai paliktu uz dzīvi.Bet sanāca kā sanāca.
    Man nav ne brāļu ne māsu kam atstāt savu veco mammu lai pieskata.
    Atstāt likteņa varā.
    Nu tads Riebeklis jau nu es neesmu.
    Izstājoties no psrs un ieejot Eiropas saimē,biju iedomājies ka mēs būsim jau vācijas līmenī.Jo valstiņa maziņa
    A. Kur mēs esam.
    Esārdos ka mēs izsaimniekojam nevis saimniekojam.
    Tas nav viens un tas pats

  • -3
    Inga Pozdejeva 14.06.2023, 11:01:52

    Neviens neko nenoārdīja, augšminētās ražotnes neizturēja tirgus konkurenci. Lai tās turpinātu strādāt, tās bija jādotē par mūsu, nodokļu maksātaju, naudu. Bet LR likums aizliedz pašvaldībām dotēt privātu biznesu.

  • 0
    Tārps 14.06.2023, 22:22:40

    Protams mēs jau neesam par attīstību,valstī.
    Mēs esam par stagnēšanu.Par buksēšanu uz vietas.
    Ir tāds vecs teiciens." Priekš kam kaut ko darīt,ja var NEKKO nedarīt

  • -1
    Latvija pāri visām! 14.06.2023, 12:34:49

    Daža,
    atkārtojot vienkāršotas pasakas priekš lohiem, neko neko nezin par "brīvā tirgus" šoka terapiju, ar kuru demontēja vietējo industriju?
    Piem. poļi laicīgi apķerās, kam šis mehānisms domāts, tāpēc arī lielākoties industrija saglabājās.

    Arī pārējie "argumenti" baltiem diegiem šūti. Kā interesēs šādi likumi iezemiešiem pieņemti?
    Tipa, par nodokļu maksātāju naudu var apmaksāt da jebko,
    bet ne to, kas var attīstīties un nest peļņu.
    Tomēr, nez kāpēc Vācijā ir lielas valsts kapitāla daļas lielākajos uzņēmumos?:-)
    Tāpēc, ka populārās pasakas par tirgus ekonomiku domātas lohiem...

  • -3
    Inga Pozdejeva 15.06.2023, 00:35:31

    Parezi rakstāt par Vāciju. Valsrs kapitāls, nevis pašvaldības.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 15.06.2023, 19:48:33

    Mercedes nav ar valsti nekāda kapitāldaļa, un tā kā Vācijā , mums gan nav , pat bijušajā DDR , kur pilns ar krieviem ir kaut kāda kārtība . Mums ir čomu princips , un likumi tur nespēlē .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: