Deportācija!

Tārps | 02.06.2023, 11:37:55 | 1498

Interesanti,kas būs ar tiem cilvēkiem,kuri nevarēs nodot latviešu valodas eksāmenu???
Izdzīs ara no valsts????
Ar kādām tiesībām var izdzīt ara no valsts,ja viņiem šeit ir mājas.Īpašumi.Ko to visu valsts konfiscēs???
Interesanti kāpēc atrāk to visu nedarīja?
Teiksim 1991 gadā???Ko nebija dūšas,vai varbūt snaudāt ziemas miegā.Aaa nu beidzot pamodāties???
Jums tā neliekas ka tas visss kas notiek ir klajšs cilvēku tiesību pārkāpums valsts mērogā

Komentāri (31)

  • -1
    Tārps 02.06.2023, 11:41:09

    Nepatīk krievi kuri runā krieviski.
    Nu nerunājiet krieviski,runājiet ar tiem latviski
    Bet nē,mēs jau tā nedaram.
    Pat veikalos,pienāk krievu tantiņa tā pārdevēja uzreiz utiuti krieviski runā

  • -1
    Tārps 02.06.2023, 11:45:06

    Stāv viens krievs un trīsdesmit latviešu un visi runā krieviski.
    Ko jūs runājāt krieviski.Kapēc ne latviski Ko bija aizliegts ar likumu???Kaut kā neatceros.
    Kāpēc lietuvā,kad pie kases sāki runāt krieviski,tā uzreiz pārdevēja gāja projām.
    Ak jāaaa kā es aizmirsu musu tautai jau visus gadus nebija sava mugurkaula.
    Pēkšņi atrada,kur tad bija nobāsts???

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 02.06.2023, 13:03:21

    Riebekli!Kas apsargāja Ļeņinu , kas bučoja Staļinu , Hruščovu , Brežņevu un taisīja rūpnīcas, saveda tūkstošiem salašņas pēc kara un pēc tam ! Leiši stājās partijā , bet taisīja ceļus , igauņi ražoja limpompo un kožļenes , bet mums Jūrmala un pilna Rīga ar tumsoņiem !Vienīgais , kad CCCP laikos notika dziesmu svētki , Rīgā krievi paslepās ! Tagad hokejs un tauta vienota! Pastāvēs , kas mainīsies , bet tev Riebekli tas nespīd !

  • -3
    Tārps 02.06.2023, 15:12:25

    Nezinu kas man spīd vai nespīd.
    Bet paskaidro man vienu lietu,un nosauc man kaut vienu argumentu.
    Kāpēc latvietis visos laikos visiem ir klanījies un visiem ir bučojis roku.
    Kāpēc tad nekad nav uzsitis kulaku galdā un nekad nav norēcies.
    Nē,mēs tā nedarīsim,ejiet visi pa gaaisu.Mums tas nav izdevīgi.
    Kāpēc kad kāds cits uzsit kulaku galdā,tā latvietis jau ir zem galda?
    Kāpēc tā???
    Kam tad taisīja šo valsts neatkarību????
    Visādiem amērikas,Kanādas,vai Maskavas paklīdeņiem.
    Vai sev????

  • -1
    Tārps 05.06.2023, 10:52:03

    Izrādās tu pats esi vecs komunistu palieka.
    Kas apsargāja Ļeņinu???
    Sarkanie latvieši,kuri pārstāvēja Krievijas komunistu ideju

  • -1
    Latvija pāri visām! 02.06.2023, 14:13:02

    Deportācijas?

    Viņi vēlas šeit kaujas lauku??:?(

  • -1
    Tārps 02.06.2023, 15:14:39

    Nepatīk ka taisnību bāžu jums acīs????
    Nu jā tā nepatīk nevienam
    Bet slēpjoties no patiesības,murgi nepazidīs

  • -1
    edmundos 02.06.2023, 16:00:00

    Riebekli! Tu tāds demagogs un gailītis vien esi, kas cenšas manipulēt ar faktiem.
    Esi aizmirsis(varbūt nezini), ka līdz 91.g latviešu skolās obligāta bij krievu valoda jāmācās. Tur pretī krievu skolās latviešu valoda nebija. Ko nebļāvi, ka cilvēktiesību pārkāpums?
    Izskatās, ka piemirsi cik liela krievu armija bija Lavijā. Būtu tik iepīkstējies, ka jārunā tikai latviski, Ukrainas variants būtu garantēts, Loģiski, pamazām pa bisķim. Ar šo karu protams sanāk diezgan radikāli. Bet ko var darīt ja cenšas uzspiest to krievu mīlestību.
    Ko tad pats esi izdarījis, lai Latvijas vārdu nestu pasaulē. Izņemot skaļu taustiņu grabināšanu un abstraktu tēmu ģenerēšanu.
    Izskatās tāds dzīves apbižots, kurš neko negrib darīt un tikai čīkst.

  • -3
    Tārps 02.06.2023, 16:23:51

    Ja gadījumā nezini nekko un skolā neesi mācījies
    Tad tavai zināšanai varu tev paskaidrot krieviem mācīja latviešu valodu skolās.
    Man ļoti labi ir pazīstama skolotāja 2 vidusskola
    Un 3 viduskolā gāja man ļoti labi pazīstams cilvēks,kuram personīgi palīdzēju ar latviešu valodu.
    Tākā nevajag tik šķidri laist.
    Ja nekko nezini tad ej pamācies

  • -1
    edmundos 02.06.2023, 18:12:23

    Man ar izglītību vis ok, atšķirībā no Tevis! Māku Tu uzrakstīt ar lielo burtu.
    Līdz 91 gadam bija obligāta latviešu valoda krievu skolās? Ko tu muld! Kāpēc tad neviens no tā laika krieviem nerunā latviski? Pēc 91 ir ieviesta latv val ar ne obligāti!!! A manai paaudzei 50+ bija obligāta krievu valoda!
    Beidz čīkstēt un ej strādā!

  • -2
    Tārps 03.06.2023, 00:35:13

    Ja palasa Tavu komentāru,tad vienīgais kurš šeit čīkst esi Tu pats.
    Nu varēsi mierīgi gulēt,Tu uzrakstīju ar lielo burtu.
    Kā es neieredzu šos pareizrakstības tārpus.Tas laikam ir vienīgais ko protat un saprotat.Bet pārējā pilnīgi dauņi

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 02.06.2023, 21:10:22

    edmundos ! Riebeklis ir aizdomīgs bumbvīnu dzērajs, raksta kā bijušais KGB virsnieks ...visus apmuļkot un rakstīt muļķibas , pēc tam sniegt melīgu informāciju ,bet es esmu pats gudrākais.

  • -3
    Tārps 03.06.2023, 00:30:56

    Atradi vēl vienu,tādu pašu prātiņā pavieglu,kāds esi Tu pats karloviča kungs.Nu jā nebūs garlaicīgi,varēsiet vienā taurē pūst.

  • 0
    edmundos 03.06.2023, 02:36:25

    Tāds jocīgs tas tēmas autors! Uzdod jautājumu, bet citu viedokļi, kuri ir argumentēti nepatīk.
    Tev(Riebekli) ar martu P varētu saskanēt. Viens uzģenerē kaut kādu stulbu ideju, otrs nav vienaldzīgs un izskaidro stulbības.
    Vajadzētu jau ar iepūst ar pa to tauri. Varbūt tas smadzeņu pods nostātos vietā.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 03.06.2023, 06:22:31

    Riebeklis ir vecs čekists , kas ir manipulācijas šefs !

  • -5
    Kriska 03.06.2023, 09:43:07

    EDmundos, 3.vidusskolā (Pārventā) latviešu valoda bija obligāta 80 gados, to es zinu. Bet slikti mācīja- daudz stundu vispār nebija- skolotāja izgāja dekretā, pēc tam bērniņš bieži slimoja. Un vispār es uzskatu, ja tauta nezin valsts valodu, vainīgi ne cilvēki, bet valsts. Paskaties cik tagad trūkst latviešu valodas skolotāju. Vai tad bērni vainīgi?

  • -1
    edmundos 03.06.2023, 10:03:01

    Labi Kriska, piekrītu, ka varēja būt.
    Es gribēju tēmas autoram izskaidrot viņam interesējošo jautājumu, kāpēc un kā. Bet redzu, ka jautājums pēc būtības neinteresē! Interesē ar kādu tik pakašķēties. Laikam dzīvē daudz nodarīts pāri, trūkusi tuvo cilvēku mīlestība.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 03.06.2023, 10:06:10

    Kriska ! Neiet runa par skolotājiem, bet vecākiem , kas nemāk valsts valodu , to nemāk ar bērns , jo vecāki ir krievi . Es latvietis pirms skolas jau zināju krievu valodu , jo tie krieveļi neprata latviešu valodu un bija jakaujās ar tiem smerdeļiem !

  • -2
    Tārps 05.06.2023, 10:49:36

    Negribi tagad arī izziet uz ielas un ar tiem smerdeļiem izmest vilnu

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 05.06.2023, 12:57:57

    Muļķis tu esi Riebekli! Ar kuriem bērnībā kāvos,jau ir aizbraukuši uz Krieviju , citi palika par bandītiem , citi par narkonmāniem Man bija un ir vēl pazīstami , kas ir normāli un tagad runā latviski....tev laikam nav ne draugu ne ienaidnieku , ne mīļākā sieviete , jo tu Riebekli esi riebeklis..

  • -1
    Tārps 05.06.2023, 18:55:51

    Ko tu satiecies ar krieviem???
    Tad jau tu esi kāds sarkanais smerdelis.
    Kuru pirmo vajadzētu izsūtīt uz savu paziņu zemi.
    Būs vizmaz vieglāk te elpot.
    Tad jau pats esi izbijis čekists vai arī kāds sūda ziņotājs

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 05.06.2023, 20:16:00

    Tad tu esi nacists, čekists un stukačš un sūda riebeklis , kam nav nekāda domāšana galvā kur burbuļo kāpostu zupa ar kauliem ...

  • -1
    Tārps 06.06.2023, 10:24:12

    Un kas tev tur burbuļo???
    Vecs sastāvējies urīns.
    Tu pats vien esi kaut kāds vecs izbijis padomju čekists.
    Kuru pirmo vajadzētu deportēt.
    Tākā sāk krāmēt koferus,savādāk plikam būs jābrauc

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 06.06.2023, 20:09:38

    Riebekli ! Pēc tava raksta saprotu, ka tu čekist esi piedalījies deportācijās, atņēmis koferus ar mantām un ar šlangu mazgājis ieslodzītos....

  • -1
    Tārps 06.06.2023, 22:17:34

    Vai nu tu esi patriots vai nu idiots.
    Tu jau zini ka līdz vājprāta robežai tikai viens solis.
    Ha jau tu te sludini par čekistiem.Varbūt jāsāk aizdomāties ka tu pats tāds esi.Jo pašam jau liekas ka visi ir tādi kāds esi tu pats

  • -1
    Tārps 06.06.2023, 22:19:31

    Un vēl ko es tev konrād varu pateikt,es neesmu čekists,es esmu tavs murgs

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 07.06.2023, 07:01:34

    Riebeklis provokators kvadrātā , jo viņam tik taisnība , bet nav atbalsts , vieni mīnusi taviem rakstiem un esi āksts ...

  • -1
    Tārps 08.06.2023, 15:06:59

    Tev konrād viss ir kvadrātā
    Tāpēc jau nedomā,bet kaut ko visu laiku murgo
    No kurienes esi izmucis???

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 08.06.2023, 17:26:02

    Riebekli, es neesmu pasaules staigulis, kā tu , blandījies visur , bet prāts , kā trešklasniekam ....

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: