Tīra tēvzeme,Latvija

Trauklupata | 28.05.2023, 23:25:26 | 316

Daudz reižu esmu lasījis un dzirdējis.
Ka Latvija pieder latviešiem,un ka visādus sabraucējus vajadzētu sūtīt mājās,uz viņu etniskajām dzīves vietām.
Nu mēs sakarā ar ukrainas karu,esam pieķērušies klāt slāvu tautības iedzīvotājiem.
Es tikai par to.Bet tad vajadzētu sūtīt arā viennalgu vissus cittautiešus
Romus,poļus,baltkrievus vāciešus,vārdu sakot visuss tos kuri nav bāleliņi.
Uztaisīsim sapņu zemi,tīru latviju.

Komentāri (6)

  • -7
    Trauklupata 28.05.2023, 23:27:58

    Neatkarīgi no tā,kāds konts bankā,kādā amatā tas atrodas,un neatkarīgi kādu labumu tas nes valstij
    Cittautiesis???Ar kāju pa pēcpusi un arrrrrā

  • -7
    Trauklupata 28.05.2023, 23:30:17

    Karloviča kungs tu nesteidzies atbildēt,pasēdi šķūnītī,iedzer savus bombvīnus un atslābinies

  • -7
    Trauklupata 28.05.2023, 23:32:02

    Un Jūs baronkungs,pasēdiet un pasapņojiet par to meit pup,jo citam jau nekam vairs nederat kā pasapņot par to pup

  • -7
    Trauklupata 28.05.2023, 23:34:49

    Un jā ,ja kad Ukraiņus arī vajaga dzīt ārā,tie arī pieder pie slāvu tautas.Un tāpat neprot latviešu valodu.
    Vai varbūt man atkal būs jālaiza sava mēle un jārej slāvu valodā.
    Vienai slāvu tautai valoda jāzina
    Cita var nezināt
    Nav jocīgi???

  • 0
    +Arājs 1488/2 29.05.2023, 05:09:01

    Internacionālisms mums jau tā ir potēts visus krievu okupācijas gadus.
    Vai nepietiks vienreiz?
    Latvijā pirmā vietā ir latvietis,nevis krievs (lielkrievs,mazkrievs vai baltkrievs-viss viens!),žīds,čigāns vai nēģeris.
    Vislabāk to raksturo Gustava Celmiņa teiktais tālajā 1933.gadā:
    " Mēs uzskatām, ka latviešu tautai visā plašā pasaulē ir tikai viena vieta, kur tā var apmesties - Latvija, kurpretim citām tautām ir savas dzimtās zemes.
    Lai savu nācionālo patstāvību un neatkarību noturētu, īpatnējos ģeogrāfiskos apstākļos ir vajadzīga viengabalainība.
    Vai tas saskan ar ētiku un kādiem tur dēmokratiskiem principiem, tas mums ir gluži vienalga, mums no svara ir tikai latviešu tautas labums."

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 29.05.2023, 08:40:34

    Riebekli ! Tu esi zaglis , kas piesavinājies, ko es esmu rakstījis par tevi , šķūnītis un tavs bumbvīns !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: