Ķenguru dzīvība

Proximus | 05.05.2023, 11:32:22 | 477

Kāpēc uz automašīnām vēl joprojām ir ''ķenguru sitamie''? Šīs automašīnas, kas aprīkotas ar šo aksesuāru rada paugstinātu bīstamību gājējiem. Sevišķi smagas traumas no "ķenguru sitamajiem" iegūst bērni, jo viņu galvas bieži atrodas šo dzelžu augstumā un sadursmes gadījumā metāla caurule trāpa tieši pa galvu. Noteikumos ir teikts, ka: Frontālās aizsardzības sistēmas (aizsargrežģi, papildu buferi u. tml.) konstrukcijai, novietojumam un stiprinājumam jāatbilst šā pielikuma 6.2.9. koda prasībām. 6.2.9. B1. Izvirzītais ārējais elements (piemēram, aerodinamiku uzlabojošs elements, aizsargrežģis, aizsargstienis u. tml.) vai tā stiprinājums var apdraudēt citus satiksmes dalībniekus... Es nesaprotu, kāpēc lielākajai daļai valsts iedzīvotāju būtu jāpakļauj sevi briesmām tāpēc, ka saujiņa cilvēku vēlas dižoties. Arī Ventspilī to ir gana daudz.

Komentāri (7)

  • -2
    Barons (Freiherr von ...) 05.05.2023, 11:58:43

    Aiz kō tād nepatikšan?Ja pe man Volg GAZ-21 tād būt,es būt tig priecigs.
    Aber neir.
    Es dōmat,ja tō režģ ir paredzett iekš Ražotaj Konstrukcij (ne pašs pelikt),tad tād ir brīv paturet.Un,ja būs vainig tō Auto-vaditaj,tad vienalg,vai ar režģ oder bez.Tāpatams,ja būs vainig tō Kinder,tad tō ir viņ pašš vain,le zinat.

  • -4
    Proximus 05.05.2023, 13:03:32

    Kad jūsu bērnu vai mazbērnu notrieks šāda automašīna, jūsu viedoklis kļūs nopetnāks.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 05.05.2023, 12:44:23

    Ja Austrālijas aborigēni zinātu , kā tiek apvainoti ķenguri , tad tūristi no Latvijas tiktu pagatavoti vakariņās !

  • 0
    qwerty 05.05.2023, 16:22:51

    Piekrītu. Katram auto ,ražotājs ir paredzējis tā saucamo deformācijas zonu, kam sadursmes gadījumā ir jāuzņem trieciens. Ja kāds vēlas, lai pēc sadursmes auto nemaina ārējo stāvokli , tad droši var bufera vietā sliedi pielikt. Jārēķinās tikai ar to, ka sadursmes gadījumā, tu izskatīsies gluži kā dzīvs. Auto it kā vesels,tu - it kā dzīvs...

  • -1
    Covid 19-24.ventspils.lv 05.05.2023, 16:57:31

    Katrai lietai ir divas puses.Ja auto būs daudzmaz lietojamā stāvoklī ,tas varētu noderēt bojāgājušā pakaļpalicējiem.Vai arī par pārdodot iegūto naudu varētu segt bēru izdevumus.

  • -1
    Covid 19-24.ventspils.lv 05.05.2023, 17:02:06

    Qwerty kung.
    Aber man Volg GAZ-21 ir makten krampig būvet un tō priekš Buffer ar 2 (diu) zōbem (Otro sērij,le zinat).Un ne vien reiz vien notriekušš kād radijum,kō noderet prekš man Saimniec ķēķ.Ne cilvēk,lūgt nepārprast.Un tō Auto netikt apskādet.Ja būt ar modern Auto,viss priekš no Plasmask būt lupatas.

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 05.05.2023, 17:15:24

    Atvainošan,manam jau oter reiz iznāk nopublicet sav Viedokl zem ne rihtig Pseudonīm.Pie tō vainojam ir man cienijam Veccum,le zinat.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: