Kauns un negods,Komunālai pārvaldei

Tārps | 28.04.2023, 19:55:05 | 2125

Runa ur par dzīvnieku izvadīšanu pēdējā gaitā.Vairākkārt tiek celts jautājums kāpēc mūsu pilsētā nav dzīvnieku kapsēta.Uz kuru tika saņemta atbilde no komunālās pārvaldes,kad neesot brīvas zemes.Un vajagot dzīvnieku Utilizāciju veikt.
Jūs ko nedraudzējaties bikiņ ar galvām???Varbūt jūs pašus vajaga utilizēt,ko tur krāmēties.
Kā var šādi bezatbildīgi izturēties pret dzīvniekiem kuri visu mūžu ir pildījuši savu dzīvnieku darbu.Un pēc tam,ko mēslainē???
Kur tad skatās dzīvnieku aizsardzība???Jeb pret mirušu dzīvnieku vajaga izturēties kā pret sprāgoņu????
Ko zemes,mežu ir trūkumā,vai varbūt nav vietu arpus pilsētas robežās kur vietu ierādīt????
Kauns un negods

Komentāri (16)

  • -3
    +Arājs 1488/2 28.04.2023, 19:58:07

    Var sazināties ar “Djuma4” sanitāro dienestu.Tie savāks un utilizēs.Ja mājdzīvnieka līķis būs novietots publiskā teritorijā’,tad arī jāmaksā nebūs.

  • -4
    Marta P 02.05.2023, 16:02:04

    Šādām lietām ir tik daudz noteikumu un parametru, kur vispār šādas apbedījuma vietas var ierīkot, jo tur jāskatās i gruntsūdeņi, i viskas cits. Ne velti tikai dažās vietās Latvijā ir šādas vietas, kur to legāli var izdarīt, kur tas nekādi neietekmē un neapdraud citus.

  • -2
    Tepatvien 28.04.2023, 20:35:50

    Latviešu valodā nobeidzies dzīvnieks ir sprāgonis vai maita. Man šķiet diezgan vienkārši un saprotami.

  • -2
    Tārps 03.05.2023, 00:43:55

    Nu tu jau laikam raksti par sevi...

  • -5
    Tārps 29.04.2023, 09:33:03

    Paldies,par jūsu cietsirdību.
    Kad jūs aizziesiet,tad jūs arī pēc latviešu tautas gramatikas būsiet,maitas un sprāgoņas.

    Jā un jūs savaus tuviniekus arī laikam utilizēsiet

  • -6
    Tārps 29.04.2023, 09:35:06

    Jūs laikam nesaprotat un nekkad nespēsiet saprast ka visās attīstītajās valstīs ir jābūt dzīvnieku kapsētām.
    Bet latvijā jau dzīvo tikai un vienīgi muļķi,kas to nespēj saprast

  • -1
    Tepatvien 29.04.2023, 09:58:01

    Ja ir vēlēšanās variet pameklēt latviešu valodas vārdnīcā.

    Mani cerams apraks zemē, lai gan man tas būs jau vienalga, kur daba tālāko ar manu miesu pati padarīs. Man vairāk rūp, kur nonāks dvēsele.
    Dzīvnieciņi jau ir atkarīgi no cilvēka, tiem cits stāsts, bet ka viņi tāpat ir jāaprok, tas skaidrs, lai neizplatās slimības. Ja jūs gribiet taisīt tiem kapsētu (arī ienesīgs biznesiņš varētu būt, jo daudz dzīvnieku tiek mājās un dzīvokļos turētu), tad jums kārtis rokā, uz priekšu. Tikai nebļaujiet, ka kaut kas ir jāizdara citiem un jādara tāpēc, ka citur tā ir un tml.
    Jā, un tad arī pie tiem kapiem atveriet kapakmeņu darbnīcu, lai tie, kam ir vairāk naudiņas, varētu savam beigtam kāmītim uzlikt tonnu smagu akmeni virsū, gadījumā ja šis domā pamosties un līst āra, lai viņam neizdodas. Jeb kāpēc tos akmeņus kapos liek?
    Ar cieņu.

  • -9
    Tārps 29.04.2023, 12:10:40

    Kaut kur es jums piekrirīšu.
    Bet mēģiniet saprast mani pareizi.
    Ja mēs esam augsti attīstīta Eiropas valsts.Tad mums ir jādzīvo, jāuzvedas un jādomā kā augsti atīstītai Eiropas valstij.

    Nevis kā kaut kādai atpalikušai bauru tautai.Kuri vienīgai ko prot zibens laikā pielugt zibens tēvu.Un visādus citus dabas parādības.Un dedzināt uz sārtiem savus aizgājējus un savus mīļuļus.
    Ārā ir tomēr 21 gs.Ja kāds nezina tad arī pie mums ir 21.gs neviss kāds tur 14gs.
    Tapēc sāksim domāt kā to dara 21- jā

  • -7
    Tārps 29.04.2023, 12:12:28

    Jāciena ir gan dzīvās būtnes gan mirušās un kritušās butnes.Bet mēs nemākam pat sevi cienīt

  • 0
    Tepatvien 03.05.2023, 17:28:21

    Pastāsti lūdzu kā tu to cieņu izrādi.
    Es gan eju ar līkumu un cenšos uz maitu neskatīties.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 30.04.2023, 13:13:21

    Riebekli! Kurā ES valstī notiek kapu svētki ?

  • -4
    Tārps 03.05.2023, 00:41:40

    Nu tas kas notiek mūsu valstī,tas nenotiek neviena citā valstī,tas nav nekur.Vienkārši paradīzes vieta zemes virsū

  • -1
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 03.05.2023, 08:27:56

    Jau iepriekš esam skaidrojuši, ka dzīvnieku kapsētu Ventspils pilsētas administratīvajā teritorijā izveidot nevar, jo pilsētā nav brīvu zemes īpašumu, kur gruntsūdens dziļums būtu vismaz 2 metri, kā to prasa Ministru kabineta noteikumi. Turklāt dzīvnieku kapsētu ierīkošana nav pašvaldības funkcija, tādēļ ar to var nodarboties jebkurš komersants, kas šādu pakalpojumu var izveidot Ventspils novadā. Komersanti šādas kapsētas jau ir ieviesuši Rīgā, Gulbenē un citur. Ventspilī alternatīvs risinājums ir mirušo dzīvnieku nodot SIA “Djuma-4”, kas dzīvnieku utilizēs.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 03.05.2023, 09:54:01

    Riebekli ! Ja tev te nepatīk , tad vārti ir vaļā ! Auļo kur gribi !

  • -7
    Tārps 03.05.2023, 10:19:59

    Vari man nekur nesūtīt es esmu izbraukājis visu āziju eiropu un skandināviju.Es esmu redzējis kā tur dzīvo cilvēki un esmu redzējis ar kuru galvu tie domā.Tur domā ar smadzenēm kuras atrodas zem matiem.
    Bet mūsu valstī sākot ar augšu un beidzot ar tautu,un tevi karloviča kungs domājat ar muguras smadzenēm jo tās galvenais kantoris ir d***a.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 03.05.2023, 18:16:00

    Riebekli! Muguras smadzenes nav , bet tavā galvā , kas ir pakaļa , kaut kas sagājis sviestā !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: