Bērnu aurošana

Ventspilniece | 27.08.2016, 14:15:23 | 4303

Ir vasara un katru dienu jau sākot ar astoņiem no rīta un līdz pat pusnaktij auro bērni. Pagalmi ir pilni ar viņiem un viņi taisa neizturamu troksni. Es jau neko neteiktu, ja iebļautos reizi pa reizei, kad vajag vienam otru pasaukt, vai bumbu spēlējot iekarst emocijas. Bet aurošana ir pavisam savādāka - sēž bariņš knēveļu un bļauj. Uz sacensībām, kurš skaļāk. Bieži vien brēc tā, ka liekas, ka kāds tur jau galvu vai citas izvirzītas ķermeņa daļas rauj nost, bet paskatoties izrādās, ka sēž bērneļi barā un vienkārši izklaides pēc bļauj.
Jautājums vecākiem, kas šo vājprātu pieļauj. Vai tiešām jūs nespējat iedomāties, kas notiks, kad tiešām kaut kas slikts atgadīsies jūsu bērniem? Viņi tad bļaus, bet neviens pieaugušais nesteigsies palīgā, jo visus jau ir notrulinājusi šī neciešamā bļaušana bez kāda iemesla. Vai tiešām audzināšana skaitās izlaist briesmonīšus ārā, lai brēc tur un maitā omu visiem kaimiņiem?
Un vēl kas, mūžīgie brēcieni "Mam, maaam, MAAAAM!" un "Bā-bū-škāaa!". Vai tad sīkajam pakaļa nokritīs uzvelkoties pa trepēm augšā uz dzīvokli, kāpēc jāauro pa visu kvartālu?

Komentāri (162)

  • -1
    funky monky 01.09.2016, 16:33:51

    Nu, nu, Novadniek, vai tiešām TU pretendē uz varen kulturālu, pieklājīgu un klusu bērneli ? Neticami...

  • -7
    Novadnieks 01.09.2016, 18:27:19

    funky monky,nekāda pretendēšana man vairs nav vajadzīga,mani bērni ir izauguši un ir savā dzīvē,tā kā man viss ir kārtībā.Tad, kad viņi bija mazi,tad tādus idiotiskus bļāvienus no viņiem es nedzirdēju ne smilšu kastē,ne skolā.Toreiz vispār bērni tā nebļāva,bez iemesla.

  • -8
    Novadnieks 01.09.2016, 19:34:47

    funky monky,mums tāda normāla diskusija,bet katram pa īkšķim uz leju.tam (tiem)aptaurētam gan ar bērniem būs problēmas.

  • -2
    funky monky 01.09.2016, 21:22:06

    Tavi bērni ir izauguši, bet mazbērni ? Tie ir kurlmēmi ?

  • -4
    Novadnieks 02.09.2016, 18:37:04

    Protams,ka mani mazbērni mantos no manis kādu daļu mana stulbuma!

  • -5
    Novadnieks 02.09.2016, 07:10:23

    Mazbērni vēl nav,ber kad būs,tad tādi aurētāji(bez iemesla) jau nu nebūs.
    Tavuprāt tā nenormālā aurēšana laikam ir normāla štelle.Tiem bērneļiem jau viss ir normālas štelles un atļauts viņiem viss ir tāpēc,ka viņi ir bērni.Traucēts nakts miegs,izdauzīti logi,saskrāpētas mašīnas,barā piekauti cilvēki,tam visam iemesls ir bērnu izlaišanai līdz kliņķim ,vecāku augstprātība,sava bērna uzskatīšana par pareizāko un pārāko par citiem un visa atļaušana,arī tā nenormālā aurēšana pagalmos.Gribu piebilst,ka liela daļa šādi bērni ir visai apšaubāmas kvalitātes cacām un dažādām kantoru gnīdām.

  • -10
    Novadnieks 02.09.2016, 18:44:36

    Varbūt kāds tuvāk pazīst foruma komentētāju Victor Def?Ir stipras aizdomas,ka šis cilvēks psihiski slims.Ja kāds to var apgalvot,tad vienkārši nav ko ņemt galvā viņa komentārus.

  • -10
    Novadnieks 02.09.2016, 19:24:01

    Lūgums VB administrācijai liegt komentētājam Victor Def ņemt līdzdalību forumā.

  • -1
    smile 02.09.2016, 19:35:53

    Smiekli nāk! Kad tu vēlies kādu apd.,irst ,tad tev Ventasbalss admins nav vajadzīgs! Stāvi taisni,vārguli!

  • -12
    Novadnieks 02.09.2016, 19:46:14

    Pats tu esi vārgulis.Varbūt to Victor Def tu uaskati par normālu cilvēku?Vai varbūt tu viņš arī esi?

  • 0
    Victor Def 04.09.2016, 02:56:01

    ++++++++++

  • -2
    smile 02.09.2016, 19:49:33

    Es neesmu VictorDef! Tavi pretinieki ir -tavs gļēvais raksturs!

  • -10
    Novadnieks 02.09.2016, 19:57:13

    Un tu laikam esi ar lauvas dūšu?Ko piekasies,dod saprast konkrēti.Kāpēc nekritižē to Victor Def?Par kādu gļēvumu tu te vervelē?

  • 0
    Victor Def 04.09.2016, 02:56:48

    ++++++

  • -1
    smile 02.09.2016, 20:13:39

    VictorDef nav vainīgs nevienā tavā komentārā.Būtu vēlams,ja tu saņemtu visus savus spēkus,un pieliktu vēl klāt no papakšbiksēm,un -atvainotos VictorDef,tas ir normāls puika! Iespējams-tu arī esi normāls džeks,tikai bikiņ sagribējās kontrolēt.

  • -11
    Anita 02.09.2016, 20:18:02

    SĒŽU PIE DATORA - SKATOS UN NEVARU SAPRAST ,VAI TUR VIENAM NAV KAUT KAS AR GALVU NOTICIS , IZSKATĀS PĒC VECAJIEM GĀJIENIEM , MAINĀS BILDĪTES , UZRODAS JAUNAS TĒMAS AR SVEŠU PROFILU, VAI TIK TAS NAV JAU ZINĀMAIS Victor Def, KURAM ĻOOOTI NEPATĪK Novadnieks UN ES ARĪ ,PAT CENŠAS SASAISTĪT MŪS KOPĀ .DRĪZ JAU VAJADZĒTU PARĀDĪTIES Ilgas tantei ,JO ŠIM CILVĒKAM PATĪK SLĒPTIES AIZ VAIRĀKIEM PROFILIEM, NAV TIKAI ĪSTI SKAIDRS ,KAS PAR VAINU TIEŠI VIŅAM IR , BET LABI NEIZSKATĀS.

  • -2
    Victor Def 04.09.2016, 02:57:39

    KO TU BĻAUJ?!?!?!

  • -2
    smile 02.09.2016, 20:20:40

    Labvakar onkultane ANITA! Es Tevi mīlu!

  • -10
    Novadnieks 03.09.2016, 07:08:14

    Viens nožēlojams radījums tu esi,smile(Victor Def).Kaut kā kā jau es tevi nomierināšu,gan jau izdomāšu,ja tevi nemomierinās VB administrācija.

  • -9
    Anita 03.09.2016, 07:52:22

    Labrīt , Victor Def =Smile , vispirms jau lai būtu tante , neesmu novērojusi kaut mazākās onkuļa pazīmes, un par to tavu atzīšanos mīlestībā - nu nezinu , varbūt esi vīrietis , bet ja nē ,tad tā jocīgi, vai tiešām pie personības dalīšanās vēl klāt nāk dīvaina seksuālā orientācija .Saņem vienreiz dūšu un paliec pie viena profila un ja forumā ir ko teikt vai sākt jaunu tēmu ,tad dari tā , bet neregulē citus ,ko viņiem rakstīt un vai vispār drīkst piedalīties kādas tēmas apspriešanā.

  • -2
    Novadnieks 03.09.2016, 07:51:50

    Oi! Atvainojos,ka no paša rīta dienu iesāku ar draudiem! Tā teikt-atkal mazliet aizrāvos. Lai jums visiem jauka diena! Ar cieņu - Novadnieks

  • -9
    Novadnieks 03.09.2016, 07:58:17

    Tev ,defiloīd, šitas viss ir tāds prikols,kā jau aptaurētam mūsdienu jaunietim,bet gan šie prikoli tev pa sāniem izgāzīsies.

  • -1
    smile 03.09.2016, 08:02:04

    Dzīve ir skaista,Novadniek-pasmaidi!

  • -9
    Novadnieks 03.09.2016, 08:05:12

    Būs jau labi,kretīn.

  • -1
    Milda Kušš 03.09.2016, 15:43:35

    mierīgi dzīvot jau nemākam...

  • 0
    Lainese 03.09.2016, 21:19:45

    Nu kā te daži izteicās, būs skolas laiks, būs miers..
    maldīgi.. no laukiem atgriezušies papildspēki.. un nu jau tiešām ausu korķus vajag...
    laukā dziļa tumsa, kliedzieni baurošana līdz nemaņai-tie ir mazie, kam sen jau jābūt mājās..
    Vecāki bērnus neskata un tad brīnās, ka kāds pazūd vai kāds piekauj smagi.. un meklē vainīgos; tikai ne sevi-jūsu bērni un nesat pinu atbildību par viņu rīcību līdz attiecīgam vecumam..
    Tāpat ir arī kaimiņattiecībās , kam patīk jebkad skaļi uzvesties.. ja aizrāda , tad atbilde viena; "' es savā dzīvoklī daru ko gribu..."" jā zem tā likuma panta ir arī rakstīts; "" ... netraucējot citus iedzīvotājus..."'
    bet katrs sevi iedomājas vienīgo un nekādas daļas, ka tevis dēl cieš slimi cilvēki, mazi bērni, kaut vai cilvēks pēc darba, kas vēlas atpūsties...
    Mežoņi patreiz uzvar...

  • 0
    Lainese 03.09.2016, 22:11:25

    Ak, cienījamie vecāki;
    pulkstenis tuvu 22.... biju pie sava aprūpes cilvēka , kur man jāšķērso Siguldas ielas 50 sētas laukums; tumsa un mazliet pat baisi, kliedzieni rēcieni.. vai tiešām šai laikā ir jābūt bērniem laukā, kad citi cilvēki jau dodas nakts atpūtā...tiešām baisi cik bezatbildības pilni ir šo bērnu vecāki..

  • 0
    Batman 03.09.2016, 23:35:05

    Jāizsauc policija,jo bērni līdz 16 gadu vecumam cik atceros pēc 22:00 nedrīkst atrasties ārā bez pieaugušajiem. ;)

  • 0
    funky monky 03.09.2016, 23:59:50

    Man tiešām prieks par VB jaunievesto foruma formu. Mums tagad ir vairāki Novadnieki, kas diskutē ( maigi sakot ) savā starpā. Feini palasīt, cik visi gudri un kuturāli Ventspilī...

  • -3
    Victor Def 04.09.2016, 03:07:52

    VictorDef Nav smile. VictorDef nav Ilga, VictorDef nav Barons, VictorDef nav arī funky monky,,, VictorDef reti te ienāk, jo daudz strādā. VictorDef ja nestrādā, tad pavada laiku kopā ar draugiem vai strādā mājās, nevis sēž VB un čato ar kkādām pensionārēm Anitām un viņas joberiem - Novadniekiem.. tā kā..
    Varu godīgi pateikt, man nav laika jūsu ziepenēm, un lai es te domātu kkādus nikus Ilgas, mirdzas un ko tur vēl,, nēēēē, jo nav laika :D
    P.S. VictorDef nevar izbanot....

  • -1
    Anita 04.09.2016, 06:53:12

    Tev neesot laika ,bet pa naktīm atrodas laiks sēdēt forumā , darba cilvēks ceļas agri un vakarā laikus iet gulēt un nevajag sevi tā slavēt , laikam jau tā pasen atpakaļ kāda komentētāja izteiktais , ka tu sēdi savai omammai uz kakla un neko nedari ,bet pat lien iekšā privātīpašumos un tur demolējies ,būs taisnība .Kā tad tur ir ???????

  • -1
    Novadnieks 04.09.2016, 08:17:04

    Tu ,tizleni ,labāk satraucies par saviem joberiem.Skaties,ka viņi nesāk pa kreisi laist.

  • -1
    Victor Def 04.09.2016, 13:32:53

    Jo es sestdienās atpūšos un svētdienās eju uz baznīcu!!! Kas tav nav skaidrs, stulbene? Un man absolūti pie dirsas ko kāds te raksta. Un jā, gribu un demolēju, ja vajadzēs, tad JŪSU ligzdiņu arī izdemolēšu! ;)

  • -3
    Аnita 04.09.2016, 03:37:53

    ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU
    ŅURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
    ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU
    ŅURRRRRRRRRRRRRRRRRRR ŅURRRRR ŅURRRR ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU ŅAU MMMMMEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW........................................ pšššššššššššššš

  • -1
    Novadnieks 04.09.2016, 07:14:28

    Cilvēks ,kas daudz strādā,nav tik stulbs kā tu un neņaud agri no rīta pie datora.Galīgi sviestā esi sagājis,pat divās vietās man esi plusus salicis.Atpūtis tā kārtīgi,citādi no pārpūles un dusmām atpirdīsies.
    Cik atceros,tu agrāk te vienam skaidroji ka nepaliec nekad nevienam atbildi parādā-šoreiz aplauzīsies,ierindosies parādniekos.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: