16.marts,9.maijs

Tārps | 21.04.2023, 19:54:33 | 430

Godājamā latviešu tauta,sakiet man lūdzu,kas iet 16.martā, gājienā? Leģionāri???Vai tad tur bija tikkai latviski runājošo???
Krieviski runājošie cik es zinu ka Vacieši arī taisīja par leģionāriem,ja nemaldos 1943 g.Tad kāpēc viņi var iet gājienā,un pieminēt savus kritušos biedrus.Kaut gan cīnījās Fašistiskās Vācijas pusē,kura gāja ar fašismu.Mēs ko esam sākuši atzīt,fašismu???.
Turpretī tie utainie,kā mēdzam dēvēt,kuri cīnījās lai mēs tagad,nekliegtu"Zi hai",tie nedrīkst iet un nolikt ziedus saviem kritušajiem biedriem.
Jums tas neliecina,ka tas jau velk uz fašismu???
Fašisma pamatprincipi,ir noniecināt citu tautu,un pacelt savējo visaugstāk par otru nāciju.
Piemēram
Latvieši- krievi.
Vai tad krievu cilvēkiem visas viņu cilvēktiesības jau ir atceltas???
Kāpēc vieniem drīkst,otriem nē???
Es neesmu par Putinu
Es neesmu par krieviju,neesmu ne komunists,ne to līdzskrējējs.
Esmu par to, ka nav svarīgi,kāda nācija,kāda valoda.
Visi ir vienādlīdzīgi cilvēki ....padomājiet,ko dar

Komentāri (7)

  • -4
    Tārps 21.04.2023, 20:01:57

    Nav svarīgi ka viņs ir utainais,nav svarīgi kad viņš ir okupantu pēcnācēji.Jums neliekas kad viņi,patīk jums tas vai nepatīk,ir latvijas iedzīvotāji.Tie nav ne okupanti,ne arī otbroso obšestva.Tie ir mūsu tautas sastāvdaļa.
    Kas būs ja viņi sadumposies??
    Jūs ko to muļko masu ar bībeli rokā un pesteļošanu par dievu raisaties apturēt.
    Iznākums:
    Izzejiet uz sliedēm un ar to ka nostāsieties ātrvilcienam pretim ceriet kad tas jūs nobīsies.
    Ko jus traciniet tautu

  • -4
    Tārps 21.04.2023, 22:25:41

    Un kurš no šiem visiem bļāvējiem par utainajiem liekot roku uz sirds var pateikt ka tur nav arī tautieši,latvijas patrioti.
    Ko tie arī jāizsūta aiz Zilupes.
    Un vēl kas,kurš var pateikt,ka tie vecīši kuri karoja,psrs okupantu armijā nav latvijas valsts patrioti,un kuri nav dzimuši latvijā.Un viņu tēvi,un tēvu tēvi.A jūs tagad viņus visus uz kurieni.Uz lielo krievzemi.!!!
    Jums ko smadzeņu vietā, caurvējš svilpo

  • -4
    Tārps 21.04.2023, 22:27:21

    Atvainojiet mīļie tautieši
    DEBILIZMUS

  • -3
    kdvo 22.04.2023, 01:45:43

    Fašisms Latvijā beigsies kad kariņš un levits ies prom no politikas , atnāks labs , domājošs cilvēks un visiem būs miers

  • -3
    kdvo 22.04.2023, 01:57:41

    kā ķircināt fašistus , КРЫМ НАШ !!!!

  • -3
    kdvo 22.04.2023, 02:53:52

    Служба безопасности, действуй , иначе Крым наш

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 22.04.2023, 07:24:52

    Riebeklis rullē šķūnītī! Bumbvīni kā saldējums , tek , pil un tu tikai raksti !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: