Kur atrodas Amerikas valsts???

Tārps | 20.04.2023, 00:13:54 | 530

Parādiet man lūdzu kur uz planeta Zeme atrodas valsts kuru visi dēvē par Ameriku.
Cik es zinu tad ir Amerikas kontinents.
Bet kur ir Amerikas valsts???

Ir vēl tāds grupējums kuru dēvē par amerikas savienotām valstīm.Tās ir valstu sakopojums ja gadījumā kāds nezina.Bet tās nenozīmē valsts nosaukumu- amerikas valsts.
Tā ir tikai un vienīgi valstu savienība.
Nu karloviča kungs,izpaudies

Komentāri (5)

  • -3
    Tārps 20.04.2023, 00:17:12

    Un lūdzu parādiet kur atrodas tāda valsts kā Anglija.
    Cik es zinu ka ir Lielbritānija.

    Nu karloviča kungam varbūt ir kāda speciāla karte uztaisīta pēc pasūtījuma kurā atrodas gas Angluja gan Amerika

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 20.04.2023, 07:56:33

    Riebekli! Kādus bombvīnus tu lieto , lai rakstītu tādas muļķibas 1 klases līmenī !

  • 0
    Larijs Kukarans 20.04.2023, 10:35:56

    Cik es no ģeogrāfijas atceros,ir ziemeļamerika,dienvidamerika,pa vidu ir centrālamerika.Kaut gan tagad viss ir apgriezsts kajām gaisā,agrāk nebija dienvidu okeāna,tagad nezin no kurienes ir uzradies.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 20.04.2023, 12:27:53

    Ir Pasaules okeāns! Pasaules okeāna sadalījums balstīts vairāk uz tradīcijām . Dienvidu okeāns radies 2000 gadā ! ASV galvaspilsēta Vašingtona ir starp Atlantijas okeānu un Kluso okeānu ! Riebekli , meklē pats Angluju, skolniek no pirmās klases !

  • 0
    Kļumpats 20.04.2023, 13:40:49

    ValstS nav, ir ValstIS un savienotas. Vesela čupa....
    Un Anglija ir viena no valstīm, kas ietilpst Lielbritānijā jeb Apvienotajā Karalistē. Ja netici, pašķetini vaļā Lielbritānijas karogu. Būsi pārsteigts, bet tajā ir savienoti pat četru valstu karogi. Riebīg šokējoši, va ne? ;)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: