Interesants salīdzinājums

Tārps | 31.03.2023, 14:30:06 | 698

PSRS laikos mēs ar krieviem draudzējāmies,līdām tiem vienā vietā.
Tagad tie mums ir ienaidnieks.
Vācija no 1941- 1945 gadam saimniekoja pa mūsu zemi.Dedzināja,laupīja,slepkavoja- tie mums tagad ir draugi,sabiedrotie.Kas ir,nav tā????
Es saprotu to tā,ja tu esi man ienaidnieks,vai draugs tad uz mūžu uz visiem laikiem.
Bet mēs tagad kā tā sienāzīšu bars lēkā pa pļavu.Kurš stiprāks un lielāks tam mēs bučojam roku.A kur tad mūsu tautas lepnums pašcieņa???
Kas tad ir,esat aiizmirsuši ka mūsu senči tēvijas karā gāja bojā,un kura valsts par to nes atbildību.Atbildību visu mūžu

Komentāri (5)

  • -6
    Tārps 31.03.2023, 14:31:32

    Bet es jau esmu slims ar galvu,muļķis.Jo es domāju ar savu galvu,nevis domāju tā,kā man no augšas liek domāt

  • -2
    Barons (Freiherr von ...) 31.03.2023, 16:41:24

    Riebekl kung.
    Kas tō tād par tēvij kar?Es grib zinat.
    Es zin Otro Pasaul kar.Un tō prekš Latvij vel neir beigties,aiz tō,ka viss Okupant un Kolōnist pēcnācej neir atstājuš Latvij.

  • -6
    Tārps 31.03.2023, 18:51:04

    Es nerunāju par padomijas okupāciju,kas tas ir ka vienmēr visur bāž iekša krievus.Es runāju par to kad otro pasaules karu sāka vācija.Tad kāpēc mēs draudzējamies ar vāciju un ar to tautu pēcnācējiem kuri mūs centās iznīcināt un paverdzināt.
    Kāds šeit sakar ar krieviem.
    Kāds sakars kura valsts mēģina okupēt okupants ir un būs okupakts,nav svarīgi vai kažogs ir apgriezti vai nav.
    Grūti to saprast vai.
    Ne jau krieviem ir jābučo roka.
    Velns parāvis roka nav jālaiza ne vienam,ne vācijai,ne francijai,ne NATO,ne krievijai.NEVIENAM

  • -6
    Tārps 31.03.2023, 18:52:19

    Bet mēs jau nebūsim mēs ja mēs kādam nelaizītu roku un nelīstu kāda priekšā uz vēdera

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 01.04.2023, 17:50:10

    Riebekli ! Vēsturē tu esi nulle ! Vācija iebruka Polijā 1 septembrī, CCCP iebruka Polijā 17 septembrī! 1939 gadā Molotovs un Ribentrops sadalīja Eiropu slepenā dokumentā ! Draugi Vācija CCCP no 1939 gadā 23augusta līdz 1941 gadā 22 jūnijam! 1939 gadā CCCP iebruka Somijā , okupēja Igauniju, Latviju Lietuvu ! Vācija uzbruka un pieteica karu CCCP! Riebekli , tu runā kā TV Rossija!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: