Uzbrukums Ukrainai

Tārps | 31.03.2023, 11:45:41 | 772

Sakiet lūdzu,kurš uzbruka Ukrainai??
Krievijas federācija,vai Latvijā dzīvojošie krievu valodas cilvēki.
Cik es zinu ka Krievijas federācija.
Tad kāpēc tiek pret viņiem pielietots veids ,tik pat kā viņi būtu otrās šķiras cilvēki.Ja viņi ir tādi paši tautas iedzīvotāji kādi esam mēs latvieši.
Viņiem jārunā visiem latviski????
Varbūt arī mēģināsim aizliegt tiem iet uz pareizticīgajām baznīcām,jo tā ir krievu ticība.Aizliegsim ģērbties viņu tautastērpos,dziedāt krievu dziesmas.
Tad rokam ārā visuss viņu seņču seņčus no kapiem ārā un vedam ārā uz plašo krievzemi.Nav ko pūt latvijas zemē.Piemēslo latvijas zemi.
Jums tas viss ko mēs tagad daram jums tas viss liekas normāli???Tiešām???
Vēl tikai vajadzētu piespues lai nesā uz krūtīm sarkanu zvaigzni,un uztaisīt Geto,kur tos mitināt

Komentāri (9)

  • -10
    Tārps 31.03.2023, 11:55:52

    Dzīvojot Beļģijā,valonijas abgabalā,franciski runājošā pusē.
    Man neviens nekad neteca runājiet lūdzu franciski.Nekad un neviens,jo tā skaitās manu tiesību pārkāpums.
    Man beļģis skaidroja 45 min kamēr es sāku saprast ko tas no manis vēlas.Tad jau viņiem arī vajadzēja mani aiz čupras un lasies mājās,uz dzimteni.
    Ne tā????
    Kāpēc šiem krieviem,kuru vecvecāki okupēja latviju ir jāatbild par to ko tas nav darījis???
    Ko kāpēc???
    Kāpēc cilvēkam ir jārunā valodā kurā tas nevēlas.
    Ja mēs dzīvojam Eiropas savienībā.
    Visā savienībā drīkst runāt kā katrs vēlas.Tad tā arī jābut šeit.Jo šeit arī ir Eiropas savienība.Jums tas nepatīk.Ko tad līdāt tanī grupā,kur nav pieņemami to grupu likumi

  • -9
    Tārps 31.03.2023, 12:01:17

    Un ja kas es esmu latvijas patriots
    Bet es neieredzu genocīdu pret kādu tautu.
    Viennalga kada tā būtu par tautu,jo visas tautas ir vienlīdzīgas.
    Nav augstākstāvošo tautu un zemākstāvošo.Visi ir vienādi.
    Jo visiem ir divas rokas,divas kājas un viena galva.Vienīgā atšķirība ir kuriem ir smadzeņu kuriem to nav

  • 0
    karlito 31.03.2023, 13:29:24

    Tas,ka Latvijā dzīvojošam cilvēkam ir jāzina valsts valoda,tas nav nekāds
    genocīds,bet pati par sevi saprotama lieta.Tā tas ir visās civilizētās valstīs un Latvija nav nekāds iznēmums.

  • -8
    Tārps 31.03.2023, 14:43:33

    Pilnīgi piekrītu ir jāzina valsts valoda,bet to nevienā civilizētā valstī neuzspiež ar varu.
    Ev tu kievs,ka pēc tu nerun latvisk.
    Pasar dievs bet tas ir pretlikumīgi,aizvainojoši un tas ir cilvēktiesību pārkāpums.Vai varbūt mūsu tiesiskajā valstī tas ir likumīgi???
    Ja braucot strādāt uz Eiropu,ir likums kurš nosaka.
    Cilvēkam strādājot kādā valstī kurā tas nav etniskās piederības valstī kurā tas atrodas.Cilvēkam nav jārunā tas valsts valodā kurā tas atrodas,un neviens nedrīkst piespiest viņam to darīt,ja tas to nevēlas.
    Ja Eiropas savienībā tas strādā.Tad tā arī jābūt šeit.
    Latvija nedrīkst būt nekāda valsts ar izņēmumiem un saviem likumiem

  • -2
    Barons (Freiherr von ...) 31.03.2023, 16:38:41

    Aber vai tō Lemberg neir tō pašš Riebekl (pseidonīm,le zinat)?
    Tō ar ir vien Krievmīl.

  • -8
    Tārps 31.03.2023, 18:55:03

    Baronkungs es neesmu kriev mīlis.
    Bet es visur savās neveiksmēs un savās problēmas nevainoju krievus.
    Es neslimoju ar slimību rusofobiju.
    Ja gadījumā jūs slimojat tad man jūs ir žēl

  • -7
    Tārps 31.03.2023, 19:13:32

    Nosauciet man kaut vienu demokrātijas valsti eiropā kur pieņem tādus likumus. Pret savas valsts cittautiešiem

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 01.04.2023, 13:23:18

    Riebekli ! Ja tu nezini , kas uzbruka Ukrainai , ja tu nezini , kas uzbruka Moldavijai, Gruzijai ...tu esi provokators, kas tēlo nezinīti uz Mēnesi ! Tava vietā ir trako namā ! Kādu draņķi tu lieto , lai tādus murgus rakstīt komunist!

  • 0
    JankaV 03.04.2023, 14:43:53

    Neviens jau neaizliedz runāt krievu valodā. Savā starpā. Iet runa par to, ka cilvēki, kuri šeit ir nodzīvojuši visu mūžu, tā arī nav iemācījušies valsts valodu. 30 gadi ir pietiekoši liels laiks, lai to varētu izdarīt. Un tagad viņi uzspiež latviešiem ar viņiem runāt krieviski. Un vēl brīnās, ka viņus nesaprot vai nevēlās komunicēt. Diez vai, ka Beļģijā, vai kādā citā ES valstī ar Jums runās latviski. Latvijai vajadzēja uzreiz, pēc neatkarības atgūšanas likvidēt visas krievu skolas (pārtaisot par latviešu). Visās valsts iestādēs komunicēt tikai latviski. Ukraina tagad iet šo ceļu, likvidējot visu krievisko.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: