Pilsēta,kādai jābūt pilsētai....

Tārps | 16.03.2023, 18:00:12 | 795

Es lasot komentārus,kuri te čiepst,ka boriebies riebeklis.
Jūs ko tik tiešām nezināt kādai ir jābūt pilsētai???
Šis jau izkatās pēc liela kolhoza,kaut kāda čuhņa,kur pēs pl 21:00 viss apstājas.Ziniet tik pat kā atspere beigusies.
Pilsētā dzīve nekad nebeidzas,pat naktīs jābūt dzīvei.
Bet ko var gribēt čuhņa paliek čuhņa

Komentāri (9)

  • -1
    Tārps 16.03.2023, 18:13:43

    Atnāca uz Ventspili dzīvot 1984 gadā
    Osta stradaja vilcieni brauca,galas kombināts stradaja,venpil koks stradaja,piena kombināts stradaja,maizes kombināts stradaja.
    Kas tagad no tā visa strada??
    Riebeklis jau ir muļkis...vai ne,
    Jaunieši gāja bāri strādāja jūrnieki staigāja.Taksometri brauca.Dzīvība kūsāt kūsāja.A kas tagad ir????
    Iztīrīta pilsēta???No kā iztīrīta,no cilvēkiem???
    Pa lielo projektu var drag reisu rīkot.Pat nerobežojot ielas,jo cilvēku tāpat nav .Jāaaaa pilsēta
    Bet riebeklis jau ir muļkis

  • -2
    Tārps 16.03.2023, 18:15:51

    Ja jūs šo apdzīvoto vietu saucat par pilsētu.Tad jūs pilsētu neesat nekad redzējuši

  • -1
    Jānis Pelecis 16.03.2023, 18:18:47

    MUMS ir ciems pie juras, Latvija ir mazpilseta Eiropas nomale, Ventspils ir pazistams ciems ar to, ka te ir laivu piestatne, Kadreiz kada laiva iemaldas pec malkasl Ir ari dazas laivas makskerniekiem, bet tas pamata savam vajadzibam ko vakara uzcept, Ir mums ari dazas mucas kadreiz piestatne, tas ar aitu urinu ved uz Afriku, negeriem potences uzlabosanai, Mums ir ri veikals, ja paveicas var ko edamu dabut,

  • -2
    Tārps 16.03.2023, 18:52:35

    Šeit ir čuhņa pie jūras,kurā atrodas gudri forumā sēdošie komentētāji.Un gudri domājoši,pēdiņās domājoši ļautiņi

  • -1
    VDL 16.03.2023, 19:03:30

    Davai, sametamies un nopērkam Riebeklim biļeti vienā virzienā uz kādu tālu vietu, piegriezies jau ar savu nīdēšanu.

  • 0
    Tārps 17.03.2023, 12:02:10

    Es esmu tikkai par .
    Nopērciet man biļeti uz Singapūru.
    Tikšu beidzot no čuhņas un muļķu zemes peojām

  • 0
    Opaps 16.03.2023, 21:05:32

    Riebekli ! Skatos ,ka tu(spec, ar mazo burtu) pēdējā laikā bieži kaut ko lieto.Vai esi atradis jaunu vielu ?

  • 0
    nomaļnieks 17.03.2023, 09:28:15

    "Aiziet džeks pie ārsta un saka; man uz pieres daikts izaudzis, aizsedz skatu. Vai var ko līdzēt. Ārsts paskatās un saka: aizbrauc ceļojumā uz ārzemēm. Džeks nodomā, nu gan idiots un aiziet pie cita ārsta. Tas apskatās un arī iesaka ceļojumu. Trešais tāpat. Džeks nesaprašanā, kā ceļojums var atrisināt problēmu, un jautā trešajam dakterim, kāpēc šāds ieteikums. Apceļo pasauli kamēr vēl daiktam nav olas pieaugušas, tad galīgi neko neredzēsi.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 17.03.2023, 10:40:47

    Riebekli! Tav nosaukums izsaka visu !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: