Marta P

Gārfilds | 14.03.2023, 16:20:51 | 1212

Ko apzīmē burts "P"?

Komentāri (16)

  • 0
    Gārfilds 14.03.2023, 16:21:11

    Pēteris, tas kurš Pīters Pens?

  • -11
    Marta P 14.03.2023, 16:37:35

    Pats uzdevi jautājumu, pats atbildēji. Malacis!

  • 0
    Gārfilds 14.03.2023, 16:47:29

    Viss ir skaidrs, kurš slēpjas zem transpersonas vārda. Pērteris končita.

  • -2
    Gārfilds 14.03.2023, 16:48:56

    Tev ir tiešām zems IQ. Visu nodod, ka esi ielogojies zem VB profila. Kuram mirstīgajam vēl ir tāda opcija?

  • -9
    Kļumpats 14.03.2023, 21:14:54

    Barons arī ir no VB, lielā I un Q turētāja kungs! :DDDDDDDDD

  • -2
    Barons (Freiherr von ...) 14.03.2023, 21:30:16

    Brajen kung.
    Jums es gribet izskaidrot,ka tō VB zīmit iekš sarkan ripul ir vel no tō laik,kad te varej pieteikties kas gribet,ne tig vien no Zocijāl tīkl,le zinat.

  • -7
    Kļumpats 14.03.2023, 21:42:05

    Baron, agrāk kaut ko paskaidrot bija slinkums vai cerēji, ka neviens nepamanīs?

  • 0
    reku 14.03.2023, 17:12:15

    Viņš arī Kļumpats.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 14.03.2023, 18:02:50

    Publiski nopērt ....

  • 0
    Barons (Freiherr von ...) 14.03.2023, 20:06:30

    Tō ne būt lēl brīnum,ja tō ir Neumann.
    Viņ turpinat iet pa iemīt Taciņ un turet tō lembergist kant.
    Tō neir gōd liet,le zinat.

  • -10
    Kļumpats 14.03.2023, 21:13:58

    Es nevaru pat pateikt, cik pretīgi man ir lasīt visus šos murgus un stulbumu! Dižie taisnības aizstāvji, kas paši slēpjas zem ntajiem nikiem un viens ģeniāls izmeklētājs, kas mani piesējis ntajiem nikiem. Cilvēki, kuriem nav un nekad nav bijis dūšas kaut ko publiski pateikt, parakstoties ar savu vārdu! Un smieklīgā Marta, kura izmanto šitā Capa aprobežotība un uzdodas par to, kas nav. Cik gan pēdējo divu un ne tikai šo gadu laiku esmu aicinājis atnākt un izrunāt visas lietas, bet drosmīgie patiesības teicēji, protams, to nevēlējās. Tas jau nav anonīmus murgus komentāros rakstīt un bīdīt fantastiskas teorijas! 100% pieauguši un pat pieredzējuši cilvēki, bet uzvedas kā palīgskolas bērni! Gribat par šo parunāt? Nav problēmu mani kaut vai FB atrast un uzrunāt ar savu vārdu no sava profila! Nav jums nekam tādam dūšas, nav! Anonīmie džedaji!

  • 0
    Gārfilds 14.03.2023, 21:42:18

    Tu jau pats sevi nolej ar sūdiem, anonīmais kļumpat.

  • -8
    Kļumpats 14.03.2023, 21:48:45

    Atšķirībā no tevis, te tomēr ir kāds, kurš ir informēts vai baigi uzmanīgs, lai zinātu/saprastu, kas ir kas. Nelielai informācijai - pirmās portāla versijas laikā bija tāds komentētājs Šļūcrenes Kļumpats, kas tiešam bija mana - Pētera Neimaņa - cita identitāte. Nezinu, varbūt var vēl atrast tādus komentārus, ja iemet google. Tavi šāvieni par Martu un kaut ko tur vēl bija galīgi garām, renu/Barons trāpīja uz pirmo. Protams, tev ir pie kājas, kādus murgus raksti, jo māki nomainīt niku un bildi, bet gan jau nojaut, ka anonīms interneta vidē patiesībā nav neviens. Zinot precīzi informāciju par komentāra ievietošanu un IP adresi, visu var izskaitļot. Tā viš i

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 15.03.2023, 05:22:27

    Neumann.
    Kā nebūt trāpit uz pirmo,ja ir tig liel pieredz ka man - cig personāž neir virtuāl noslepkavot no Cenzor,ko?
    Un arvien bij,tā teikt atdzimt no jaun,le zinat.Tig tagads vairs ne varet,aiz tō,ka tie Lemberg pakaļ-laizitaj tō Portāl uztaisit,le tig no tād Zocijāl tīkl varet perakstities.
    Aber manam ir vien Jautajien-vai tagads,kamēr neir vairs strādat pa portāl Redaktōr/cenzōr,vel ir Administratōr redzešan,no kād Kompjūter Adress katers rakstit?Tā tokš ir vien Privelēģij tig prekš izredzet persōn?

  • -7
    Kļumpats 15.03.2023, 09:31:36

    Baron, neviens netika "virtuāl noslepkavot" tikai tāpēc, ka viņam ir savs viedoklis. Tu un pārējie tavi rasistiskie profili nekad īsti nav sapratuši, cik tālu komentāros ir pieļaujams iet, vienalga, pret kuru personu, tautu, valsti vai rasi tas tiek rakstīts. Un tā gļēvā slēpšanās ar ntajiem vārdiem, saucot drosmīgus lozungus.... Nav jau tā kā pa vēlu zolīdā vecumā būt tik bailīgam ?

  • 0
    +Arājs 1488/2 15.03.2023, 17:16:00

    1.Zem sava īstā vārda un uzvārda te var atļauties rakstīt tikai tie vietējā režīma pretinieki,kuriem nav jābaidās par savu un savu tuvinieku likteni.Tātad-ārpus Latvijas dzīvojošie.Mazais vīrelis esot atriebīgs un ļaunatminīgs.
    2.Par t.s. rasismu-rasisma gēns esot jau no dzimšanas katrā iekšā.Tikai no varturiem tiek slāpētas visas izpausmes.Man,par piemēru,nav kauns paziņot,ka SAVĀ zemē par pārāku uzskatu savu rasi un savu nāciju.
    Kas domā citādi-lai domā.Internacionālismu ar karoti neiebarosi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: