Vai esam tuvu vājprātam??

Urzula | 10.03.2023, 08:50:51 | 4286

""Divas Latvijas diplomātes – mūsu vēstniece Ungārijā Agnese Kalniņa un vēstniece EDSO, ANO un citās starptautiskajās organizācijās Vīnē Katrīna Kaktiņa – ir Latvijas tiesā panākušas spriedumu, ka viņu viendzimuma pāra attiecības, atbilstoši Latvijas likumdošanai, ir uzskatāmas par ģimeni. Ar šo notikumu abas dāmas sociālajā tīklā apsveikuši simtu simtiem cilvēku – gan diplomāti un politiķi, gan LGTB kopienas pārstāvji un kultūras ļaudis, gan daudzi citi. "
Abām dāmām akreditācijas vēstules Valsts prezidents Egils Levits pasniedza 2020. gadā: Katrīnai Kaktiņai - jūlijā, bet Agnesei Kalniņai – novembrī. Gan vienā, gan otrā akreditācijas vizītē abas diplomātes Prezidenta pilī ieradās kopā, kā dzīvesbiedres vienu otru atbalstot, kopā ar diviem bērniem, kurus audzina.
Tātad tā ir ģimene vai prāta aptumsums ar prezidenta svētību?

Komentāri (85)

 • -1
  Urzula Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  var lasīt un skatīt bildi no ""lielās ģimenes "" un prezidenta klātieni

  https://jauns.lv/raksts/zinas/548683-tiesa-atzinusi-ka-latvijas-vestniecu-agneses-kalninas-un-katrinas-kaktinas-partnerattiecibas-ir-pilnvertiga-gimene?

 • -5
  Kondrāds Karlovičs Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Urzula! Nebūtu tavs raksts, nebūtu zinājis tādu problēmu! Vai vai ! Vai tu zini , kā no pensionāriem valsts paņem nodokļus ?

 • -5
  ventspilnieks 36,7 Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Vo, vo! Te noteikti ir korupcijas riski, jo tad, kad sagribas, ir steigšus jālido relaxēties. Vai tik ne par LV pensionāriem nočiepto naudu ;)
  Bet .... apskatot minētājā izdevumā titulbildi, redzu normālu hetero pāri :D

 • -10
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Kas tur slikts , ka divas vientuļas mammas dzīvo kopa. Vieglāk bērnus pieskatīt un audzināt. Nevajag visur saskatīt ..... nu jūs sapratāt ko

 • -11
  JānisJānis Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Neļaujiet cilvēki sev aizmiglot acis ar izdomātām problēmām un naida propagandu. Tādā veidā tiek novērsta uzmanība no reālā ļaunuma, kas ir korupcija un valsts izzagšana.

 • -3
  Pornieks Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Nezinu, es labprāt klausos Dimiteru, lepojos arī personīgi pazīt.
  https://www.youtube.com/watch?v=gBiQhIGX1D0
  Droši vien īstais temats, simpātiska mūzika.
  Arī kas attiecas uz pretkrievu naida propagandu, visnotaļ jāpiebilst:
  https://www.youtube.com/watch?v=YrtDreM9X_Y&t=9s

 • -2
  Pornieks Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Vispār vajadzētu arī reglamentēt seksuālo minoritāšu pieeju pie valsts siles, nevienam tas neizskatās pēc mēreni koruptīvas shēmas ja zināms ka ministrs ir atklāti atzinis savu ievirzi??
  Kāpēc nudien neviens neatdod kinobalvu iestājoties par šāda likuma pieņemšanu?

 • 0
  Pornieks Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Jo man personīgi tas izskatās - diezgan traki - pieņemsim, tur homoseksuāls ministrs, viņš var strādāt tādā un tādā amatā jo pārzina jomu un viņu ciena kā speciālistu, varbūt vēl ir kāds atsevišķs gadījums, valstij nav itkā jātaisa klukluksklana reidi pa guļamistabām. Bet tagad būs varbūt vēl ne vienā konsulātā vien minoritātes pārstāvji, cits atklāti, par kādu baumos, tad būs ar to saistīti publiski skandāli, kā nebūs, protams, būs. Un - tie būs tie ļaudis kas pārstāvēs Latvijas Republiku kā valsti pasaulē?? Ja Saeima partnerattiecību likumu neieņem tad lieliski saprotu kāpēc nebalso arī ar neuzticības izteikšanu, piemēram, zemkopības ministram.

 • -4
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Būt vaidziks apdōmat valstisk,vai ne būt lietderig atjaunot Lager Kurtenhof.
  Kur varet espundet viss tāds Pederast,Lesben un citt nejaucib piekopej.Le būt smag strādat un atveseļoties.

 • -2
  Urzula Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  JānisJānis; saki , pēc kā Tu spried par ļaunumu?
  Protams , ko saki- ar ir ļaunums, bet ja cilvēkiem jau aptumšojas veselais saprāts un valstiskā mērā ar likumu atbalsta viendzimuma attiecības-tas ir lielāks ļaunums, un nav propaganda, bet ļoti bēdīga patiesība.

 • -12
  JānisJānis Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Kādas Jums ir tiesības nosodīt divus pieaugušus cilvēkus, kas mīl viens otru un vēlas būt ģimene? Mums katram ir tikai viena dzīve. Kādas Jums ir tiesības līst citu cilvēku dzīvē? Liegt citiem laimi, nosodīt citu? Kas ir slikti, ja bērnam ir 2 mammmas, ja bērns ir mīlēts un aprūpēts? Pasaulē ir tik daudz bērnu, kas negribēti un pamesti. Bērni, kas aug "normālās" ģimenēs, bet cieš no vardarbības. Cik daudz ir ģimenes, kur ir tikai viens vecāks? Vai tad tā nav nav ģimene? Bērnu var audzināt arī omīte vai opītis, vai māsa, vai brālis. Svarīgākais, lai bērns ir mīlēts un aprūpēts. Tā ir ģimene

 • -6
  ne Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Bēdīgā patiesība ir tāda, ka vairums Latvijas sabiedrības neredz tālāk par savu degunu un domā tikai emocionāli, ne loģiski.

 • 0
  Urzula Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  JānisJānis ;
  Redz cilvēk, Tev jau jēdziens par ģimeni ir aplams; ģimene ir vīrieša un sievietes savienība, kas var radīt bērnus, tā redz no Augšas spēki sakārtojuši, bet kas pārkāpj šo līniju vai sapratni; sauc par sajauktu prātu..un ne es to saku, bet gan pats Dievs to saka..
  Bet te nav runa par nosodīšanu-tas ir nožēlojami, par šo prāta aptumsošanos...kaut divi vīrieši būtu kopā.. un izmanto baudai vietu ,kur izkārnījumam vieta-nešķebina???
  Negrasos ne pierādīt, ne nosodīt-kā tikai izteikt, ka tā nav normālība.. dari savā gultā ko vēlies, bet nenes savu gultu sabiedrībā un nesaki, ka tās ir normas...

 • -2
  JānisJānis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Tur jau tā problēma, laikam, ka cilvēki (jūs tai skaitā) ir ieciklējušies uz seksu un nevar redzēt tam pāri. Visa šī kustība un cīņa jau nav par seksu. Runa ir par divu cilvēku mīlestību, kas vienkārši grib būt laimīgi un dzīvot mierīgi, bet ikdienā saskaras ar šo aklo naidu. Iespējams viņi nemaz nenodarbojas ar seksu, iespējams ne tā, kā Jūsu fantāzijās tas izskatās. Ziniet var jau arī vīrietis un sieviete piekopt dažādus seksa veidus, tai skaitā tai grēcīgjā caurumā. Tad sankāk, pēc Jūsu loģikas tā vairs nav ģimene? Varbūt vajag satversmē norādīt pareizās seksa pozas?

 • -6
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Es arī pret tiem varavīkšņu gājieniem pa ielām. Bet kas tur slikts iziet sabiedrībā kopā ar bērniem. Vai tad viņiem sēdēt mājās un nekur nerādīties kopā? Vai tagad, ieraudz''ejot pastaigās dīvas māmiņas ar bērniem , sāksiet apsaukāties?

 • 0
  A.n.i.t.a Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Lai nu katrs dara ,ko un kā grib, galvenais ,lai nebāžas virsū ar saviem gājieniem , reklāmu un kopdzīves likumu starp viena dzimuma personām un neļaut adoptēt tādiem bērnus, jo pašiem viņiem un viņām bērnu nevar būt nekādi.

 • -3
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Likums varbūt varētu būt, ja varētu nāves gadījumā kādam no ģimenes otrs varētu saņemts īpašumu

 • 0
  A.n.i.t.a Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Lai nokārtotu mantojuma lietas, nav vajadzīgs jauns likums, jo tāds jau ir un jāierodas tikai abiem pie notāra un likumiski jāsakārto lietas.Ja būs priekš gejiem un lesbietēm veidots likums ,tad šie varēs adoptēt bērnus un kas no tiem izaugs, tāda parauga "ģimenē " dzīvojot, nav grūti iedomāties....

 • -6
  ne Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Jābeidz izlikties, ka viendzimuma pāru kopdzīve ir mazāk būtiska par tradicionālajiem likuma izpratnē, tad arī nevienam nebūs jāiet gājienos.

 • 0
  Tepatvien Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Mīlestības šeit nav nekādas, tikai vienīgi izlaidība un baudkāre. Ja divi cilvēki - pretēja dzimuma - saiet kopā cēlu jūtu vadīti, tad pēc kāda laika viņos rodas vēlēšanās pēc tuvības. Par kādu tuvību var būt runa šinī gadījumā? Kad viena sieviete apmierina otru sievieti kairinot attiecīgās ķermeņa daļas? Jebkurš normāls cilvēks teiks, ka tā ir kauna lieta. Vai jebkurš normāls ārsts neteiks, ka tā ir anomālija kas jāārstē?

 • 0
  Pornieks Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Šķiet ka medicīniskas ārstēšanas metodes vinotaļ trūkst lai apzīmētu homoseksuālismu kā diagnozi.

 • 0
  Pornieks Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Nezinu, atnāk tur džeks pie urologa, saka pilnīgi normāli iemīlējies kādā citā džekā bet tas jau solīdi apprecējies ar vēl kādu čali - vai nevar izdarīt lai tās hormonu vētras neplosītos, nomierināt potenci uz kādiem pāris mēnešiem... dakteris, protams, nesamulst, saka lai ātrāk kustas ārā no kabineta. Paiet laiciņš, paziemis paiet pavasaris klāt, skatās - meita sēž uz sētas, puisis stāv pie sētas, meitu pēta, uzreiz nenormālais -boņoņouņou ņouuu!!!!... un tā viņi dzīvoja ilgi un laimīgi!

 • 0
  Tepatvien Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Prāta, domāšanas, apziņas kropļojumi šķiet ir psihiatrijas kompetence. Ir šīs nozares speciālisti, kas to atklāti pauž.

 • 0
  Pornieks Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Diezin vai psihiatrija atklāti ar šo nodarbojas.
  Tad būtu jābūt kaut kādai apziņas disfunkcionālai simptomātikai, sauksim to tā. Mūsu ministrs nevarētu strādāt, piemēram, tīri tehniski. Bet viņš jau ilgi tiek galā nudien! Un arī acīmredzot iekārto savējos(-ās) ministrijas amatos.

 • 0
  Tepatvien Pirms 2 nedēļām

  Te tāds pagarš raksts, veselas 49 lappuses, mūsdienās tik lielus tekstus maz kas spēj izlasīt dēļ nespējas tik ilgi koncentrēt uzmanību, bet ir tur arī vienkārši saprotamā valodā daudz kas.
  https://docplayer.lv/116304101-Homoseksualit%C4%81te-main%C4%ABgaj%C4%81-pasaul%C4%93-vai-m%C4%93s-tiekam-maldin%C4%81ti-dr-nadija-a-l-avadi-islamonline-net-vesel%C4%ABbas-un-zin%C4%81tnes-sada%C4%BCas-redaktore-tulkojusi-f.html

 • 0
  Tepatvien Pirms 2 nedēļām

  Te saīsinatais links, lai vieglāk atvērt: https://t.co/9p6f7HwZjV

 • 0
  Tepatvien Pirms 2 nedēļām

  Vēl arī šeit - https://jauns.lv/raksts/zinas/373477-viesturs-rudzitis-homoseksualitates-iznemsana-no-slimibu-klasifikacijas-bija-kluda

 • 0
  Jadviga Pirms 2 nedēļām

  Ģimene ir SIEVIETE + VĪRIETIS. Un punkts!

 • 0
  Heinrich Pirms 2 nedēļām

  Ādolfonkulis savulaik zināja,ko darīt ar homoseksuāliem indivīdiem.

 • -5
  Pornieks Pirms 2 nedēļām

  Ādolfs droši vien nav pozitīvs piemērs saprātīgi domājošiem ļaudīm un vēl latviešiem. Taču nu tur nekā nevar darīt - minors dominē ārlietās un viss, nu, visu apkarotajā Krievijā šad tad pratīs pavilkt uz zoba ne tikai resoru bet arī valsti.

 • -1
  Pornieks Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Še tev Lilī Marlēn!
  https://youtu.be/pizTT8bV0Ac

 • 0
  Larijs Kukarans Pirms 2 nedēļām

  Tagad viss caur dirsu iet,melns ir balts,zagļi un laupītāji ir labie,tagad viss otrādi.Drīz normalus cilvēkus bāzīs ķurķos par to,ka viņi ir normali!

 • -1
  Seli Pirms 2 nedēļām

  Lesbiešu aktīviste Kamilla Palja (Camille Paglia) izsaka šādus novērojumus: Homoseksualitāte nav normāla. Tieši otrādi, tā ir izaicinājums normai Daba turpina eksistēt neatkarīgi no tā, vai tas akadēmiķiem patīk vai ne. Un dabā vairošanās ir vienīgais nelokāmais likums, un tā ir norma. Mūsu ķermeņi ir izveidoti, lai vairotos; neviens nepiedzimst kā gejs. Šāda doma ir pat smieklīga! Homoseksualitāte rodas pieraduma ceļā, un tā nekad nav iedzimta īpašība. Mums vajadzētu būt pietiekami drosmīgiem, lai nopietni apsvērtu domu, vai homoseksualitāte patiesi nerodas attīstības procesa apstāšanās pirmspubertātes periodā, kad bērni parasti vairāk draudzējas ar sava dzimuma vienaudžiem. Arī gejiem nevajadzētu apgalvot, ka homoseksualitāte nav saistīta ar izvēli un ka homofobiskā sabiedrībā neviens neizvēlētos kļūt par geju. Tomēr jebkura veida uzvedību ietekmē izvēle, neatkarīgi vai uzvedība saistīta ar seksualitāti vai ko citu. Ir jāpieliek zināmas pūles, lai veidotu attiecības ar pretējo

 • -1
  Seli Pirms 2 nedēļām

  >>> dzimumu; tas var šķist vienkāršāk un drošāk ar tā paša dzimuma personu. Tātad jautājums ir par izvēli starp izaicinājumu vai ērtumu. Pirms vairāk nekā 50 gadiem tika izveidota ļoti vienkārša definīcija, ka normāls ir tas, kas funkcionē saskaņā ar mērķi, kura dēļ tas radīts. Diezgan viegli saprast, ka homoseksualitāte šai vienkāršajai definīcijai neatbilst. Ārstēšana Mūsdienās bērniem visā attīstītajā pasaulē sākot ar bērnudārzu un beidzot ar augstskolu tiek mācīts, ka homoseksuāls dzīvesveids ir normāla, veselīga izvēle, kam nav citu trūkumu kā vien sabiedrības noraidošā attieksme. Apmulsušie pusaudži tiek iedrošināti izmēģināt homoseksuālas attiecības vecumā, kad viņi paši nav vēl gatavi pieņemt svarīgus lēmumus par savu turpmāko dzīvesveidu. Ja viņi meklē palīdzību, tad viņiem tiek paziņots, ka homoseksualitāti izārstēt nav iespējams. Bērniem, kam nav izveidojusies skaidra apziņa par savu dzimumidentitāti, neviens vairs nepalīdz apjaust savu bioloģisko dzimumu vai sarast ar sava

 • -1
  Seli Pirms 2 nedēļām

  >>> vienaudžiem, no 33

  35 kuriem tie vairās. Tā vietā vecākiem tiek pateikts: Ar jūsu bērnu viss ir kārtībā, vienīgā problēma slēpjas sabiedrības attieksmē. Kad geju atbalstītāji publiskās debates par tiem, kas tā dara pārvērta debatēs par tiem, kas tādi ir, viņiem veiksmīgi izdevās iebiedēt opozicionārus, tos sākot apvainot aizspriedumos, tumsonībā un naidīgumā. Tā rezultātā vairums cilvēku, kas ir pārliecināti, ka jāaizstāv pašsaprotamā realitāte - tāds attiecību modelis, kas balstās uz attiecībām starp sievieti un vīrieti, tiek piespiesti klusēt un izvairās savas domas darīt zināmas publiski.

 • 0
  Seli Pirms 2 nedēļām

  Paldies Tepatvien! Labs raksts! Kādam vēl rūp patiesība.
  Tādi laiki - ejam uz Sodomu, tie, ka runās patiesību - tiks nicināti, kas pārdosies un melos -slavēti. Arī dievnami jau tiek pataisīti par deju klubiem un prieka mājām, bet Jēzus teica, ka tā būs.
  Turieties tie, kas mīl patiesību - Kristus ir Patiesība!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: